Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie z SG do Policji
11-03-2013, 15:01
Post: #261
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(11-03-2013 11:28 )lenek napisał(a):  masz Pan pecha Sad
30/70

nie rozumiem dlaczego 30/70 przecież na Okęciu prawdopodobnie około 100 osób do odstrzału tak więc powinni puszczać
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2013, 19:02
Post: #262
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Faktycznie. Okęcie ma mieć zmniejszony stan osobowy. Tylko, że tymi ludźmi mają zostać zasilone pozostałe placówki oddziału a nie Policja. Dopiero jak zostaną im jakieś wolne funki po uzupełnieniu stanów osobowych w pozostałych placówkach oddziału i na froncie wschodnim to może zaczną puszczać do niebieskich.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2013, 11:49
Post: #263
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Witam serdecznie czy mógłby mi ktoś wysłać wzór podania o przeniesienie do policji???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2013, 13:09
Post: #264
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Nie podanie, tylko wniosek.
Poczytaj Rozporządzenie MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI z dnia 21 kwietnia 2011 r. w sprawie szczegółowego sposobu i trybu prowadzenia postępowania w stosunku do przenoszonych do służby w Policji funkcjonariuszy Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu, Służby Celnej, Państwowej Straży Pożarnej, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Wywiadu Wojskowego, Służby Kontrwywiadu Wojskowego oraz Centralnego Biura Antykorupcyjnego.
I nie rób wiochy SG.
Trochę więcej samodzielności.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 21:31
Post: #265
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Nie muszę robić wiochy bo to jest jeden wielki j****y PGR !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 07:30
Post: #266
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Kartka, format A4, poproś kogoś żeby Ci napisał te kilka zdań prośby...... o zwolnienie ze służby i po problemie.
Nie bedziesz juz musiał służyć z j*****m PGRze....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 09:04
Post: #267
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Skoro położyłeś juz krzyżyk na SG, to powiedz, co Cię do tego skłania, co złego widzisz w tej formacji?

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 13:31
Post: #268
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Witam, potrzebuję wzór raportu o przeniesienie do policji - czy wie ktoą jak go zdobyć i gdzie szukać?

pozdr.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 14:22
Post: #269
RE: Przeniesienie z SG do Policji
napisz emaila to Ci wyśle;-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 14:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2013 14:55 przez Alzheimer.)
Post: #270
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(27-03-2013 13:31 )grzegorzh555 napisał(a):  Witam, potrzebuję wzór raportu o przeniesienie do policji - czy wie ktoą jak go zdobyć i gdzie szukać?

pozdr.

Dobrze, że takie jednostki mają zamiar opuścić szeregi SG.
Całe szczęście.
Może tam nauczą się pisać proste pisma.

W Policji jest tyle kwitów do pisania, że będziesz musiał mieć trzy kartony wzorów pod ręką. Inaczej będziesz mieć problem.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 18:26
Post: #271
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Odbiegnę od tematu.
Jakiś czas temu grzebałem na forum elektryków. Jeden z forumowiczów pytał jak wymienić żarówkę w żyrandolu. Odpowiedzi brzmiały, że to bardzo skomplikowana i niebezpieczna czynność, że musi mieć specjalne uprawnienia, że musi mieć certyfikowane ubranie ochronne, że musi mieć zgodę administratora budynku, że ta czynność wymaga wieloletniego doświadczenia... itd. W końcu przerażony forumowicz stwierdził, że wynajmie profesjonalną firmę. Wink

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 18:55
Post: #272
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(27-03-2013 14:27 )Alzheimer napisał(a):  Dobrze, że takie jednostki mają zamiar opuścić szeregi SG.
Całe szczęście.
Może tam nauczą się pisać proste pisma.

W Policji jest tyle kwitów do pisania, że będziesz musiał mieć trzy kartony wzorów pod ręką. Inaczej będziesz mieć problem.

Co z tego? Już w Policji niektórzy uciekinierzy z SG płaczą, że z chęcią wróciliby do poprzedniej formacji.... Praca w Policji ich przerosła Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 19:41
Post: #273
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Te alcchajmer nie bądź taki do przodu bo cię ...wiesz gdzie zabraknieHeart








(27-03-2013 14:27 )Alzheimer napisał(a):  
(27-03-2013 13:31 )grzegorzh555 napisał(a):  Witam, potrzebuję wzór raportu o przeniesienie do policji - czy wie ktoą jak go zdobyć i gdzie szukać?

pozdr.

Dobrze, że takie jednostki mają zamiar opuścić szeregi SG.
Całe szczęście.
Może tam nauczą się pisać proste pisma.

W Policji jest tyle kwitów do pisania, że będziesz musiał mieć trzy kartony wzorów pod ręką. Inaczej będziesz mieć problem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 20:01
Post: #274
RE: Przeniesienie z SG do Policji
@grzegorzh555 - może nie pisz jeszcze raportu tylko jedź na Grottgera i dowiedz się o warunkach i możliwościach. Bo podobno są tylko propozycje w patrolówce i na najniższych grupach. Niektórzy, ze znajomych będą prawie tysiaka w plecy Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 20:46
Post: #275
RE: Przeniesienie z SG do Policji
No tak praca w policji faktycznie może przerastać tych co siedzieli za biurkiem i "archiwizowali kwity";-) ale jak ktoś służył na PSG w terenie to kwestia czasu i obycia się z kwitami, wiem to z autopsji;-) w policji nie jest źle ale na pewno nie tak dobrze jak w SG;-)!! za to jest jedna rzecz której nie ma w SG na wewnętrznej granicy - stabilności zatrudnienia!!. Pozdrawiam wszystkich którzy są na etapie podejmowania decyzji, ja jestem z mojej zadowolony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2013, 22:22
Post: #276
RE: Przeniesienie z SG do Policji
@Odiii rozbawiłeś mnie do łez w sprawie stabilności zatrudnienia. W historii policji cyklicznie co 5 lat zmieniana jest koncepcja "małych posterunków" i są one likwidowane, a następnie tworzone. Przed cięciami na wschodzie uchroniła ich tylko masowa ucieczka na emerytury w ostatnich latach. Stabilny stołek to masz w zomozie warszawskiej i na najniższym stanowisku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2013, 10:27
Post: #277
RE: Przeniesienie z SG do Policji
do lenka. Policja jest formacją zespoloną administracyjnie a co za tym idzie jest województwo, powiat musi być policja wiec po likwidacji jakiegoś posterunku dostaniesz propozycję max do 40km pracy a SG nie jest zespolona administracyjnie i patrząc pryzmatem granicy wewnętrznej dostajemy propozycje pracy od stałego miejsca zatrudnienia o kilkaset kilometrów. Stabilność zatrudnienia w policji jest nieporównywalna do stabilności pracy w SG na granicy wewnętrznej. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2013, 15:09
Post: #278
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Najlepsze, że ludzie wypowiadają się o służbie w Policji o której słyszeli od znajomych lub widzieli/czytali z szeroko rozumianych mediów. Jakieś 15 lat temu służba w Policji była frajdą - większość wie o czym mówię, dziś jeśli nie ma innego wyjścia to Policja, lecz dwa razy bym się zastanowił. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2013, 15:26
Post: #279
RE: Przeniesienie z SG do Policji
dokładnie jak kolega powyżej napisał ja bym się dwa razy teraz zastanowił zanim bym się przeniósł pomimo dużej odległości jaka miałem do pracy. Sama służba w policji nie jest jeszcze taka najgorsza, najgorsze jest tutaj bark jakichkolwiek perspektyw na jakikolwiek awans
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2013, 18:15
Post: #280
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(28-03-2013 15:26 )dziunio napisał(a):  Sama służba w policji nie jest jeszcze taka najgorsza, najgorsze jest tutaj bark jakichkolwiek perspektyw na jakikolwiek awans

brak możliwości awansu? Powiedz to podoficerom, euro chorążym na 3-cich grupach (którzy trójki dostali po maju 2009) ... znam osoby, które nie mogą awansować z mł.chor. (bo nie mają grupy) już od 6 lat ... to jest ta możliwość awansu zawodowego w SG?

Ja uciekłem - czy jestem zadowolony? Powiem tak - zmieniło się jak najbardziej na przysłowiowy "+". Nie dojeżdżam już 60km na 8ki, mam normalnego i wyrozumiałego planistę, który nie wrzuca mi umyślnie służb tak, bym musiał jeździć sam mimo, że po drodze mógłbym się dosiadać/zabierać kolegę ze służby. Mam normalnego przełożonego, który "staje za mną", gdy sytuacja tego wymaga. Jest jeszcze coś takiego jak szacunek i respekt ... ale to już inna sprawa.

Służba w policji jest ciężka i wielu tych, którzy się przenieśli narzeka? Wydaje mi się, że chłop butujący po 30km/dziennie czy walący dzień w dzień na Reksiu na pewno będzie mile zaskoczony różnorodnością służby - bo nawet wielu chłopaków z zomozy ochraniających mecze jest zadowolonych z tego co robi - co kto lubi. A że pierdzistołki po przeniesieniu mówią "o boże ile robić trzeba"? To świadczy tylko o pracy w SG ... jeżeli ktoś jest choć trochę ambitny i przejawia chęć samodoskonalenia, to w Policji ma do tego większe pole manewru - chociażby dlatego, że jest tam więcej etatów. Heh - w drogówce nawet funkcjonariusze są w stanie się pokazać i za to być nagrodzonym - wystarczy bonów napisać Smile za reksiowanie dostaniesz może karpiowe, ale prędzej cię upierd**ą za niedoliczenie się stron w paszporcie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS