Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie z SG do Policji
24-06-2013, 16:17
Post: #301
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Wzruszające.
Jak ktoś chce pracować, to i w SG ma dużo pracy.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 17:01
Post: #302
RE: Przeniesienie z SG do Policji
mówiłem już że z mojego PSG od 01 sierpnia do policji przechodzi 5 osób w tym ja Smile i będzie ok.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 19:27
Post: #303
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Idź. SG, to zbyt wymagająca służba. W Policji odpoczniesz.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2013, 11:29
Post: #304
RE: Przeniesienie z SG do Policji
zobaczysz jak będzie ok hahaha
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2013, 14:05
Post: #305
RE: Przeniesienie z SG do Policji
[quote='Alzheimer' pid='9871' dateline='1373221647']
Idź. SG, to zbyt wymagająca służba. W Policji odpoczniesz.
[/quote


10 lat się szkoliłem i szkoliłem innych i kupa z tego jest tylko cięcia i coraz gorzej w tej formacji - więc nie mam żalu się rozstawać z tą firmą. a w policji czasu i kasy na dojazdy nie będę tracił, a przede wszystkim stabilizacja w pracy na zachodzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2013, 17:17
Post: #306
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(07-07-2013 19:27 )Alzheimer napisał(a):  Idź. SG, to zbyt wymagająca służba. W Policji odpoczniesz.


Coraz bardziej mnie rozbrajaszBig GrinBig GrinBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2013, 20:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2013 20:07 przez Alzheimer.)
Post: #307
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(08-07-2013 17:17 )Ramzes napisał(a):  
(07-07-2013 19:27 )Alzheimer napisał(a):  Idź. SG, to zbyt wymagająca służba. W Policji odpoczniesz.


Coraz bardziej mnie rozbrajaszBig GrinBig GrinBig Grin


Ale kompletnie mnie to nie interesuje.


Do rafiego.
Trochę racji masz. To powodzenia w policji.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2013, 20:51
Post: #308
RE: Przeniesienie z SG do Policji
ty nas też.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2013, 21:00
Post: #309
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(08-07-2013 20:51 )keyser soze napisał(a):  ty nas też.


Kolejny Pan mnie wzruszył.
Chyba się popłaczę.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 12:50
Post: #310
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Witam, chciałbym tylko się dołączyć do rozważań za + i - przeniesień z S..G.. do Policji:
po pierwsze należy poszanować każdą decyzję jednostki-najłatwiej jest dyskredytować innych..może poczekajmy aż sami określą co zrobili w perspektywie lat 2013-2014(szczególnie po ostatniej wizycie Pana Stachańczyka w OSS SG w Lubaniu i przewidywanym uzupełnianiu wsch. granicy w 1500 f-szy),
po drugie uważam, że w większości w SG znajduje się za dużo rodzinnych powiązań, a to dlatego, że to taka służba specjalna, że mało kto wie wśród f-szy po co właściwie ona jest i do tego nikomu nie chcą o tym powiedzieć,
po trzecie nieroby to fakt, nie mają co liczyć na miód. Natomiast Ci co wiedzą dlaczego znajdują się w służbie, po ciężkiej długiej pracy doczekują się, że w końcu ktoś to zobaczy.W S..G.. też to widać ale ma to odmienny skutek. Być może przełożeni się boją podwładnego, że ich wygryzie.
Tak że powodzenia w dalszej służbie i gratulacje z okazji rozwodu ze służbą prowadzoną przez sługusów i ich przełożonych ww.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 10:43
Post: #311
RE: Przeniesienie z SG do Policji
tak apropo przeniesienia do POLICJI nasza sławna ustawa o służbie SG mówi Art. 122. Odprawa, o której mowa w art. 118, oraz świadczenia określone w art. 121 nie przysługują funkcjonariuszowi, który bezpośrednio po zwolnieniu ze służby został przyjęty do zawodowej służby wojskowej lub do innej służby, w której przysługuje prawo do takich świadczeń.
CO ZNACZY BEZPOSREDNIO!!! CZYLI JAK Z SG SIE ZWOLNIE 30.09.2013 A DO POLICJI ZOSTANĘ PRZYJETY 02.10.2013 TO JESTEM NIEBEZPOSREDNIO BO JEST 1 DZIEŃ PRZERWY A CHCIAŁBYM WZIĄC ODPRAWE ITP MOZE KTOS WIE JAK TO JEST ZEBY ZROBIC TO !!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 12:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2013 13:09 przez quasimodo1.)
Post: #312
RE: Przeniesienie z SG do Policji
(28-09-2013 10:43 )dragonsmok napisał(a):  tak apropo przeniesienia do POLICJI nasza sławna ustawa o służbie SG mówi Art. 122. Odprawa, o której mowa w art. 118, oraz świadczenia określone w art. 121 nie przysługują funkcjonariuszowi, który bezpośrednio po zwolnieniu ze służby został przyjęty do zawodowej służby wojskowej lub do innej służby, w której przysługuje prawo do takich świadczeń.
CO ZNACZY BEZPOSREDNIO!!! CZYLI JAK Z SG SIE ZWOLNIE 30.09.2013 A DO POLICJI ZOSTANĘ PRZYJETY 02.10.2013 TO JESTEM NIEBEZPOSREDNIO BO JEST 1 DZIEŃ PRZERWY A CHCIAŁBYM WZIĄC ODPRAWE ITP MOZE KTOS WIE JAK TO JEST ZEBY ZROBIC TO !!!
Dragonsmok - to już armia nie wchodzi w rachubę Wink .Ale tak na serio .Odprawa nie przysługuję Ci ,gdy przenosisz się do Policji za porozumieniem stron - czyli w ramach porozumienia "płynne przenosiny" -z dniem np30.09.przestajesz być straznikiem granicznym a 01.10 jesteś już policjantem. Ale spokojnie - gdy będziesz odchodził z policji na emke lub po prostu się zwolnisz otrzymasz odprawę za lata przesłużone w SG. Chociaż możesz szarpać się o należności - chociaż nie wiem jak do końca podchodzą do tego kadry chociaż ustawa o SG o tym wyrażnie mówi art 122 - ponadto patrz pkt 10 rozporządzenia -wydaje mi się że dotyczyć to może funkcjonariuszy którzy mieli okres przerwy między przenosinami http://www.nettax.pl/dzienniki/du/2011/99/poz.578.htm
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 13:14
Post: #313
RE: Przeniesienie z SG do Policji
No nieżle w SG uważają ze skorosie przenosisz to nie dostajesz odprawy a Policji uważają ze dostałeś i już nie dostaniesz za słuzbe w SG
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 14:22
Post: #314
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Big Grin
(28-09-2013 13:14 )dragonsmok napisał(a):  No nieżle w SG uważają ze skorosie przenosisz to nie dostajesz odprawy a Policji uważają ze dostałeś i już nie dostaniesz za słuzbe w SG
Teraz to piszesz bzdury. Cała dokumentacja odnośnie należności wędruje za tobą do policji . Jeśli SG nie wypłaciła Ci , to otrzymasz takowe przy zwolnieniu z policji. Spokojnie .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-09-2013, 21:36
Post: #315
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Kilkanaście lat wstecz przenosząc się też zrobiłem kilkudniową przerwę w służbie. Ale odprawy nie dostałem - musiałbym wozić się po sądach, a raczej tego nie lubię.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2013, 10:23
Post: #316
RE: Przeniesienie z SG do Policji
W Małopolsce 22 funkcjonariuszy SG zmieniło barwy na policyjne http://www.dziennikpolski24.pl/pl/aktual...kowie.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2013, 16:29
Post: #317
RE: Przeniesienie z SG do Policji
kilka telefonów z prośbą o wzór raportu o przeniesienie dostałem od ludzi z nowej PSG Szczecin, ze składanie poczekają do przejścia pod morski i po połowie października pojawią się następne raporty o przeniesienie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2013, 09:52
Post: #318
RE: Przeniesienie z SG do Policji
No niech ktoś napisze jak w tej policji jest bo każdy pisze, że się przeniósł ale nic jak jest w tej formacji!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2013, 20:11
Post: #319
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Bo nikt nie chce się przyznać, że trafił z deszczu pod rynne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2013, 23:42
Post: #320
RE: Przeniesienie z SG do Policji
Haha tak właśnie myślałem !!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS