Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z Polski
30-09-2014, 21:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2014 21:21 przez quasimodo1.)
Post: #101
RE: Z Polski
Herzlih Willkommen in Deutschland http://www.defence24.pl/news_kontrola-na...osi-polska

Trafne spostrzeżenie http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/isakow...Id,1528095
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2014, 14:16
Post: #102
RE: Z Polski
No cóż, poniższy link trafnie to oddaje...
https://www.youtube.com/watch?v=EzpR3z8oMPo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2014, 08:43
Post: #103
gartman
dla czego w sg służy gartman?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2014, 17:19
Post: #104
RE: Z Polski
(16-10-2014 08:43 )astrun napisał(a):  dla czego w sg służy gartman?
a co kazał się do roboty wziąć??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2014, 23:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2014 00:06 przez astrun.)
Post: #105
RE: Z Polski
chcecie pogadanki o syfie w SG korupcji układach itp? Panów z ZSW prosze o ciszę bo może być kiepslo lak po nazwiskach pojade...a napisze tylko prawdę

(16-10-2014 17:19 )otacon napisał(a):  
(16-10-2014 08:43 )astrun napisał(a):  dla czego w sg służy gartman?
a co kazał się do roboty wziąć??

Taaaa a może znasz cieciu Gartmana z Korbielowa i wiesz co tam robił? Znasz? To zamknij ryja.

Czasem jak trzeba było wyjąc dziewczyne z agencji to firma (dla mnie to pan twardowski gartman no i szczygieł) srali w gacie ...najlepszy był twardowski ...przesiedział 8 godzin a potem szedł pic do lisa... taki bar koło jego chałupy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2014, 02:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2014 02:56 przez astrun.)
Post: #106
RE: Z Polski
(16-10-2014 23:42 )astrun napisał(a):  chcecie pogadanki o syfie w SG korupcji układach itp? Panów z ZSW prosze o ciszę bo może być kiepslo lak po nazwiskach pojade...a napisze tylko prawdę

(16-10-2014 17:19 )otacon napisał(a):  
(16-10-2014 08:43 )astrun napisał(a):  dla czego w sg służy gartman?
a co kazał się do roboty wziąć??

Taaaa a może znasz cieciu Gartmana z Korbielowa i wiesz co tam robił? Znasz? To zamknij ryja.

Czasem jak trzeba było wyjąc dziewczyne z agencji to firma (dla mnie to pan twardowski gartman no i szczygieł) srali w gacie ...najlepszy był twardowski ...przesiedział 8 godzin a potem szedł pic do lisa... taki bar koło jego chałupy

Miałem zawsze dodatek operacyjny 0,2 pozniej chyba o,4 ale zawsze max kasa w SG była dobra, robota żadna przy takich przygłupach luz blues pjany przez 5 lat łaziłem w tej firmie a pan Gartman robił karierę ...człowiek bez zasad... pseudo oficer.



(16-10-2014 23:42 )astrun napisał(a):  chcecie pogadanki o syfie w SG korupcji układach itp? Panów z ZSW prosze o ciszę bo może być kiepslo lak po nazwiskach pojade...a napisze tylko prawdę

(16-10-2014 17:19 )otacon napisał(a):  
(16-10-2014 08:43 )astrun napisał(a):  dla czego w sg służy gartman?
a co kazał się do roboty wziąć??

Taaaa a może znasz cieciu Gartmana z Korbielowa i wiesz co tam robił? Znasz? To zamknij ryja.

Czasem jak trzeba było wyjąc dziewczyne z agencji to firma (dla mnie to pan twardowski gartman no i szczygieł) srali w gacie ...najlepszy był twardowski ...przesiedział 8 godzin a potem szedł pic do lisa... taki bar koło jego chałupy

Generał Anklewicz to akurat jednz z mądrzejszycg osób która tą nieszczęsną firmą zarządzała



(11-12-2012 07:42 )quasimodo1 napisał(a):  
(11-12-2012 00:47 )waldisg napisał(a):  Tadam !!!! Został odnaleziony były Komendant SG o nazwisku Elas Leszek - http://www.gaz-system.pl/o-firmie/kontakt/piony/ - w pionie audytu i bezpieczeństwa.

A co ? Nie wolno ? Krzywdy sobie nie zrobią Smile Jeden były i do tego jeszcze były sbek był tym samym pionie w Orlenie czyli A. Anklewicz . Byłe służby specjalne w firmach paliwowych , natomiast dwóch byłych z innej opcji w NIK . Ciekawe czy kontrolują siebie. Wink To się nazywa skok na państwowe albo z dużym udziałem państwa .

To może lepsi gówniarze typu Kasia Zygmunt z ZOS KGSG niedouczona operacyjna która w zyciu pozysku nie miała a prowadziła szkolenia z PZ ale wypromował ją pan generłał z WOP dyrektor najwiekszy burak w tej firmie



(17-10-2014 02:20 )astrun napisał(a):  
(16-10-2014 23:42 )astrun napisał(a):  chcecie pogadanki o syfie w SG korupcji układach itp? Panów z ZSW prosze o ciszę bo może być kiepslo lak po nazwiskach pojade...a napisze tylko prawdę

(16-10-2014 17:19 )otacon napisał(a):  
(16-10-2014 08:43 )astrun napisał(a):  dla czego w sg służy gartman?
a co kazał się do roboty wziąć??

Taaaa a może znasz cieciu Gartmana z Korbielowa i wiesz co tam robił? Znasz? To zamknij ryja.

Czasem jak trzeba było wyjąc dziewczyne z agencji to firma (dla mnie to pan twardowski gartman no i szczygieł) srali w gacie ...najlepszy był twardowski ...przesiedział 8 godzin a potem szedł pic do lisa... taki bar koło jego chałupy

Miałem zawsze dodatek operacyjny 0,2 pozniej chyba o,4 ale zawsze max kasa w SG była dobra, robota żadna przy takich przygłupach luz blues pjany przez 5 lat łaziłem w tej firmie a pan Gartman robił karierę ...człowiek bez zasad... pseudo oficer.



(16-10-2014 23:42 )astrun napisał(a):  chcecie pogadanki o syfie w SG korupcji układach itp? Panów z ZSW prosze o ciszę bo może być kiepslo lak po nazwiskach pojade...a napisze tylko prawdę

(16-10-2014 17:19 )otacon napisał(a):  
(16-10-2014 08:43 )astrun napisał(a):  dla czego w sg służy gartman?
a co kazał się do roboty wziąć??

Taaaa a może znasz cieciu Gartmana z Korbielowa i wiesz co tam robił? Znasz? To zamknij ryja.

Czasem jak trzeba było wyjąc dziewczyne z agencji to firma (dla mnie to pan twardowski gartman no i szczygieł) srali w gacie ...najlepszy był twardowski ...przesiedział 8 godzin a potem szedł pic do lisa... taki bar koło jego chałupy

Generał Anklewicz to akurat jednz z mądrzejszycg osób która tą nieszczęsną firmą zarządzała



(11-12-2012 07:42 )quasimodo1 napisał(a):  
(11-12-2012 00:47 )waldisg napisał(a):  Tadam !!!! Został odnaleziony były Komendant SG o nazwisku Elas Leszek - http://www.gaz-system.pl/o-firmie/kontakt/piony/ - w pionie audytu i bezpieczeństwa.

A co ? Nie wolno ? Krzywdy sobie nie zrobią Smile Jeden były i do tego jeszcze były sbek był tym samym pionie w Orlenie czyli A. Anklewicz . Byłe służby specjalne w firmach paliwowych , natomiast dwóch byłych z innej opcji w NIK . Ciekawe czy kontrolują siebie. Wink To się nazywa skok na państwowe albo z dużym udziałem państwa .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2014, 08:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-10-2014 09:01 przez quasimodo1.)
Post: #107
RE: Z Polski
Generał Anklewicz ? Fakt - na robocie się znał - prawa ręka Kiszczaka - stary enkawudzista - dobrze że go nie ma w firmie - jeszcze trochę to byśmy się zwracali - towarzyszu generale.

(16-10-2014 23:42 )astrun napisał(a):  chcecie pogadanki o syfie w SG korupcji układach itp? Panów z ZSW prosze o ciszę bo może być kiepslo lak po nazwiskach pojade...a napisze tylko prawdę

Jako "stary" operacyjny powinieneś wiedzieć jak te sprawy załatwić ,a nie wylewać żale jak wiele niedouczonej młodzieży z tej firmy , bo jak na razie zachowujesz się jak harcerzyk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2014, 13:18
Post: #108
RE: Z Polski
Co to za astrun? Ile toto ma służby? Wnosząc z elokwencji to niedouczony, sfrustrowany, pokrzywdzony przez los(włączając lata dzieciństwo i lata szkolne) osobnik przypadkowo przyjęty w szeregi firmy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2015, 23:20
Post: #109
RE: Z Polski
To jest dobre Smile http://www.tvp.info/18657844/czy-premier...ny-kokainy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2015, 23:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2015 23:18 przez quasimodo1.)
Post: #110
RE: Z Polski
Sprawdzian gotowości hehehe Smile - były ppłk Straży Granicznej a obecnie rzecznik MON trąbi o wielkich ćwiczeniach mobilizacyjnych ,toż to mniej powołanych niż jest "wybrańców narodu " na Wiejskiej , Sowieci na pewno trzęsą portkami http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1...ilizacyjne Rozumiem sztuką to by było powołanie 10 tysięcy - ich wstawiennictwo i umundurowanie oraz dyslokacja w polu ich jednostek .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2015, 08:50
Post: #111
RE: Z Polski
prawdziwe testy wartości mobilizacyjnych/alokacyjnych swoich wojsk to robią ostatnio Rosjanie i to z całkiem niezłym efektem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2015, 16:34
Post: #112
RE: Z Polski
http://fakty.interia.pl/polska/news-poli...Id,1706214

Pierwszy mundurowy, ktory oficjalnie powiedzial to, co kazdy z nas dobrze wie o sytuacji w firmie ...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2015, 17:08
Post: #113
RE: Z Polski
Jest kilka możliwości w tej sprawie.
Albo chłop rzeczywiście ma tak rozwinięte poczucie sprawiedliwości i etos uczciwej, nie naciaganej roboty, albo jest jakieś drugie dno. Coś zmalował, albo sobie nie radził. I zwalniając się chciał zaistnieć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2015, 21:24
Post: #114
RE: Z Polski
Nie wiem, gdzie to dać, ale sprawa jest bardzo ważna.

Ostrzeżenie przed złą bajką.

Chodzi o "Tajemnice morza". Film animowany, w którego zwiastunie produkuje się Małgorzata Kożuchowska. Zwiastun zachwyca estetyką wizualną i bardzo klimatyczną ścieżką dźwiękową. Wszystko odbywa się w konwencji jakiejś sagi norwesko - islandzkiej. Film emitowany bez ograniczeń wiekowych.

Poszedłem dziś na to z moją siedmioletnią Gosią. Dziecko w trakcie seansu popłakało się kilka razy, a po zakończeniu emisji nie mogło dojść do siebie przez ponad pół godziny, ciągle płacząc.

Kilkuletni chłopczyk traci mamę, która umarła rodząc dziewczynkę. Osamotniony pozostaje też mąż, latarnik. Mnóstwo złych emocji, przygnębienia, wątek baśniowy stanowi alegorię utraty bliskiej osoby. Zła czarownica zamienia wszystkich w posągi, po tym, jak chcąc im pomóc, zamyka w słoikach ich emocje. Mama na chwilę wraca do rodziny, a potem znowu odchodzi.

Nie tylko dziecko, ale i dorosły, nieprzygotowany, że obejrzy cudzą animowaną dramę, zamiast bajki, pozostaje w stanie emocjonalnego rozstroju. To jest animowany film artystyczny, za pomocą którego autor załatwił własne traumy. Z całą pewnością dolna granica wiekowa, aby bezpiecznie obcować z tą produkcją, nie schodzi poniżej 12 roku życia.

Jeśli jeszcze Państwo nie wybraliście się na to z dziećmi, to bardzo dobrze! Uwaga, bo można zrobić dziecku ogromną krzywdę.

Ostrzegajcie innych rodziców. Czerwony Alert!

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 06:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-05-2015 06:31 przez ezech.)
Post: #115
RE: Z Polski
a nie "Sekrety morza" ?
trzeba było sprawdzić w necie, upewnić się w czym rzecz, trochę ten czerwony alert przesadzony, u Grimów to się dopiero działo Smile
ale zgadzam się - co się pokazuje dziecku trzeba sprawdzać
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 07:08
Post: #116
RE: Z Polski
(18-05-2015 06:31 )ezech napisał(a):  a nie "Sekrety morza" ?
trzeba było sprawdzić w necie, upewnić się w czym rzecz, trochę ten czerwony alert przesadzony, u Grimów to się dopiero działo Smile
ale zgadzam się - co się pokazuje dziecku trzeba sprawdzać

Tak, sekrety morza, choć oryginalny tytuł, to Pieśń Morza. Trzeba było sprawdzić?

Zwiastun był emitowany w jednym bloku z innymi zachętami. A oto narracja, która zaprasza do obejrzenia:

Bajka dla całej rodziny

To gdzie jeszcze sprawdzać? W Ewidzie?

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 07:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-05-2015 07:27 przez Kłykcin kończysty.)
Post: #117
RE: Z Polski
Nie zaszkodzi dziecku trochę animowanej, brutalnej prawdy o życiu, o której można później podyskutować.
Chyba że chce się wychować bezstresowo nie radzące sobie w życiu lalusie!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 07:34
Post: #118
RE: Z Polski
(18-05-2015 07:26 )Kłykcin kończysty napisał(a):  Nie zaszkodzi dziecku trochę animowanej, brutalnej prawdy o życiu, o której można później podyskutować.
Chyba że chce się wychować bezstresowo nie radzące sobie w życiu lalusie!

Chyba, że się nie ma pojęcia, o czym się mówi. Jeśli masz kilkuletnie dziecko, to koniecznie wybierz się z nim na ten film. I uważnie obserwuj, jak sprawdza się bełkot, który tu wypisałeś. Życzę rodzicielskiej satysfakcji.

Moje ostrzeżenie skierowałem do rodziców o normalnej strukturze emocjonalnej.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 08:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-05-2015 08:02 przez Kłykcin kończysty.)
Post: #119
RE: Z Polski
(18-05-2015 07:34 )Rebeliant Szmarowski napisał(a):  
(18-05-2015 07:26 )Kłykcin kończysty napisał(a):  Nie zaszkodzi dziecku trochę animowanej, brutalnej prawdy o życiu, o której można później podyskutować.
Chyba że chce się wychować bezstresowo nie radzące sobie w życiu lalusie!

Chyba, że się nie ma pojęcia, o czym się mówi. Jeśli masz kilkuletnie dziecko, to koniecznie wybierz się z nim na ten film. I uważnie obserwuj, jak sprawdza się bełkot, który tu wypisałeś. Życzę rodzicielskiej satysfakcji.

Moje ostrzeżenie skierowałem do rodziców o normalnej strukturze emocjonalnej.

Ty również masz arcyciekawą strukturę emocjonalną. Daleką od szablonu. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2015, 08:12
Post: #120
RE: Z Polski
(18-05-2015 08:02 )Kłykcin kończysty napisał(a):  Ty również masz arcyciekawą strukturę emocjonalną. Daleką od szablonu. Big Grin

Ale mój post dotyczy bardzo poważnego problemu.

Jeśli masz potrzebę uskuteczniania krotochwil, możesz założyć odrębny wątek.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS