Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z Polski
16-02-2016, 20:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2016 20:59 przez quasimodo1.)
Post: #181
RE: Z Polski
Kolejny policjant ze świty , który stracił instynkt samozachowawczy http://auto.dziennik.pl/aktualnosci/arty...jazdy.html
https://pl.wikipedia.org/wiki/Tomasz_Po%C5%82e%C4%87
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2016, 08:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2016 08:29 przez quasimodo1.)
Post: #182
RE: Z Polski
(16-02-2016 20:55 )quasimodo1 napisał(a):  Kolejny policjant ze świty , który stracił instynkt samozachowawczy http://auto.dziennik.pl/aktualnosci/arty...jazdy.html
https://pl.wikipedia.org/wiki/Tomasz_Po%C5%82e%C4%87

To już raczej przypomina ... http://auto.dziennik.pl/aktualnosci/arty...polec.html Powinni też przypomnieć o 12 dyrektorach plus zastępcy oraz 01 i 02 na 700 inspektorów , wychodzi na to że generał Połeć teraz jest ekspertem w reformowaniu tego co budował przez kilka lat . Ja pierd.... jak chorągiewki na wietrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2016, 22:46
Post: #183
RE: Z Polski
Nowy (ale już doświadczony) Szef BSWe już jest, a tu bez pompy i choćby jednego zdjęcia czy jakiegoś info.... No to do roboty podobno "drugi raz nie wchodzi się do tej samej rzeki .." a tu patrz taka szansa. Coś wreszcie ruszyło ... powodzenia i sukcesów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2016, 23:32
Post: #184
RE: Z Polski
(17-02-2016 22:46 )hansii7 napisał(a):  Nowy (ale już doświadczony) Szef BSWe już jest, a tu bez pompy i choćby jednego zdjęcia czy jakiegoś info.... No to do roboty podobno "drugi raz nie wchodzi się do tej samej rzeki .." a tu patrz taka szansa. Coś wreszcie ruszyło ... powodzenia i sukcesów.

Instruktor SERE Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2016, 19:50
Post: #185
RE: Z Polski
Słuchajcie, to jest dla mnie niepojęte. Dwóch strażników wylatuje z roboty i dostaje zarzuty, zanim sąd ocenił samo zdarzenie. Może ja zwariowałem. Może. Ale na razie jako jedyny bronię tych strażników.

Link - Paweł Surgiel, łżesz.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2016, 20:52
Post: #186
RE: Z Polski
(23-02-2016 19:50 )Rebeliant Szmarowski napisał(a):  Słuchajcie, to jest dla mnie niepojęte. Dwóch strażników wylatuje z roboty i dostaje zarzuty, zanim sąd ocenił samo zdarzenie. Może ja zwariowałem. Może. Ale na razie jako jedyny bronię tych strażników.
A może faktycznie nie masz racji? 90% kontaktów ze strażnikami pokazywało całkowity brak wiedzy i profesjonalizmu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2016, 21:03
Post: #187
RE: Z Polski
Ale z filmu faktycznie nic nie wynika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2016, 23:00
Post: #188
RE: Z Polski
Największy błąd jaki robią funkcjonariusze w takiej sytuacji to dyskusja z obywatelem który wszystko wie najlepiej. Obsikać samozwańczego szeryfa któremu, prędzej czy później, znudzi się i pójdzie sobie w <cenzura>.
No chyba, że delikwent popełni błąd i złamie prawo - wtedy jak najbardziej trzeba interweniować.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2016, 21:36
Post: #189
RE: Z Polski
Zapraszam do lektury materiału TV Republika:

Link - A jeśli się okaże, że strażnicy zostali pomówieni?

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2016, 16:18
Post: #190
RE: Z Polski
Wysłałem maila do Wyborczej. Z ich wrażliwością na zdanie drugiej strony bywa różnie, więc treść maila opublikowałem też na blogu. Dołączając "serwis graficzny".

Link - List do Wyborczej (sprawa Surgiel vs Straż Miejska)

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2016, 17:23
Post: #191
RE: Z Polski
Dla mnie rowniez jest co najmniej dziwnym, ze Straznikow Miejskich od razu zwolniono z pracy.
Jezeli juz to najpierw zawieszenie, proces, prawomocny wyrok i dopiero potem kknsekwencje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2016, 17:50
Post: #192
RE: Z Polski
(25-02-2016 17:23 )wiedźma napisał(a):  Dla mnie rowniez jest co najmniej dziwnym, ze Straznikow Miejskich od razu zwolniono z pracy.
Jezeli juz to najpierw zawieszenie, proces, prawomocny wyrok i dopiero potem kknsekwencje.
ś
To o czym piszecie jest tylko realizowane w SG. W innych firmach jeśli cos z tobą nie tak, to lecisz z dnia na dzień. Dopieto jak się okazuje. że człowiek jest niwinny to stara się on o przywrócenie do roboty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2016, 18:36
Post: #193
RE: Z Polski
(25-02-2016 17:50 )Pomocnik napisał(a):  
(25-02-2016 17:23 )wiedźma napisał(a):  Dla mnie rowniez jest co najmniej dziwnym, ze Straznikow Miejskich od razu zwolniono z pracy.
Jezeli juz to najpierw zawieszenie, proces, prawomocny wyrok i dopiero potem kknsekwencje.
ś
To o czym piszecie jest tylko realizowane w SG. W innych firmach jeśli cos z tobą nie tak, to lecisz z dnia na dzień. Dopieto jak się okazuje. że człowiek jest niwinny to stara się on o przywrócenie do roboty.

Oczywiście nie wierzę w wersję mr. Pablo (stan był tak agonalny, że lekarz po obejrzeniu skatowanego odmówił udzielenia pomocy zapewne z racji braku obrażeń). Cytat z FB wypowiedź poszkodowanego:

Sprawa odmowy udzielenia mi pomocy przez SOR szpitalu na Bródnie będzie miała osobny przebieg.

https://www.facebook.com/pawel.surgiel

Jednak strażnicy też nie powinni tak łatwo dać się sprowokować. Brak profesjonalizmu widać po próbie nagrywania telefonem osoby, która zwróciła im uwagę. Skoro to komuś daje tyle szczęścia to niech sobie pobiega z tym telefonem do czasu aż mu się znudzi. Obstawiam, że nic więcej by z tego nie wynikło. Generalnie powinno obowiązkowo wprowadzić się szkolenia z sytuacji nietypowych gdyż jak widać nie potrafimy sobie radzić z tzw. cwaniakami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2016, 19:47
Post: #194
RE: Z Polski
(25-02-2016 18:36 )PlanetaX napisał(a):  Jednak strażnicy też nie powinni tak łatwo dać się sprowokować. Brak profesjonalizmu widać po próbie nagrywania telefonem osoby, która zwróciła im uwagę.

Między słabym przygotowaniem do konfrontacji z nocnym łowcą, a wywiezieniem do lasu i katowaniem, jest jednak różnica. Wyraźna. Za skierowanie w stronę oszołoma swojej komórki, nie zasługuje się na utratę pracy i na zarzuty od proka. A pan Paweł S. miesza wręcz kosmicznie.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2016, 14:34
Post: #195
RE: Z Polski
Dalej w sprawie Surgiela:

Link - Zabili go i uciekł

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2016, 17:29
Post: #196
RE: Z Polski
Rebeliant - jezeli kiedys bede w podobnej sytuacji jak owi Straznicy to mam nadzieje ze mi pomozesz....
Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2016, 18:58
Post: #197
RE: Z Polski
(26-02-2016 17:29 )wiedźma napisał(a):  Rebeliant - jezeli kiedys bede w podobnej sytuacji jak owi Straznicy to mam nadzieje ze mi pomozesz....
Pozdrawiam.

Bankowo! Wal jak w dym.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2016, 19:08
Post: #198
RE: Z Polski
Z góry wielkie dzięki Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2016, 22:44
Post: #199
RE: Z Polski
Pomijając kwestie bezpieczeństwa ,które są tajne , po jakiego grzyba zaklinają rzeczywistość pod kątem ekonomicznym . Jeśli pod tym kątem patrzeć i przedstawić dane ekonomiczne to MRG z Ukrainą powinien być także zawieszony. Kolejne pierd.. polityków

http://www.parlamentarny.pl/gospodarka/z...13248.html

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-ms...Id,2256893
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2016, 18:55
Post: #200
RE: Z Polski
http://www.rp.pl/Polityka/309199881-W-Wa....html#ap-3
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS