Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Covid L4 - 100%
20-01-2021, 19:32
Post: #21
RE: Covid L4 - 100%
A u mnie przełożony nawet nie wiedział że coś takiego jak 100% za covid istnieje. Idę do niego po chorobie i pytam co i jak a on pierwsze słyszy. Jak to ugryzc służbowo? Pracuję na przejsciu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2021, 15:02
Post: #22
RE: Covid L4 - 100%
Powiedz mu, ze jest nowelizacja ustawy o SG powinien wiedziec, jak nie wie to napisz pismo o zwrot wraz z podaniem podstawy prawnej do k-nta oddzialu (droga sluzbowa)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2021, 17:47
Post: #23
RE: Covid L4 - 100%
Przekonaliscie mnie poszedł moj kwit o ta setke do komendanta oddzialu choc szlachta psg oponowala. Trzesa dupami bo nasi wykonuja obowiazki bez zadnych sensownych zapezpieczen. choruja a pozniej udaje sie ze to nie na sluzbie. Lokalni niebiescy maja taki sam problem.zero zabezpieczen a obowiazkow w pip.niebieskim podobno daja te 100% ale i tak nie chca lapac tego virusa.wiekszosc chce sie szczepic.z tym tez jest bajzel.pozdro
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2021, 11:19
Post: #24
RE: Covid L4 - 100%
(22-01-2021 17:47 )bravo napisał(a):  Przekonaliscie mnie poszedł moj kwit o ta setke do komendanta oddzialu choc szlachta psg oponowala. Trzesa dupami bo nasi wykonuja obowiazki bez zadnych sensownych zapezpieczen. choruja a pozniej udaje sie ze to nie na sluzbie. Lokalni niebiescy maja taki sam problem.zero zabezpieczen a obowiazkow w pip.niebieskim podobno daja te 100% ale i tak nie chca lapac tego virusa.wiekszosc chce sie szczepic.z tym tez jest bajzel.pozdro
Stary numer.Cwane oficerki kaza lamac przepisy albo sami je lamia a pozniej pala głupa.Albo wina funka albo pod dywan wlasne niudacznictwo zamiesc.Walczcie o swoje
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2021, 18:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2021 18:20 przez Vikary.)
Post: #25
RE: Covid L4 - 100%
Jestem funkcjonariuszem w służbie przygotowawczej. Chorowałem na covid19. Mój przełożony w stopniu kapitan SG powiedział że świadczenie 100 proc. mi nie przysługuje - że tylko służba stała. Czy to prawda? Mam zaświadczenie od lekarza że chorowałem na covid19.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2021, 09:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-01-2021 09:25 przez Johnyq.)
Post: #26
RE: Covid L4 - 100%
(23-01-2021 18:15 )Vikary napisał(a):  Jestem funkcjonariuszem w służbie przygotowawczej. Chorowałem na covid19. Mój przełożony w stopniu kapitan SG powiedział że świadczenie 100 proc. mi nie przysługuje - że tylko służba stała. Czy to prawda? Mam zaświadczenie od lekarza że chorowałem na covid19.
BZDURA!!!!!!!!!pseudo mundurowy przebietaniec wykorzystuje niewiedze i i strach malolatow. typowa praktyka opierdalaczy na kierowniczych stanowiskach.przepisow tez moze nie znac.napiszcie anonim na tego pajaca do KG to go pogonia do uczciwego traktowania ludzi.tak bedziecie cale zycie pomiatani jemu podobnym
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2021, 11:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-01-2021 11:57 przez keyser soze.)
Post: #27
RE: Covid L4 - 100%
(24-01-2021 09:23 )Johnyq napisał(a):  ....napiszcie anonim ...

Big GrinBig GrinBig Grin

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2021, 08:16
Post: #28
RE: Covid L4 - 100%
Biurwy mogly mu choc dac lzejsze obowiazki bo byla taka mozliwosc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2021, 05:44
Post: #29
RE: Covid L4 - 100%
The law has just come, the wise chiefs have started thinking. We wrote some covid receipts but time will tell what came out of it. These are not individual matters, see Interia.

ripoff report removal
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS