Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przebieg rekrutacji w czasie pandemii
05-01-2021, 12:19
Post: #1
Wink Przebieg rekrutacji w czasie pandemii
Hej ?Czy ktoś z Was mógłby opisać cały przebieg rekrutacji trwający podczas pandemii? Jak to teraz wygląda? Czy coś się zmieniło?
Z góry dziękuję za wszelkie informacje. Serdecznie pozdrawiam! ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2021, 12:32
Post: #2
RE: Przebieg rekrutacji w czasie pandemii
Jeżeli chodzi o mnie to wszystko odbywa się tak samo tylko dużo wolniej moja rekrutacja trwa już ponad rok i dopiero pod koniec stycznia 2 etap
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2021, 12:41
Post: #3
RE: Przebieg rekrutacji w czasie pandemii
(05-01-2021 12:32 )Lord_Ice napisał(a):  Jeżeli chodzi o mnie to wszystko odbywa się tak samo tylko dużo wolniej moja rekrutacja trwa już ponad rok i dopiero pod koniec stycznia 2 etap

Ooo to gratuluję! Smile Chyba warto było czekać Smile Życzę dalszych sukcesów oby wszystkie etapy rekrutacji były pozytywne !
Zastanawiam się tylko czy przebieg szkółki jest krótszy w czasie pandemii? Czy też wszystko odbywa się normalnie ? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2021, 13:04
Post: #4
RE: Przebieg rekrutacji w czasie pandemii
Szkółka została skrócona do jednego miesiąca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2021, 13:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2021 13:05 przez Nowicjusz55.)
Post: #5
RE: Przebieg rekrutacji w czasie pandemii
(05-01-2021 13:04 )Venoq napisał(a):  Szkółka została skrócona do jednego miesiąca.

Dziękuję ślicznie! Pozdrawiam Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2021, 18:28
Post: #6
RE: Przebieg rekrutacji w czasie pandemii
A jest ktoś z was po psychologu czekającego na wariograf ? Jak długo? Zastanawiam sie czy pandemia ma wpływ na kolejki do badania wariografem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2021, 21:04
Post: #7
RE: Przebieg rekrutacji w czasie pandemii
(13-01-2021 18:28 )Majka napisał(a):  A jest ktoś z was po psychologu czekającego na wariograf ? Jak długo? Zastanawiam sie czy pandemia ma wpływ na kolejki do badania wariografem
Ma wpływ i to duży. W POSG powiedzieli że wario będzie na końcu rekrutacji. Czyli testy, komisja lekarska i wtedy wariograf.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2021, 05:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2021 06:27 przez Tadeusz123.)
Post: #8
RE: Przebieg rekrutacji w czasie pandemii
Komisja lekarska też ?
Nie no jak już tyle zainwestują bez względu na wynik wario powinni przyjąć śmiechem żartem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2021, 09:32
Post: #9
RE: Przebieg rekrutacji w czasie pandemii
(14-01-2021 05:39 )Tadeusz123 napisał(a):  Komisja lekarska też ?
Nie no jak już tyle zainwestują bez względu na wynik wario powinni przyjąć śmiechem żartem

Pisze to, co usłyszałem w dziale kadrTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2021, 10:37
Post: #10
RE: Przebieg rekrutacji w czasie pandemii
Niezła kolejka na wariograf sie ustawiła
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS