Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o zwolnienie
05-05-2015, 18:42
RE: Prośba o zwolnienie
(04-05-2015 22:03 )lenek napisał(a):  1. Jak chcesz mieć potwierdzenie - 2 ezg.
2. Nie ma okresu ochronnego, jednak zwyczajowo osobom zwalniającym się nie robi się pod górkę. Wyjątkiem jest złamanie "dżentelmeńskiej umowy".
3. Może, ale musiałby mieć mocne podstawy. Poza tym on też ma swoich przełożonych, a nikt nie ma interesu tułać się po sądach.

Dzięki wielkie kolego. Są jeszcze jednak porządne jednostki w SG .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2017, 15:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-06-2017 15:46 przez premeryt.)
Witam,
Mam dwa ważne pytania:
1.Czy zwalniając się na p.o. dostanę emeryturę z p.o? Może to śmieszne pytanie, ale słyszałem, że odwołali funka z p.o. po rzuceniu kwitu i odwołał się w sądzie/wygrał.
2. Ile stracę odchodząc we wrześniu?

Dodam, że we wrześniu będzie 30 wysługi
22-06-2017, 17:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-06-2017 17:40 przez quasimodo1.)
(22-06-2017 15:45 )premeryt napisał(a):  Witam,
Mam dwa ważne pytania:
1.Czy zwalniając się na p.o. dostanę emeryturę z p.o? Może to śmieszne pytanie, ale słyszałem, że odwołali funka z p.o. po rzuceniu kwitu i odwołał się w sądzie/wygrał.
2. Ile stracę odchodząc we wrześniu?

Dodam, że we wrześniu będzie 30 wysługi

1. Co Oddział to królestwo działające w oparciu o wytworzone na potrzeby dworu przepisy a raczej interpretacje prawa wytworzone przez nadwornego radcę prawnego.
2. A to zależy jakie osiągasz dochody ,czy rozliczasz się ze współmałżonką itp.
Wrzesień to dupiaty termin na odejście pod względem finansowym - no bo zassanych 9 pensji ,nagroda roczna ,ewentualne nagrody - dodaj do tego odprawę plus ewentualny równoważnik pieniężny za niewykorzystany urlop .
Razem do kupy niezły roczny dochód a co się z tym wiąże skala podatku dochodowego.
22-06-2017, 21:44
Ad. 1 Dostaniesz ... ale jeżeli Cię nie odwołają. Powierzenie obowiązków i odwołanie z powierzenia obowiązków nie podlegają odwołaniu.
Tylko dlaczego gościowi z taką cyfrą mieliby to robić ... Przecież Twoja emka nie obciąża finansowo jednostki. Chyba, że zawarłeś z 01 "dżentelmeńską umowę", a rzucając kwitem jej nie dotrzymujesz.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS