Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 etap
25-04-2021, 22:21
Post: #41
RE: 2 etap
Wyniki idą inną poczta. Musisz poczekać ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2021, 06:17
Post: #42
RE: 2 etap
Właśnie, napiszcie jak byliście ubrani na drugi etap.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2021, 08:32
Post: #43
RE: 2 etap
Cześć, mam pytanie odnośnie ABO. Czy w okresach zatrudnienia wpisywaliscie również prace o umowę zlecenia ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2021, 08:43
Post: #44
RE: 2 etap
(26-04-2021 06:17 )monika121 napisał(a):  Właśnie, napiszcie jak byliście ubrani na drugi etap.
Na egzaminach i rozmowie elegancko. Koszula i czarne spodnie Wink a na sprawnosciowke to wiadomo, na sportowo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2021, 09:59
Post: #45
RE: 2 etap
(26-04-2021 08:43 )Tebaa napisał(a):  
(26-04-2021 06:17 )monika121 napisał(a):  Właśnie, napiszcie jak byliście ubrani na drugi etap.
Na egzaminach i rozmowie elegancko. Koszula i czarne spodnie Wink a na sprawnosciowke to wiadomo, na sportowo.

W czwartek mam egzamin, właśnie planuję się ubrać na czarno + biała bluzeczka i adidasy ciemne nie rzucające się w oczy, nie noszę szpilek i nawet nie mam żadnych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2021, 13:02
Post: #46
RE: 2 etap
Hej. Miał ktoś dzisiaj 27. 04 II etap ? Jak wrażenia ? Jak testy ? Pamięta ktoś pytania ? Mocno cisnęli na sprawnościowce ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2021, 13:09
Post: #47
RE: 2 etap
(27-04-2021 13:02 )RekrutkaPati napisał(a):  Hej. Miał ktoś dzisiaj 27. 04 II etap ? Jak wrażenia ? Jak testy ? Pamięta ktoś pytania ? Mocno cisnęli na sprawnościowce ?

Też właśnie czekam na odp. ale chyba jeszcze trwa...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2021, 06:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2021 07:03 przez Nonamelady.)
Post: #48
RE: 2 etap
Wiedza ogolna - tak jak pisali, większość pytań powtarza sie z poprzednich lat, tylko kilka pytań było "nowych". Angielski - większość mowi ze trudna, ale to już kwestia indywidualna bo języka w dwa dni się nikt nie nauczy. Na wf cisneli z poprawnością, ale też nie do przesady, mówili załóżmy zeby coś poprawiać od razu. Na rozmowie - przekonaj nas do siebie, Twoje wady, zielona czy przejscie

Z nowych pytań z wiedzy: ustawa zasadnicza, biathlon, epopeja narodowa, procesy norymberskie, azyl polityczny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2021, 08:49
Post: #49
RE: 2 etap
(28-04-2021 06:52 )Nonamelady napisał(a):  Wiedza ogolna - tak jak pisali, większość pytań powtarza sie z poprzednich lat, tylko kilka pytań było "nowych". Angielski - większość mowi ze trudna, ale to już kwestia indywidualna bo języka w dwa dni się nikt nie nauczy. Na wf cisneli z poprawnością, ale też nie do przesady, mówili załóżmy zeby coś poprawiać od razu. Na rozmowie - przekonaj nas do siebie, Twoje wady, zielona czy przejscie

Z nowych pytań z wiedzy: ustawa zasadnicza, biathlon, epopeja narodowa, procesy norymberskie, azyl polityczny.

Dziękuje, ja jutro mam egz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2021, 07:07
Post: #50
RE: 2 etap
Może posiada ktoś informacje kiedy teraz w Podlaskim oddziale odbędzie się drugi etap ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2021, 20:22
Post: #51
RE: 2 etap
Wiadomo cos o 2 etapie w Noosg? Próbny już był i dostalem info, że może być gdzieś czerwiec/lipiec. Ma ktos może jakieś świeższe info?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2021, 10:01
Post: #52
RE: 2 etap
Ja nadal czekam też. Mu powiedzieli że nie ma terminu wstępnego jeszcze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2023, 00:45
Post: #53
RE: 2 etap
Hej
Chciałbym dopytać się o drugi etap:
- rozumiem, że aby zdać należy mieć minimum 12pkt, oraz przynajmniej jeden z każdego testu?
- czy ktoś wie ile jest łącznie punktów do zdobycia w języku, oraz jaki jest próg uzyskania jednego dużego punktu? Język to moja słaba strona, obawiam się że mogę nie zdobyć nawet jednego punktu.
- czy test z języka oraz wiedzy przebiega na podstawie testu? (są to same odpowiedzi do zaznaczenia?)

Oraz pytanie czy jest możliwość, oraz po jakim czasie poprawić drugi etap?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2023, 09:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2023 09:07 przez Elia82.)
Post: #54
RE: 2 etap
(08-04-2023 00:45 )Antonin napisał(a):  Hej
Chciałbym dopytać się o drugi etap:
- rozumiem, że aby zdać należy mieć minimum 12pkt, oraz przynajmniej jeden z każdego testu?
- czy ktoś wie ile jest łącznie punktów do zdobycia w języku, oraz jaki jest próg uzyskania jednego dużego punktu? Język to moja słaba strona, obawiam się że mogę nie zdobyć nawet jednego punktu.
- czy test z języka oraz wiedzy przebiega na podstawie testu? (są to same odpowiedzi do zaznaczenia?)

Oraz pytanie czy jest możliwość, oraz po jakim czasie poprawić drugi etap?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Za każdy test można zdobyć maks 6 duzych pkt. Trzeba mieć chyba minimum 15 małych żeby zdobyć 1 duzy . Testy wiedzy i ang to testy wyboru , zaznaczasz jedną odpowiedz, w angielskim masz czytankę dodatkowo i musisz odpowiedzieć na pytania i krótkie rozmówki np. Poproś o menu w restauracji , zamów bilety na sztukę teatralna. Musisz także znaleźć błąd w zdaniu. Schemat podobny jak na w testach przykladowych ze strony sg. Poszukaj sobie na stronie SG

Możliwość poprawy jest ale w jednym z trzech ośrodków szkolenia już, a nie w oddziale gdzie złożyłeś dokumenty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS