Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana Zespołu w obrębie PSG
17-01-2021, 08:59
Post: #1
Zmiana Zespołu w obrębie PSG
Dzień dobry, mam takie pytanie do funków którzy zmieniali zespół w obrębie tego samego PSG. Dostałam propozycje zmiany Zespołu, rozmawiałam tam z Kierownikiem itd. wszystko było omawiane na tzw. "gębę" ale niestety stanęło w miejscu. Chcialabym im pokazać że jednak zależy mi na przenosinach i z Waszego doświadczenia chce się dowiedzieć jak to załatwialiście? Jakie piamo i gdzie kierowaliście prośbę o przeniesienie, jak to argumentowaliście, czy obecny Kierownik Zespołu musi złożyć podpis, że zapoznał się z moją prośbą (chociaż wie o moich intencjach i nie chce robić problemów). PS nie mam plecaka
Pozdrawiam i życzę spokojności Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2021, 18:15
Post: #2
RE: Zmiana Zespołu w obrębie PSG
Jak kierownik Twojego przyszłego zespołu będzie Cie chciał to już to załatwi. To najskuteczniejsza metoda.

Drugi sposób mniej skuteczny i często utrudniający przyszłą służbę to rozmowa z komendantem, pewnie warto tutaj skorzystać z drogi służbowej, więc kilka rozmów po drodze Cie czeka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS