Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwiększenie dodatku
21-10-2012, 23:16
Post: #61
RE: Zwiększenie dodatku
Hej.I po co odsyłać? Zrób im na złość i za tą kwotę i jak się uda kup dzieciakom szalik na zimę. Na odprawie co miesięcznej PSG, nasz 01 powiedział, że dodatki wypłacą 02.11.12. Oczywiście ci co dostali w jego ocenie, a nie dostali ci co im się zdarzyło chorować do tej pory. śmiech... jeśli chodzi o oficerów mojej psg...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2012, 07:15
Post: #62
RE: Zwiększenie dodatku
Wczoraj wplynela kolejna tura podwyzszonego dodatku w NoOSG. Niestety okazalo sie, ze tym razem zwiekszyli dodatek tylko do 7 grupy, poprzednia tura miala zwiekszony od 10 nawet do 14 grupy. Niech zyje sprawiedliwosc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2012, 13:17
Post: #63
RE: Zwiększenie dodatku
W NoOSG podział dodatków był gestii Komendantów PSG. Z tego co wiem to mł. asystenci dostali 5-6 kategorii, a pozostali od 3 do 7 grupy po 3 kategorie ( ilość środków była dla pozostałych o połowę mniejsza ). Oczywiście były wyjątki - dla tych, którzy wykazali się w służbie było odpowiednio więcej kategorii. Dobra rada zanim ktoś zacznie szukać sprawiedliwości - zachęcam do pracy, a na pewno ją znajdzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2012, 15:12
Post: #64
RE: Zwiększenie dodatku
Prosby dla tych odob byly pisane o zwiekszenie do 10 gr, ale okazalo sie ze obcieli bo zmniejszyla sie pula na ten miesiac. Powiedziano nam, ze poprostu mamy pecha bo nastepna pula bedzie znowu wyzsza. Co do szukania pracy to proponuje patrzec na siebie, ja w tej kwestii nie mam sobie nic do zarzucenia, przemilcze nawet fakt, ze wieksze dodatki dostali tzw kawosze co to wiecznie na kawke chodza zamiast pracowac z pozostalymi, albo Ci co wiecznie na L4 siedza. Nie chce mi sie tego komentowac. Poprostu trzeba zaczac chyba traktowac sluzbe tak jak traktuja nas przelozeni, czyli niepowaznie i majac wszystko w d....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2012, 20:32
Post: #65
RE: Zwiększenie dodatku
Panie kolego Qualin chyba jesteś w błędzie. Podnoszone dodatki były w równej wielkości przez trzy miesiące - tak było na Placówce w której służę. Prawdą jest, że dodatki w wielkości 5 i 6 kategorii otrzymywali młodsi asystenci, a pozostali bywało to różnie. Niestety o podziałach decydowali poszczególni 01. Zawsze jest dylemat jak podzielić skromniejszą pulę, dać więcej mniej osobom, czy mniej większej ilości funkcjonariuszom. Na szczęście to nie mój problem. Niezadowolenie i płacz to coraz częstszy widok - widocznie taki trend. Dla mnie ważne jest dobro formacji i to co dla niej mogę zrobić, nie patrząc na laury. Póki co mam szczęście służąc w Placówce w której przełożeni starają się docenić służbę i zaangażowanie funkcjonariusza. Mogę tylko tobie współczuć, że ty nie możesz tego powiedzieć.
Na koniec życzę powodzenia i samych sukcesów w służbie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2012, 10:59
Post: #66
RE: Zwiększenie dodatku
W WMOSG O DODATKACH ANI WIDU ANI SLUCHU. NIBY SA ALE TAK NAPRAWDE NIKT NIE WIE KIEDY I ILE
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2012, 11:02
Post: #67
RE: Zwiększenie dodatku
pewnie wypłacą jako nagrody na 11 listopada Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2012, 16:29
Post: #68
RE: Zwiększenie dodatku
(31-10-2012 10:59 )1701 napisał(a):  W WMOSG O DODATKACH ANI WIDU ANI SLUCHU. NIBY SA ALE TAK NAPRAWDE NIKT NIE WIE KIEDY I ILE

Ja rozkaz podpisywałem w tamtym tygodniu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2012, 17:08
Post: #69
RE: Zwiększenie dodatku
(31-10-2012 10:59 )1701 napisał(a):  W WMOSG O DODATKACH ANI WIDU ANI SLUCHU. NIBY SA ALE TAK NAPRAWDE NIKT NIE WIE KIEDY I ILE
Kod:
kwota przeznaczona na MOSG wynosi 461 tysięcy złoty i wykorzystana będzie w dwóch transzach
tj. 231 tysięcy w miesiącu październiku wypłacone prawdopodobnie 18.10.2012r oraz w miesiącu listopadzie 230 tysięcy wypłacone prawdopodobnie 20.11.2012r

powyższe środki mają być przeznaczone dla f-szy ze stanowisk wykonawczych tj. do grupy 7 (KZ oraz Operacyjni w Dywizjonach), ponadto 50% przeznaczonych środków ma być przeznaczone dla podoficerów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2012, 10:10
Post: #70
RE: Zwiększenie dodatku
i jak tam coś wiadomo o rozkazach?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2012, 14:53
Post: #71
RE: Zwiększenie dodatku
Z TEGO CO SIE ORIENTUJE TO W WMOSG WYPLACIL KASE ALE DOSTALI TYLKO PODOFICEROWIE
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2012, 15:09
Post: #72
RE: Zwiększenie dodatku
Płacili w MOSG dokładnie pierwszą transzę 18 października , podoficerowie dostali ok.300PLN , chorążowie ok.120PLN dane z mojego PSG bo wszystko zależało od 01.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2012, 15:25
Post: #73
RE: Zwiększenie dodatku
u nas nadal cisza
nie kumam tego
co oddział to obyczaj o placówka to zwyczaj
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2012, 15:32
Post: #74
RE: Zwiększenie dodatku
W MOIM PSG W WMOSG WYPLACALI 31 LISTOPADA PODOFICEROWIE DOSTALI 700 Z GROSZAMI ALE TO CHYBA ZA DWA MIESIACE . NIE WIEM CZY RESZTA TEZ COS DOSTANIE CZY TO JUZ KONIEC TEGO GLUPIEGO GADANIA O TYCH DODATKACH

<Admin - regulamin cyt.>

7. Nie pisz WIELKIMI literami (wielkie litery oznaczają krzyk). Przestrzegaj zasad ortografii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2012, 16:18
Post: #75
RE: Zwiększenie dodatku
No prosze, a podobno podroze w czasie sa niemozliwe, a jednak kolega dostal kase i cofnal sie w czasie aby sie podzielic ty faktem z nami Smile
U mnie placili pod koniec wrzesnia chyba 28go, druga tura byla 18 pazdziernika, a trzecia 24go.
Podoficerowie dostali przewaznie X grupe, chorazowie VII, chociaz byli i tacy co dostali wyzej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2012, 16:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2012 18:05 przez bezledziak.)
Post: #76
RE: Zwiększenie dodatku
wyobrażacie sobie że u nas jeszcze rozkazów nie podostawali?
to już jest chore
przypomnijcie mi gdzie ja pracuje bo czuje się jakbym robił u prywaciarza

to mój folwark, ja dostałem kasę na was i ja podzielę kiedy chce
wiem ze to nie zależy od jednej osoby
ale odczucia są jakie są

skoro 31-wszgo wypłacił to wcześniej podpisywali rozkazy
na innych placówkach nawet rozkazów nie było a te sam oddział
oddział oddziałowi tez nie równy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2012, 20:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2012 20:57 przez mk7547.)
Post: #77
RE: Zwiększenie dodatku
W W-MOSG podoficer 713,07 zł za 2 miesiące, na rozkazie X kategoria, mnożnik 0,59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2012, 11:50
Post: #78
RE: Zwiększenie dodatku
W WMOSG dostali nie tylko podoficerowie, korpus chorążych również się załapał ale nie na wszystkich placówkach tak było. W Braniewie dostali tylko podoficerowie a góra tłumaczy to tak, że najpierw dostali pismo z oddziału aby pisać wnioski o zwiększenie dodatku ze szczególnym uwzględnieniem podoficerów (podobno pierwsza tura). A potem dostali drugie pismo w którym było napisane żeby dodatki były przydzielone tylko podoficerom (tzw. druga tura). Ile w tym prawdy nie wiadomo, dobrze że przynajmniej podoficerom wszystkim dali (wyłączając tych co byli na zwolnieniach i z działami), bo są oni najniżej w tej naszej "piramidzie finansowej" (większość na 2gich grupach).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2012, 17:40
Post: #79
RE: Zwiększenie dodatku
MOSG dodatek służbowy wypłacony
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS