Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwiększenie dodatku
26-09-2012, 19:57
Post: #21
RE: zwiększenie dodatku
Przyszły osobne pieniądze na TE dodatki.01 PSG pisali wstępne listy z propozycjami przyznania.Listy zostały zaakceptowane.Lecz
po napisaniu formalnych wniosków okazało się że listę można se w d.... wsadzić a dodatki będą po innemu:D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2012, 14:34
Post: #22
RE: zwiększenie dodatku
czy ktoś słyszał że dodatki mają być przyznane na trzy miesiące?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2012, 18:15
Post: #23
RE: zwiększenie dodatku
zobaczymy...u nas niby poszły na 1 miesiąc...ale ma być na 3...dziwne, ale u nas wszystko możliwe, tylko zawsze na niekorzyść Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2012, 20:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2012 20:45 przez maluch.)
Post: #24
RE: zwiększenie dodatku
wiadomość od strony związkowej przesłanej na placówki w MOSG

Cytat:po spotkaniu ze stroną służbową oraz Głównym Księgowym w sprawie czasowego podwyższenia stawki kwotowej służącej do naliczania limitu na dodatek służbowy i funkcyjny przekazuję Wam następujące informacje:

kwota przeznaczona na MOSG wynosi 261 tysięcy złoty i wykorzystana będzie w dwóch transzach
tj. 231 tysięcy w miesiącu październiku wypłacone prawdopodobnie 18.10.2012r oraz w miesiącu listopadzie 230 tysięcy wypłacone prawdopodobnie 20.11.2012r

powyższe środki mają być przeznaczone dla f-szy ze stanowisk wykonawczych tj. do grupy 7 (KZ oraz Operacyjni w Dywizjonach), ponadto 50% przeznaczonych środków ma być przeznaczone dla podoficerów.

Limity przypadające na konkretną jednostkę organizacyjną MOSG mają być wyliczone i przesłane do poszczególnych Komendantów, Naczelników, Kierowników Samodzielnych Sekcji z uwzględnieniem liczby funkcjonariuszy którym można ww. dodatki podnieść.

Nadmienię także, że podwyższenie dodatku służbowego bądź funkcyjnego określają przepisy w naszej formacji i zwiększenie następuje na pisemny wniosek przełożonego.
W związku z powyższym proszę mieć na uwadze, że nie wszyscy f-sze muszą zostać objęci zwiększeniem dodatku służbowego bądź funkcyjnego (ze stanowisk wykonawczych).

(08-10-2012 14:34 )Warren napisał(a):  czy ktoś słyszał że dodatki mają być przyznane na trzy miesiące?

z tego co słyszałem dodatki mają być zwiększone w niektórych oddziałach 2 krotnie w innych 3 krotnie jednak kwotowo ma być tak samo
Na pewno dodatki nie będą zwiększone w grudniu bo musieliby wypłacić w przyszłym roku większą 13 a na to nie mogą sobie pozwolić
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2012, 19:48
Post: #25
RE: zwiększenie dodatku
ma ktoś jakieś w miare potwierdzone infomracje kiedy maja ten dodatek wypłacać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2012, 20:19
Post: #26
RE: zwiększenie dodatku
Dodatki były przyznane na trzy miesiące i płacone 05.10. za wrzesień i październik. Dodatek za listopad będzie płacony w listopadzie. Oczywiście zostały one przyznane tylko niektórym f-szom.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2012, 20:52
Post: #27
RE: zwiększenie dodatku
(09-10-2012 20:19 )August napisał(a):  Dodatki były przyznane na trzy miesiące i płacone 05.10. za wrzesień i październik. Dodatek za listopad będzie płacony w listopadzie. Oczywiście zostały one przyznane tylko niektórym f-szom.

nie wszędzie tak było, że na trzy miesiące, na zachodzie były na miesiąc podwyższone o 4 grupy dla podoficerów...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2012, 21:25
Post: #28
RE: zwiększenie dodatku
Witajcie. A u nas jak zwykle - jedni dostali wszystko a inni g..no....tak np jednemu funkowi ( oficerowi) podwyższyli dodatek o 4 grupy na 3 miesiące a drugi, który pełni tę samą służbę ( KZ) nie dostał nawet na miesiąc...wyć się chce na to kolesiostwo, lizyd...stwo i czarne nosy....ale jak przychodzi co do czego to słyszymy - to WY Kierownicy Zmiany jesteście na pierwszej linii frontu i ble, ble, ble.....jeżeli tak to niech pracują ci co dostają nagrody i dodatki...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2012, 21:34
Post: #29
RE: zwiększenie dodatku
(09-10-2012 21:25 )Matarez napisał(a):  Witajcie. A u nas jak zwykle - jedni dostali wszystko a inni g..no....tak np jednemu funkowi ( oficerowi) podwyższyli dodatek o 4 grupy na 3 miesiące a drugi, który pełni tę samą służbę ( KZ) nie dostał nawet na miesiąc...wyć się chce na to kolesiostwo, lizyd...stwo i czarne nosy....ale jak przychodzi co do czego to słyszymy - to WY Kierownicy Zmiany jesteście na pierwszej linii frontu i ble, ble, ble.....jeżeli tak to niech pracują ci co dostają nagrody i dodatki...

Skąd ja to znam.
Ja oczywiście nie dostałem bo jestem na L4 i to nawet zrozumiale. Ale dlaczego nie dostali pozostali, którzy pracuja i w tym roku nie byli nawet jednago dnia na L4?
Za to jeden z KZ ( bliski, bardzo bliski naszemu Naczelnikowi ) w okresie od maja do października z tego co " oficjalnie " wypłynęło nagradzany podwyższeniem dodatku już 2 razy na trzy miesiące. Inni KZ slyszą że albo kadry albo 01 odrzucił co nie jest prawdą bo w Teczkach Osobowych w kadrach nie ma ani jednego wniosku nawet z negatywną opinią. No cóż nie warto być innym niż oczekuja przełożeni.
Żal mi tych straconych pieniędzy ale chociaż mam odwagę wyrzucić przelożonym co o nich i o slużbie myślę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2012, 05:31
Post: #30
RE: zwiększenie dodatku
Daj spokój, nawet nie warto tracić czasu na dyskusje o tych dodatkach, jak zwykle dostają nie ci, którzy powinni dostać, lecz znajomi królika.

Jak zawsze.

Żenada.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2012, 06:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2012 06:57 przez bastev.)
Post: #31
RE: zwiększenie dodatku
:ExclamationExclamation
Witam
Odnośnie w/w tematu.
1.Jak w MOSG dzielono te dodatki?Oddział dzielil?
2.Jakie byly kryteria??
3.Jeżeli dzielili komedianci-szefowie poszczegolnych
jednostek to jak to u was wyglądało?

Pytam, bo dochodzą mnie słuchy, iż znów żenua...Jak zwykle..

POZDRAWIAM-stary pogranicznikBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2012, 08:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2012 08:10 przez Renegat.)
Post: #32
RE: zwiększenie dodatku
W Korczowej tez pewnie mało kto dostanie jak to powiedział jeden z przełożonych można powiedzieć ze 01 na pasach pracuje się efektywnie 4 godz a nie 12. Wiec pytam gdzie nie przespane noce i skad się bierze 1000-1200 auta na kierunku na zmiane, chyba samę się nie odprawiają. Ta robota zaczyna przypominać jeden wielki cyrk..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2012, 12:23
Post: #33
RE: zwiększenie dodatku
Skoro na pasach jest 4 godziny efektywnej pracy to ile jest w biurze? 4 godziny miesięcznie, czy na kwartał?? Banda dupowłazów i nieudaczników, tak tylko o tych "elitach" można powiedzieć. Skoro maja zapierdziel za biurkiem to niech idą na pasy i na zieloną - będą mięć wakacje (według ich myślenia) SmileSmile. Jakoś nie widzę tłumów walących drzwiami i oknami. Kawosze
i onetowcy nigdy nie dopuszcza aby pierwsza linia miała takie same lub wyższe dodatki. Krew im żyły porozrywa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2012, 12:43
Post: #34
RE: zwiększenie dodatku
kpr. Jan


Popieram Cię w zupełności wszystkim gruzipiórkom i tym co nic w sztabie nie robią lub "robią" np sprawdzają listę obecności, planują lub szukają braku podpisów na notaktach tym powinni już dawno zagrać rok za półtora, bo czym różni się praca sztabowca na granicy od pracy sztabowca w oddziale- - tutaj trzeba było szukać oszczedności i to już dawno.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2012, 14:08
Post: #35
RE: zwiększenie dodatku
Tylko kto będzie walczył o zabrane rok za półtora?(pomijam, że już jest pozamiatane). Skoro większość znanych mi związkowców mających coś do powiedzenia to biurowcy? Adekwatna sytuacja tyczy się dodatków - Ci co maja najwięcej do powiedzenia w ich przyznawaniu maja dać sobie mniej niż innym? W Polsce nie do pomyślenia. A o sztabowcach na placówkach i na gpk'ach to można pisać bez końca. Średnio tylko jeden na dziesięciu jest wartościowym funkiem i człowiekiem - a może nawet i zawyżyłem ten odsetek. Żeby za bardzo nie odbiegać od tematu to dodatki dostali Ci co zawszeSmile plus ochłapy dla przypadkowych jednostek. Jesteśmy jak pzpn - jak nie rozpieprzysz towarzystwa wzajemnej adoracji to zawsze będzie tak samo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2012, 10:47
Post: #36
RE: Zwiększenie dodatku
(11-10-2012 14:08 )kpr. Jan napisał(a):  Tylko kto będzie walczył o zabrane rok za półtora?(pomijam, że już jest pozamiatane). Skoro większość znanych mi związkowców mających coś do powiedzenia to biurowcy? Adekwatna sytuacja tyczy się dodatków - Ci co maja najwięcej do powiedzenia w ich przyznawaniu maja dać sobie mniej niż innym? W Polsce nie do pomyślenia. A o sztabowcach na placówkach i na gpk'ach to można pisać bez końca. Średnio tylko jeden na dziesięciu jest wartościowym funkiem i człowiekiem - a może nawet i zawyżyłem ten odsetek. Żeby za bardzo nie odbiegać od tematu to dodatki dostali Ci co zawszeSmile plus ochłapy dla przypadkowych jednostek. Jesteśmy jak pzpn - jak nie rozpieprzysz towarzystwa wzajemnej adoracji to zawsze będzie tak samo.

Odpowiedz sobie czy na tle chociażby policji należy nam się rok za półtora? W moim przekonaniu NIE. Ale nie zmienia to sytuacji, że nadal chciałbym mieć taki przywilej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2012, 12:05
Post: #37
RE: Zwiększenie dodatku
(12-10-2012 10:47 )pogranicznik1 napisał(a):  
(11-10-2012 14:08 )kpr. Jan napisał(a):  Tylko kto będzie walczył o zabrane rok za półtora?(pomijam, że już jest pozamiatane). Skoro większość znanych mi związkowców mających coś do powiedzenia to biurowcy? Adekwatna sytuacja tyczy się dodatków - Ci co maja najwięcej do powiedzenia w ich przyznawaniu maja dać sobie mniej niż innym? W Polsce nie do pomyślenia. A o sztabowcach na placówkach i na gpk'ach to można pisać bez końca. Średnio tylko jeden na dziesięciu jest wartościowym funkiem i człowiekiem - a może nawet i zawyżyłem ten odsetek. Żeby za bardzo nie odbiegać od tematu to dodatki dostali Ci co zawszeSmile plus ochłapy dla przypadkowych jednostek. Jesteśmy jak pzpn - jak nie rozpieprzysz towarzystwa wzajemnej adoracji to zawsze będzie tak samo.

Odpowiedz sobie czy na tle chociażby policji należy nam się rok za półtora? W moim przekonaniu NIE. Ale nie zmienia to sytuacji, że nadal chciałbym mieć taki przywilej.

O matko, nastepny SPRAWIEDLIWY sie znalazl, a czy na tle normalnych ludzi nalezy nam sie:

- za malowanie
- przejazd raz w roku (WTF)
- za brak kwatery
- trzynastka
- urlopowe
- majowe nagrody

Chyba nie, u prywaciarza tego nie ma.

Zabrac wszystko, bo sie nie nalezy.
Z kim przyszlo w tej formacji pracowac.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2012, 13:26
Post: #38
RE: Zwiększenie dodatku
Ludziom ze wschodu z ochrony bezpośredniej granicy którzy leżą w krzakach jak najbardziej powinni liczyć 1,5 za rok, ale nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem i to chyba nie na temat
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2012, 13:37
Post: #39
RE: Zwiększenie dodatku
(12-10-2012 13:26 )arek32 napisał(a):  Ludziom ze wschodu z ochrony bezpośredniej granicy którzy leżą w krzakach jak najbardziej powinni liczyć 1,5 za rok, ale nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem i to chyba nie na temat

Potwierdzam! Byłem, widziałem i uważam, że funki z "zielonej" powinni mieć 1,5 za 1! Reszcie (w tym mi) uważam, że się nie należy.
A no i pozwolę jeszcze wspomnieć o "8-godzinowcach, smakoszach kawy i lodów" - tym najbardziej się należy Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2012, 17:03
Post: #40
RE: Zwiększenie dodatku
(12-10-2012 13:37 )morski48 napisał(a):  
(12-10-2012 13:26 )arek32 napisał(a):  Ludziom ze wschodu z ochrony bezpośredniej granicy którzy leżą w krzakach jak najbardziej powinni liczyć 1,5 za rok, ale nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem i to chyba nie na temat

Potwierdzam! Byłem, widziałem i uważam, że funki z "zielonej" powinni mieć 1,5 za 1! Reszcie (w tym mi) uważam, że się nie należy.
A no i pozwolę jeszcze wspomnieć o "8-godzinowcach, smakoszach kawy i lodów" - tym najbardziej się należy Big Grin

Jak to reszcie się nie należy?
8 godzin za biurkiem, w nienaturalnej pozycji, przy świetle jarzeniowym i do tego wypitych 6 kawy mocnych.
I mnie się nie należy?

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS