Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SG jak SM!
27-09-2012, 19:17
Post: #1
SG jak SM!
Dziś w trakcie kontroli, pewien gość powiedział, że sg (płn-wsch WMOSg) zatrzymała go na radarze za przekroczenie prędkości o 10 km/h i dostał mandat z górnej półki czyli 100 zł. Widać chłopaki nie mają nic do roboty i chcą czuć się ważni. Brak słów!!!!!!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2012, 19:31
Post: #2
RE: SG jak SM!




Przekroczył = zapłacił. Co w tym dziwnego?


Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2012, 20:08
Post: #3
RE: SG jak SM!
Podobny problem był przez chwilę na mojej placówce. Ważniaki podostawali uprawnienia i bloczki latali po hali by na siłę sprzedać komuś mandat za pozostawienie bagażu bez opieki. Chyba leczyli w ten sposób swoje kompleksy. Z czasem zapał im przeszedł.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2012, 20:22
Post: #4
RE: SG jak SM!
...e tam - sami z siebie radaru by nie używali. Poza tym, podróżny może widział łączony, albo ściemniał z tymi 10km... Winny zawsze się wybiela.


Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2012, 13:17
Post: #5
RE: SG jak SM!
(27-09-2012 20:08 )niepokorny napisał(a):  Podobny problem był przez chwilę na mojej placówce. Ważniaki podostawali uprawnienia i bloczki latali po hali by na siłę sprzedać komuś mandat za pozostawienie bagażu bez opieki. Chyba leczyli w ten sposób swoje kompleksy. Z czasem zapał im przeszedł.

U mnie byli tacy co to za nogi na krzesle, przeklenstwa, rzucenie papierka czy niedopalka latali zaraz z bloczkiem. Rekordzisci potrafili pol bloczku na sluzbie zapisac. Odeszli juz na emke, ale trafiaja sie nasladowcy. Ja przez kilka lat przerzucania kuwet wypisalem 3 mandaty tylko, ale to byli juz tacy obywatele, ze nie szlo z nimi inaczej rozmawiac jak przez bloczek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2012, 07:57
Post: #6
RE: SG jak SM!
(27-09-2012 19:31 )Krzysztof_P napisał(a):  



Przekroczył = zapłacił. Co w tym dziwnego?


Pozdrawiam

Zgadza się, ale z reguły się daje tolerancję 21 km/h, ale nie sg!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2012, 08:43
Post: #7
RE: SG jak SM!
Znasz sprawę tylko z relacji jednej ze stron. Skąd wiesz, że nie było ograniczenia do 20km/h?

Dura lex sed lex.

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2012, 14:02
Post: #8
RE: SG jak SM!
(01-10-2012 08:43 )Krzysztof_P napisał(a):  Znasz sprawę tylko z relacji jednej ze stron. Skąd wiesz, że nie było ograniczenia do 20km/h?

Dura lex sed lex.

Pozdrawiam

Bo wiem, że tam jest 40 km/h. Napisz mi kto stoi z radarem na ograniczeniu do 20 kh/h???? Na pewno nie policja, być może sg!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2012, 14:43
Post: #9
RE: SG jak SM!
Widzisz... to znaczy, że przyrost jest spory Smile Dawać tolerancję o 21km/h w takim przypadku to zezwolić na 60km/h - po co ograniczenie?

Obywatel świadomie przekroczył dozwoloną prędkość (tym bardziej, że wskazanie prędkościomierza w samochodzie jest zawyżone) i powinien liczyć się z konsekwencjami. Atakujesz naszych funkcjonariuszy dlatego, że postąpili zgodnie z taryfikatorem?


Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2012, 15:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-10-2012 15:37 przez keyser soze.)
Post: #10
RE: SG jak SM!
Z doopy temat.

Dobrze że Ramzes nie jest już jednym z nas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2012, 18:24
Post: #11
RE: SG jak SM!
Też niesamowicie się cieszę!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2012, 18:30
Post: #12
RE: SG jak SM!
Typowe zachowanie neofity. Przykro mi z tego powodu. Mam też nadzieję, że równie wylewnie reagujesz na interwencje kolegów w niebieskich mundurach.

Pozdrawiam

p.s. kiedyś na służbie gasiłem pożar - żaden strażak się nie czepiał
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2012, 20:05
Post: #13
RE: SG jak SM!
Teraz już wiem, skąd się biorą kawały o niebieskich<rotfl>

Aż z ciekawości będę musiał sprawdzić co to za wybitny "agent tomek" opuścił nas i rozpoczął karierę, zapewne w OPP<rotfl>...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2012, 07:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2012 07:29 przez Ramzes.)
Post: #14
RE: SG jak SM!
Na pewno bylibyście zadowolenie przekraczając prędkość o 10 km/h i płacąc MKK z górnej półki, pomyślcie trochę!!! Z tym OPP mylisz się gościu:-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2012, 09:54
Post: #15
RE: SG jak SM!
Nadal nic nie rozumiesz...

Debile i wynikowcy nie wybierają koloru munduru, oni są wszędzie. Myślisz że tylko wśród wopków masz takich? Gwarantuję, że w psiarni jest ich również wystarczająco dużo, o ile nie więcej.

I radzę nie podniecać się niebieskim, bo w tej chwili to najbardziej znienawidzony kolor wśród społeczeństwa a my, tzn. zieloni, jesteśmy w o wiele lepszej sytuacji.

A tam gdzie byłeś jest teraz pełen luzik - żyć nie umierać, byle ciągnąć do emki - i założę się , że trzy razy spokojniej niż masz teraz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2012, 20:54
Post: #16
RE: SG jak SM!
Chłopaku, z tego co widzę to Ty najbardziej się podniecasz:-):-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2013, 14:00
Post: #17
RE: SG jak SM!
jak tak czytam panowie to faktycznie pan ramzes jest niespełniony seksualnie... Big Grin tak bywa. lata służby niekoniecznie mają odniesienie do nabytych doświadczeń oraz nabytego rozsądku..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS