Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwolnienia
09-10-2012, 13:13
Post: #1
Zwolnienia
Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!!
Mam tekie dość nietypowe pytanie na temat zwolnienień lekarskich w SG, czy prawdą jest że przebywając kazędgo misiąca pp parę dni na zwolnieniu przez okres S 12 miechów można za to wylecieć? Słyszałem że muszą być przepracowane raz dwa miesiące ciurkiem bez zwolnień o co tu chodzi?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2012, 07:37
Post: #2
RE: Zwolnienia
(09-10-2012 13:13 )MAX napisał(a):  Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!!
Mam tekie dość nietypowe pytanie na temat zwolnienień lekarskich w SG, czy prawdą jest że przebywając kazędgo misiąca pp parę dni na zwolnieniu przez okres S 12 miechów można za to wylecieć? Słyszałem że muszą być przepracowane raz dwa miesiące ciurkiem bez zwolnień o co tu chodzi?
Doczytałem w ustawie, tylko czy opieka nad dzieckiem też jezt brana pod uwagę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2012, 12:16
Post: #3
RE: Zwolnienia
A co ciebie tak przypyliło . Walisz w ...... zwolnieniami czy rzeczywiście chorujesz ? Przełożeni się wkur..... i dali ci do zrozumienia że możesz wylecieć z roboty ? Oczywiście możesz ale daleka jest do tego droga. Jesteś funkiem SG a nie znasz UoSG ? Na stan zdrowia możesz zostać zwolniony ale decyzję o tym może wydać tylko komisja lekarska SG . Możesz wylecieć ze służby na podstawie negatywnej opinii służbowej o nieprzydatności do służby opiniowanej w okresie służby przygotowawczej oraz na podstawie 2 kolejnych opinii służbowych w służbie stałej.Powodem negatywnych opinii służbowych może być oczywiście twoja ciągła absencja w służbie .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2012, 05:17
Post: #4
RE: Zwolnienia
Co miesiąc kilka dni el quattro, hmmm.... to może oznaczać bardzo poważną jednostkę chorobową lecos w chuios
Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2012, 12:20
Post: #5
RE: Zwolnienia
Witam wszystkich forumowiczów!
Powiedżcie mi po jakim okresie zwolnienia lekarskiego, kadry skierują mnie automatycznie na komisję lekarską ? Słyszałem że coś się zmienilo?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2012, 12:30
Post: #6
RE: Zwolnienia
(19-11-2012 12:20 )Zmęczony97 napisał(a):  Witam wszystkich forumowiczów!
Powiedżcie mi po jakim okresie zwolnienia lekarskiego, kadry skierują mnie automatycznie na komisję lekarską ? Słyszałem że coś się zmienilo?
Wszystko zależy od tego jaki jest " zapłon " w kadrach lub jaki posiada "stary " . Na komisje lekarską zostać wysłany już po ciągłych 30 dniach zwolnienia. Życie w SG pokazuje że generalnie funka wysyła się na komis po 2-3 miesiącach L-4.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2012, 12:40
Post: #7
RE: Zwolnienia
(19-11-2012 12:30 )quasimodo1 napisał(a):  
(19-11-2012 12:20 )Zmęczony97 napisał(a):  Witam wszystkich forumowiczów!
Powiedżcie mi po jakim okresie zwolnienia lekarskiego, kadry skierują mnie automatycznie na komisję lekarską ? Słyszałem że coś się zmienilo?
Wszystko zależy od tego jaki jest " zapłon " w kadrach lub jaki posiada "stary " . Na komisje lekarską zostać wysłany już po ciągłych 30 dniach zwolnienia. Życie w SG pokazuje że generalnie funka wysyła się na komis po 2-3 miesiącach L-4.
Dzięki
Stary jest ok ! Ale ja sam chciałbym żeby kadry mnie wysłały na komisję lekarska .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2012, 12:46
Post: #8
RE: Zwolnienia
(19-11-2012 12:40 )Zmęczony97 napisał(a):  
(19-11-2012 12:30 )quasimodo1 napisał(a):  
(19-11-2012 12:20 )Zmęczony97 napisał(a):  Witam wszystkich forumowiczów!
Powiedżcie mi po jakim okresie zwolnienia lekarskiego, kadry skierują mnie automatycznie na komisję lekarską ? Słyszałem że coś się zmienilo?
Wszystko zależy od tego jaki jest " zapłon " w kadrach lub jaki posiada "stary " . Na komisje lekarską zostać wysłany już po ciągłych 30 dniach zwolnienia. Życie w SG pokazuje że generalnie funka wysyła się na komis po 2-3 miesiącach L-4.
Dzięki
Stary jest ok ! Ale ja sam chciałbym żeby kadry mnie wysłały na komisję lekarska .
No to weż sobie na "wstrzymanie " Smile i czekaj grzecznie na polecony z macierzystego OSG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2012, 12:53
Post: #9
RE: Zwolnienia
(19-11-2012 12:46 )quasimodo1 napisał(a):  
(19-11-2012 12:40 )Zmęczony97 napisał(a):  
(19-11-2012 12:30 )quasimodo1 napisał(a):  
(19-11-2012 12:20 )Zmęczony97 napisał(a):  Witam wszystkich forumowiczów!
Powiedżcie mi po jakim okresie zwolnienia lekarskiego, kadry skierują mnie automatycznie na komisję lekarską ? Słyszałem że coś się zmienilo?
Wszystko zależy od tego jaki jest " zapłon " w kadrach lub jaki posiada "stary " . Na komisje lekarską zostać wysłany już po ciągłych 30 dniach zwolnienia. Życie w SG pokazuje że generalnie funka wysyła się na komis po 2-3 miesiącach L-4.
Dzięki
Stary jest ok ! Ale ja sam chciałbym żeby kadry mnie wysłały na komisję lekarska .
No to weż sobie na "wstrzymanie " Smile i czekaj grzecznie na polecony z macierzystego OSG.

Dzieki !
I tak też zrobięBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS