Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wariograf
04-03-2021, 15:59
Post: #21
RE: Wariograf
Ja miałam w Warszawie. Stratuje do wmosg. Dzwoniłam pytałam cały czas słyszę że nadal czekaja
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2021, 12:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2021 09:35 przez Roka.)
Post: #22
RE: Wariograf
(04-03-2021 09:50 )Tebaa napisał(a):  
(04-03-2021 09:05 )Dejwo napisał(a):  Cześć, ktoś miał początkiem lutego wario i ma już może wyniki?

Miałam wario w połowie lutego. W zeszłym tygodniu dostałam informację o drugim etapie

Hej, też miałam wario w połowie lutego, i dostałam informację o 2 etapie
Z tym, że niestety nie jest to jednoznaczne z zaliczeniem badania poligraficznego. Tak mi powiedziano.
Chyba że dostałaś już wyniki z wariografu?
U mnie nic nie wiadomo jeszcze

Sprostowanie
Dzwoniłam dzisiaj do kadr. I jednak jeżeli ktoś jest po wariografie i zostaje zakwalifikowany na drugi etap to znaczy że przeszedł wariograf pozytywnie
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2021, 07:37
Post: #23
RE: Wariograf
Ci co czekają na wynik wario z WMOSG, dajcie znać jak będziecie coś wiedzieć Smile też nadal czekam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS