Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II etap - przebieg
18-02-2021, 16:35
Post: #1
II etap - przebieg
Witam wszystkich.

Pytanie do osób po II etapie.
1. Jak wyglada kolejność egzaminów na II etapie ? Od jakiego egzaminu zaczynamy? Od sprawnościowego? Kończymy rozmowa ?
2. Po jakim czasie są wyniki II etapu?
3. Kolejność ćwiczeń w egzaminie fizycznym? Od jakiego ćwiczenia zaczynamy?
4. Czy egzamin fizyczny odbywa się to w taki sposób ze najpierw wszyscy zaliczają np. Pompki. Potem wszyscy po kolei skłony itd ? Czy wywoływany jest np. Kowalski i robi wszystkie ćwiczenia po kolei ?

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2021, 16:58
Post: #2
RE: II etap - przebieg
1. Wiedza ogólna ,język Ang , sprawnościowy i rozmowa
2. Od razu Smile
3. Tak jak na tabeli norm : pompki,koperta,skok w dal,skłon, brzuszki i bieg
4. Każdy robi pompki ,później kopertę itp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2021, 11:22
Post: #3
RE: II etap - przebieg
Witam.A jak to wyglada u kobiet chodzi mi o pompki czy sa wymagane meskie czy damskie na kolanach tez wchodzą w grę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2021, 11:51
Post: #4
RE: II etap - przebieg
Tylko męskie Smile wszystko opisane jest na stronie
I bardzo pilnują pompek męskich... jak byłam ja to żadna dziewczyna nie zdała pompek a było nas około 20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2021, 13:24
Post: #5
RE: II etap - przebieg
Cześć, czy przed testem sprawnościowym jest możliwość zrobienia krótkiej rozgrzewki ? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2021, 13:50
Post: #6
RE: II etap - przebieg
Pilnują to znaczy masz na myśli technikę ? Żeby do kata prostego schodzić ??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2021, 13:59
Post: #7
RE: II etap - przebieg
(19-02-2021 11:51 )Oczekująca napisał(a):  Tylko męskie Smile wszystko opisane jest na stronie
I bardzo pilnują pompek męskich... jak byłam ja to żadna dziewczyna nie zdała pompek a było nas około 20

A co jesli sie nie zaliczy tych pompek?odpada sie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2021, 14:23
Post: #8
RE: II etap - przebieg
Polecam trochę poczytać na temat tego testu sprawnościowego :
https://www.strazgraniczna.pl/pl/straz-g...yjnej.html
''Warunkiem uznania kandydata za spełniającego określone w ustawie o Straży Granicznej warunki do pełnienia służby w naszej formacji oraz wykazującego predyspozycje i przydatność do tej służby jest spełnienie łącznie nastepujących warunków:
otrzymanie pozytywnej oceny z pierwszego etapu postępowania;
osiągnięcie minimum 12 punktów w drugim etapie postępowania;
uzyskanie orzeczenia o zdolności fizycznej i psychicznej do służby w Straży Granicznej wydanego przez komisję lekarską.''

Za zaliczenie każdego ćwiczenia dostajesz punkty, którego poźniej sumują się do ogólnej oceny, tzn. jeśli zaliczysz 3 cwiczenia na 5 masz razem 15 punktów czyli dostajesz 3 tzw duże punkty do tych 12, które są potrzebne żeby zaliczyc 2 etap.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2021, 22:26
Post: #9
RE: II etap - przebieg
A ok juz wszystko jasne. Dziekuje bardzoSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2021, 21:11
Post: #10
RE: II etap - przebieg
Cześć wszystkim! Smile
Czy jeśli nie zaliczy się np. testu sprawności jest możliwość drugiego podejścia w innym terminie czy od razu out?
Dziękuję z góry za pomoc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2021, 23:50
Post: #11
RE: II etap - przebieg
(24-02-2021 21:11 )Ale_oska napisał(a):  Cześć wszystkim! Smile
Czy jeśli nie zaliczy się np. testu sprawności jest możliwość drugiego podejścia w innym terminie czy od razu out?
Dziękuję z góry za pomoc
Masz podajże 7 dni na napisanie prośby o powtórkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2021, 13:36
Post: #12
RE: II etap - przebieg
(19-02-2021 13:50 )Rekrut20 napisał(a):  Pilnują to znaczy masz na myśli technikę ? Żeby do kata prostego schodzić ??

Tak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2021, 14:57
Post: #13
RE: II etap - przebieg
W ustawie nie znalazłem zapisu nt. punktacji rozmowy kwalifikacyjnej. Czy wzorem testu wiedzy, języka i sprawności fizycznej, za rozmowę również możemy otrzymać max 6 pkt?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2021, 16:05
Post: #14
RE: II etap - przebieg
(25-02-2021 14:57 )radosny napisał(a):  W ustawie nie znalazłem zapisu nt. punktacji rozmowy kwalifikacyjnej. Czy wzorem testu wiedzy, języka i sprawności fizycznej, za rozmowę również możemy otrzymać max 6 pkt?

Tak, dokładnie. Za wszystko łącznie 24pkt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS