Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BiOSG
22-02-2021, 14:09
Post: #1
BiOSG
Witam poszukuję osób które miały psychologa w Przemyślu pomiędzy 4 Lutym a 10 Lutym. Jak u Was z dalszą rekrutacją? Jeśli nie chcesz tutaj to zapraszam na priv. Pozdrawiam..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2021, 14:45
Post: #2
RE: BiOSG
(22-02-2021 14:09 )apgvis napisał(a):  Witam poszukuję osób które miały psychologa w Przemyślu pomiędzy 4 Lutym a 10 Lutym. Jak u Was z dalszą rekrutacją? Jeśli nie chcesz tutaj to zapraszam na priv. Pozdrawiam..

Miałeś już psychologa? Jeśli tak, to po jakim czasie od rozmowy kwalifikacyjnej dostałeś
zaproszenie na badania psychologiczne? Długo oczekiwałeś na termin badania?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2021, 15:47
Post: #3
RE: BiOSG
(22-02-2021 14:45 )Venoq napisał(a):  
(22-02-2021 14:09 )apgvis napisał(a):  Witam poszukuję osób które miały psychologa w Przemyślu pomiędzy 4 Lutym a 10 Lutym. Jak u Was z dalszą rekrutacją? Jeśli nie chcesz tutaj to zapraszam na priv. Pozdrawiam..

Miałeś już psychologa? Jeśli tak, to po jakim czasie od rozmowy kwalifikacyjnej dostałeś
zaproszenie na badania psychologiczne? Długo oczekiwałeś na termin badania?

Chyba miesiąc od rozmowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2021, 16:06
Post: #4
RE: BiOSG
"Chyba miesiąc od rozmowy."

Rozmowę miałeś w tym roku czy może w poprzednim?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2021, 17:29
Post: #5
RE: BiOSG
Na początku tego roku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2021, 15:24
Post: #6
RE: BiOSG
Ja mam pytanie odnośnie psychologa.. Odpowie mi ktoś oco chodzi z pytaniami takimi jak :
Czy czujesz zapach kawy wchodzą c do mieszkania.. Kurde.. Codziennie wchodząc do mieszkania nie wali mi kawa żebym ja czuł.. Z drugiej strony jeśli taki zapach będzie się ulatniał normalne że poczuje.. I nawiązanie do drugiego pytania.. Czy przechodząc koło piekarni czujesz zapach pieczywa itd.. No akurat to specyficzne jest bo zawsze jak przechodze koło piekarni to czuje.. I wydaje mi się że trzeba zaznaczyć tu i tu że się czuje tak?? Wytłumaczy mi to ktoś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2021, 16:30
Post: #7
RE: BiOSG
Wydaje mi się, że w tych pytaniach nie chodzi o to czy w Twoim domu pije się na codzień kawę albo czy często przechodzisz obok piekarni. W tych pytaniach chodzi tylko i wyłącznie o spójność Twoich odpowiedzi, skoro czujesz zapach pieczywa to dlaczego nie czujesz zapachu kawy - wychodzi tutaj negatywnie postrzegana sprzeczność. Ale to moja teza, więc dobrze jakby ktoś to potwierdził.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2021, 20:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2021 20:29 przez bartek09u6.)
Post: #8
RE: BiOSG
Witam, odnośnie badań psychologicznych
Jeśli w wadach napisałem, że występuje u mnie lekki stres przy musowym podejmowaniu szybko decyzji, to czy to znaczaco wplynie na koncowy werdykt? Rozmawiałem o tym później z panią psycholog, bo zapytala na czym to u mnie polega, wytlumaczylem jej że ten stres jest jak u każdego człowieka który w takiej sytuacji go ma. Nie wiem czy dobrze zrobiłem mam nadzieję, że to nie wpłynie na negatywną ocenę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2021, 19:18
Post: #9
RE: BiOSG
Czy ktoś z osób, które miały badania psychologiczne w BiOSG w styczniu albo lutym, ma już wyznaczony termin wariografu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2021, 21:54
Post: #10
RE: BiOSG
Chyba nikogo nie ma. A może ktoś jest co kończył rekrutacje pod koniec 2020?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2021, 17:03
Post: #11
RE: BiOSG
Witam, jestem po badaniu psychologicznym w marcu 19. Macie jakieś info co dalej? Może ktoś dostał odpowiedź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2021, 18:43
Post: #12
RE: BiOSG
(26-03-2021 17:03 )MateoElo napisał(a):  Witam, jestem po badaniu psychologicznym w marcu 19. Macie jakieś info co dalej? Może ktoś dostał odpowiedź.
Masz już wynik badań psychologicznych? Jeśli opinia psychologiczna będzie pozytywna to po czternastu dniach od badania otrzymasz telefon z kadr z informacją żeby dostarczyć ABO
Dostaniesz też informacje, że trzeba czekać około pół roku na wariogaf i być może będziesz mieć drugi etap przed wariografem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2021, 20:45
Post: #13
RE: BiOSG
Jeszcze nie mam wyniku badań psychologicznych. Cierpliwie czekam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2021, 08:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2021 08:48 przez mw51.)
Post: #14
RE: BiOSG
(26-03-2021 17:03 )MateoElo napisał(a):  Witam, jestem po badaniu psychologicznym w marcu 19. Macie jakieś info co dalej? Może ktoś dostał odpowiedź.


Ja też czekam na odpowiedź
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2021, 14:34
Post: #15
RE: BiOSG
(01-04-2021 08:29 )mw51 napisał(a):  
(26-03-2021 17:03 )MateoElo napisał(a):  Witam, jestem po badaniu psychologicznym w marcu 19. Macie jakieś info co dalej? Może ktoś dostał odpowiedź.


Ja też czekam na odpowiedź

Jeśli miałeś badanie 19 marca, to telefon z pozytywną informacją powinieneś dostać jutro. Jeśli tego telefonu by nie było, to sam na twoim miejscu zadzwoniłbym do kadr, bo jutro na 100% będą posiadać już wyniki badania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2021, 11:48
Post: #16
RE: BiOSG
(01-04-2021 14:34 )Venoq napisał(a):  
(01-04-2021 08:29 )mw51 napisał(a):  
(26-03-2021 17:03 )MateoElo napisał(a):  Witam, jestem po badaniu psychologicznym w marcu 19. Macie jakieś info co dalej? Może ktoś dostał odpowiedź.


Ja też czekam na odpowiedź

Jeśli miałeś badanie 19 marca, to telefon z pozytywną informacją powinieneś dostać jutro. Jeśli tego telefonu by nie było, to sam na twoim miejscu zadzwoniłbym do kadr, bo jutro na 100% będą posiadać już wyniki badania.




Nie mają wyników jeszcze. Dzwoniłem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2021, 16:58
Post: #17
RE: BiOSG
Cześć Wam, jestem właśnie w trakcie trwania rektutacji. Obecnie po psychologu (grudzień) i teraz jakoś końcem kwietnia bodajże 28-29 mają być testy sprawności fizycznej + test wiedzy, czy ktoś może z Was jest w tym samym naborze co ja? Jak myślicie te testy sprawności fiz. w ogóle się odbędą?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2021, 21:33
Post: #18
RE: BiOSG
(03-04-2021 16:58 )SziwaOna napisał(a):  Cześć Wam, jestem właśnie w trakcie trwania rektutacji. Obecnie po psychologu (grudzień) i teraz jakoś końcem kwietnia bodajże 28-29 mają być testy sprawności fizycznej + test wiedzy, czy ktoś może z Was jest w tym samym naborze co ja? Jak myślicie te testy sprawności fiz. w ogóle się odbędą?

Najbliższy drugi etap odbędzie się w dniach 27-29 kwietnia w Kętrzynie https://www.strazgraniczna.pl/pl/straz-g...luzby.html
Dlaczego egzaminy miały by się nie odbyć? Na ten moment proces rekrutacji wygląda tak jak zawsze.
Miałaś już może wariograf? Czy dostałaś informacje, że prawdopodobnie szybciej wyślą ciemna drugi etap?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2021, 06:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-04-2021 06:28 przez SziwaOna.)
Post: #19
RE: BiOSG
(03-04-2021 21:33 )Venoq napisał(a):  
(03-04-2021 16:58 )SziwaOna napisał(a):  Cześć Wam, jestem właśnie w trakcie trwania rektutacji. Obecnie po psychologu (grudzień) i teraz jakoś końcem kwietnia bodajże 28-29 mają być testy sprawności fizycznej + test wiedzy, czy ktoś może z Was jest w tym samym naborze co ja? Jak myślicie te testy sprawności fiz. w ogóle się odbędą?

Najbliższy drugi etap odbędzie się w dniach 27-29 kwietnia w Kętrzynie https://www.strazgraniczna.pl/pl/straz-g...luzby.html
Dlaczego egzaminy miały by się nie odbyć? Na ten moment proces rekrutacji wygląda tak jak zawsze.
Miałaś już może wariograf? Czy dostałaś informacje, że prawdopodobnie szybciej wyślą ciemna drugi etap?





Właśnie info. na drugi etap, wario. później jakoś za miesiąc i dostałam inna info. testy spr. fiz. nie odbędą się tam gdzie podane, przynajmniej mi tak powiedzieli - w Przemyślu, w sumie fajnie bo tu mieszkam Smile a mamy pandemie, więc może dlatego taka decyzja? Nie wiem, wiele może się zmienić, co chwile się coś zmienia.

Poza tym trochę będzie ciężko, ja np. jestem z Przemyśla, obecnie nie można nic wynająć żeby w Kętrzynie się przespać, prosto z drogi mam iść na egz.? To będzie wyzwanie ale trzymam się tego info. co dostałam, ze odbędzie się wszystko w moim mieście.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2021, 06:43
Post: #20
RE: BiOSG
(04-04-2021 06:04 )SziwaOna napisał(a):  
(03-04-2021 21:33 )Venoq napisał(a):  
(03-04-2021 16:58 )SziwaOna napisał(a):  Cześć Wam, jestem właśnie w trakcie trwania rektutacji. Obecnie po psychologu (grudzień) i teraz jakoś końcem kwietnia bodajże 28-29 mają być testy sprawności fizycznej + test wiedzy, czy ktoś może z Was jest w tym samym naborze co ja? Jak myślicie te testy sprawności fiz. w ogóle się odbędą?

Najbliższy drugi etap odbędzie się w dniach 27-29 kwietnia w Kętrzynie https://www.strazgraniczna.pl/pl/straz-g...luzby.html
Dlaczego egzaminy miały by się nie odbyć? Na ten moment proces rekrutacji wygląda tak jak zawsze.
Miałaś już może wariograf? Czy dostałaś informacje, że prawdopodobnie szybciej wyślą ciemna drugi etap?





Właśnie info. na drugi etap, wario. później jakoś za miesiąc i dostałam inna info. testy spr. fiz. nie odbędą się tam gdzie podane, przynajmniej mi tak powiedzieli - w Przemyślu, w sumie fajnie bo tu mieszkam Smile a mamy pandemie, więc może dlatego taka decyzja? Nie wiem, wiele może się zmienić, co chwile się coś zmienia.

Poza tym trochę będzie ciężko, ja np. jestem z Przemyśla, obecnie nie można nic wynająć żeby w Kętrzynie się przespać, prosto z drogi mam iść na egz.? To będzie wyzwanie ale trzymam się tego info. co dostałam, ze odbędzie się wszystko w moim mieście.

Jesteś tego pewna? Na pewno nie pomyliłaś sobie egzaminu ze sprawności fizycznej z próbnym egzaminem ze sprawności fizycznej, który zawsze przeprowadza się w oddziale.
Czyli drugi etap tj. test sprawnościowy, test wiedzy, test z języka obcego oraz rozmowa kwalifikacyjna może odbyć się w Przemyślu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS