Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzeba służby
10-10-2012, 20:21
Post: #1
Potrzeba służby
Czy ktoś mi wytłumaczy co to znaczy? Jakie są ramy i kto je ustala? Czy jest to wartość stała, czy kolejny przełożony sam ustala te zasady? Jak sprawdzić, czy przełożony powołując się na takie stwierdzenie rzeczywiście ma na myśli dobro służby.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2012, 18:20
Post: #2
RE: Potrzeba służby
opisz okoliczności a wysądujemy czy była to potrzeba służby Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2012, 18:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2012 18:41 przez Rebeliant Szmarowski.)
Post: #3
RE: Potrzeba służby
(11-10-2012 18:20 )passengerLPG napisał(a):  opisz okoliczności a wysądujemy czy była to potrzeba służby Smile

Krótko mówiąc, podaj w czym chcą Cię wyr***ać.

(Gdyby chodziło o napisanie skargi, wal do mnie, jak w dym)

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2012, 18:48
Post: #4
RE: Potrzeba służby
Hmm... okoliczności jest tyle ile problemów funkcjonariuszy. Od niedawna słyszę od kolegów, że coraz ciężej coś załatwić u przełożonych. Zazwyczaj rozmowa kończy się stwierdzeniem " Nie da rady, bo potrzeba służby tego wymaga". Problem stawiam na forum czysto dyskusyjnie. W osobnym wątku przeczytałem dziś na forum, że cyt: „… przełożeni zanadto zaczynają utożsamiać dobro Służby z dobrem własnym…”. I właśnie zastanawia mnie czy w dzisiejszych czasach potrzeba służby to rzeczywiście potrzeba czy "dobra wola" przełożonego. Chyba wiesz co mam na myśliSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2012, 19:10
Post: #5
RE: Potrzeba służby
Potrzeba służby = trzeba zrobić coś, co Ci się nie spodoba i pewnie każdy inny by się na mnie wypiął rzucając L4 - ale wiem że Ty to zrobisz.

Dobro własne przełożonego = wykonane zadanie (przez tego z powyższego wiersza)

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2012, 19:11
Post: #6
RE: Potrzeba służby
(11-10-2012 18:48 )Jordan napisał(a):  W osobnym wątku przeczytałem dziś na forum, że cyt: „… przełożeni zanadto zaczynają utożsamiać dobro Służby z dobrem własnym…”. I właśnie zastanawia mnie czy w dzisiejszych czasach potrzeba służby to rzeczywiście potrzeba czy "dobra wola" przełożonego. Chyba wiesz co mam na myśliSmile

Tak, wiem. Sam się dziwię, że jeszcze tu piszę...

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS