Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ponowna rekrutacja
04-03-2021, 09:22
Post: #1
Ponowna rekrutacja
Witam,
Chciałabym się dowiedzieć czy przy drugim podejściu do naborów jest szansa na pozytywne rozpatrzenie kandydatury?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2021, 14:41
Post: #2
RE: Ponowna rekrutacja
Tak, jest taka szansa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2021, 14:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2021 14:50 przez RekrutkaPati.)
Post: #3
RE: Ponowna rekrutacja
Oczywiście , że jest szansa ;-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2021, 15:11
Post: #4
RE: Ponowna rekrutacja
Zawsze jest szansa, trzeba probować!

13.01. 2018r. - złożenie papierów
20.03. 2018r.- rozmowa kwalifikacyjna
27.03. 2018r.- badanie psychologiczne
05.06. 2018r. - wariograf
20.09. 2018r. - II etap
11.10. 2018r. - komisja lekarska
19.10. 2018r. - telefon z Oddziału - przyjęcie do POSG

POSG Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2021, 17:09
Post: #5
RE: Ponowna rekrutacja
Oki, ?
Jeśli miałam psychologa w sierpniu 2020 r. I nie udało mi się uzyskać pozytywnej decyzji to dokumenty mogę już składać w czerwcu 2021 czy w październiku?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2021, 17:39
Post: #6
RE: Ponowna rekrutacja
(09-03-2021 17:09 )Madii508 napisał(a):  Oki, ?
Jeśli miałam psychologa w sierpniu 2020 r. I nie udało mi się uzyskać pozytywnej decyzji to dokumenty mogę już składać w czerwcu 2021 czy w październiku?

Wydaję mi się, że ponownie dokumenty możesz składać rok po badaniu psychologicznym, bo są one ważne rok. Wychodzi na to, że możesz je z
je składać w październiku. Teoretycznie mógłbyś szybciej, ale jeśli by mieli dla ciebie termin psychologa na szybciej niż październik, to byłby problem.
Najlepiej jest zadzwonić do kadr i się stuprocentowo upewnić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2021, 18:41
Post: #7
RE: Ponowna rekrutacja
Ok, dzięki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2021, 09:20
Post: #8
RE: Ponowna rekrutacja
Rok od ostatniego badania. Czyli sierpień 2021
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2021, 18:27
Post: #9
RE: Ponowna rekrutacja
Czy po odmowie rozmowy kwalifikacyjnej można od razu składać ponownie dokumenty do SG? Mam na myśli inny Oddział. Jak to w praktyce wygląda?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2021, 19:14
Post: #10
RE: Ponowna rekrutacja
(05-05-2021 18:27 )Mar.Marek napisał(a):  Czy po odmowie rozmowy kwalifikacyjnej można od razu składać ponownie dokumenty do SG? Mam na myśli inny Oddział. Jak to w praktyce wygląda?

W przypadku otrzymania odmowy po ozmowie kwalifikacyjnej możesz od razu składać ponownie dokumenty, nawet do tego samego oddziału. To, że w tym samym oddziale prawdopodobnie otrzymasz kolejną odmowę to już inna kwestia.
Dopiero po niezdanym badaniu psychologicznym i psychofizjologicznym (wariograf) masz rok czasu przerwy od ponownego udziału w rekrutacji, ponieważ opinie z tych badań mają rok ważności.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2021, 16:41
Post: #11
RE: Ponowna rekrutacja
Próbuj składać dokumenty! Procedura tak jaki pisze Venoq. Ja aktualnie 4 raz złożyłem dokumenty. Za każdym razem na innym etapie przyszła odmowa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2021, 00:04
Post: #12
RE: Ponowna rekrutacja
(07-05-2021 16:41 )Loginn napisał(a):  Próbuj składać dokumenty! Procedura tak jaki pisze Venoq. Ja aktualnie 4 raz złożyłem dokumenty. Za każdym razem na innym etapie przyszła odmowa.

Z ciekawości... Jak daleko zaszedłeś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2021, 16:43
Post: #13
RE: Ponowna rekrutacja
A czy ktoś wie jak to wygląda gdy się samemu zrezygnuje? Aktualnie jestem po 2 etapie czekam na wario. I jakbym chciała zrezygnować a np za rok rekrutować to jest taka możliwość bez problemów? Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2021, 21:02
Post: #14
RE: Ponowna rekrutacja
Wybacz mi bezpośredniość, ale zachodząc tak daleko trzeba być totalnie niepoważnym aby rezygnować. Zawsze możesz na własną prośbę zrezygnować wysyłając pismo do kadr, nie myśl jednak, że ktoś będzie Cię poważnie traktował kiedy ponownie złożysz dokumenty

Z wyrazami szacunku

mł. chor. SG
GRUPA OPERACYJNO-ŚLEDCZA
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2021, 09:02
Post: #15
RE: Ponowna rekrutacja
(11-07-2021 16:43 )Domi0912 napisał(a):  A czy ktoś wie jak to wygląda gdy się samemu zrezygnuje? Aktualnie jestem po 2 etapie czekam na wario. I jakbym chciała zrezygnować a np za rok rekrutować to jest taka możliwość bez problemów? Pozdrawiam.

Jeżeli chcesz skreślić całkowicie swoją karierę w jakiejkolwiek mundurowce to rezygnuj, żebyś później nie żałowała, bo rezygnując nikt Cię później nie przyjmie ponownieWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-07-2021, 15:36
Post: #16
RE: Ponowna rekrutacja
Witam wszystkich.
Czy możecie mi podpowiedzieć jak wygląda sytuacja jak: jestem po psychologu i wariografie pozytywnie, natomiast nie zdałam II Etapu i mam powtórkę. Ale w sierpniu będzie rok jak zdałam psychologa.. Czy w związku z tym że przepadnie mi psycholog to Bede musiała zdawać wszystko od początku?? Czy tylko psychologa?
Bo II ETAP jest początkiem września.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-07-2021, 18:50
Post: #17
RE: Ponowna rekrutacja
Tylko psychologa, jest to szybsze i prostsze niż za pierwszym razem Smile (wario też jest ważne rok)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-07-2021, 22:31
Post: #18
RE: Ponowna rekrutacja
(15-07-2021 15:36 )monika121 napisał(a):  Witam wszystkich.
Czy możecie mi podpowiedzieć jak wygląda sytuacja jak: jestem po psychologu i wariografie pozytywnie, natomiast nie zdałam II Etapu i mam powtórkę. Ale w sierpniu będzie rok jak zdałam psychologa.. Czy w związku z tym że przepadnie mi psycholog to Bede musiała zdawać wszystko od początku?? Czy tylko psychologa?
Bo II ETAP jest początkiem września.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Będziesz musiała zdać jeszcze raz skróconą wersję psychologa

Z wyrazami szacunku

mł. chor. SG
GRUPA OPERACYJNO-ŚLEDCZA
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2021, 22:54
Post: #19
RE: Ponowna rekrutacja
Dziękuję serdecznie za odpowiedź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS