Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Archiwum - The Best Of
06-07-2013, 22:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2013 09:54 przez gokart.)
Post: #21
jaja na balicach!!!!
no no się dzieje ale widzę że tam same święte krowy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 15:01
Post: #22
RE: jaja na balicach!!!!
Normalnym na pewno nie jest żeby kierownik grupy siedział w jednym pomieszczeniu z funkcjonariuszami mu podległymi (chyba że z kierownikami zespołów). To chyba oczywiste, że nie w każdym spotkaniu i rozmowie powinni uczestniczyć funkcjonariusze szczebla wykonawczego. I nie mam tu na myśli jedynie decydowania komu podwyżkę czy nagrodę dać, ale też rozmowy oceniające pracę, rozmowy tzw. dyscyplinujące, spotkania z przedstawicielami innych instytucji czy też zwykły opierdul kierownika zespołu za spieprzenie roboty itd. W takich momentach co ma robić kierownik grupy? Poprosić o opuszczenie pomieszczenia i odrywać wszystkich od pracy? W biurach open space z reguły siedzą pracownicy wykonawczy, kierownictwo ma własne biura (wyjątkiem jest zdaje się model skandynawski). Abstrahując już od kwestii, że open space nie sprawdza się w instytucjach silnie zhierarchizowanych i stosowany jest głównie ze względów ekonomicznych.
Wybacz, że to napiszę ale jesteś kolejną osobą która zakłada konto żeby pomyje wylać licząc na publiczny poklask. Przykro mi, ale nie z mojej strony. Znam osoby, które lata siedziały w klitkach bez okien, a niektórzy siedzą w nich dalej bez słowa skargi. Wiem, że robicie dobrą robotę na Balicach, ale zauważ że inni nie mają tyle szczęścia i pomimo zaangażowania i kompetencji zamiast w biurze (choćby bez okien) zasuwają na powietrzu.
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 16:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2013 16:49 przez Valhalla49.)
Post: #23
RE: jaja na balicach!!!!
(07-07-2013 15:01 )Pałacowy moniuch napisał(a):  Normalnym na pewno nie jest żeby kierownik grupy siedział w jednym pomieszczeniu z funkcjonariuszami mu podległymi (chyba że z kierownikami zespołów). To chyba oczywiste, że nie w każdym spotkaniu i rozmowie powinni uczestniczyć funkcjonariusze szczebla wykonawczego. I nie mam tu na myśli jedynie decydowania komu podwyżkę czy nagrodę dać, ale też rozmowy oceniające pracę, rozmowy tzw. dyscyplinujące, spotkania z przedstawicielami innych instytucji czy też zwykły opierdul kierownika zespołu za spieprzenie roboty itd. W takich momentach co ma robić kierownik grupy? Poprosić o opuszczenie pomieszczenia i odrywać wszystkich od pracy? W biurach open space z reguły siedzą pracownicy wykonawczy, kierownictwo ma własne biura (wyjątkiem jest zdaje się model skandynawski). Abstrahując już od kwestii, że open space nie sprawdza się w instytucjach silnie zhierarchizowanych i stosowany jest głównie ze względów ekonomicznych.
Wybacz, że to napiszę ale jesteś kolejną osobą która zakłada konto żeby pomyje wylać licząc na publiczny poklask. Przykro mi, ale nie z mojej strony. Znam osoby, które lata siedziały w klitkach bez okien, a niektórzy siedzą w nich dalej bez słowa skargi. Wiem, że robicie dobrą robotę na Balicach, ale zauważ że inni nie mają tyle szczęścia i pomimo zaangażowania i kompetencji zamiast w biurze (choćby bez okien) zasuwają na powietrzu.
Pozdrawiam

"Znam osoby, które lata siedziały w klitkach bez okien, a niektórzy siedzą w nich dalej bez słowa skargi. Wiem, że robicie dobrą robotę na Balicach, ale zauważ że inni nie mają tyle szczęścia i pomimo zaangażowania i kompetencji zamiast w biurze (choćby bez okien) zasuwają na powietrzu."

Szkoda, że ten żalący się funk (zbuntowany) nie poznał smaku "paska" zielonej na ścianie wschodniej, szczególnie w tak piękną pogodę jak początek lipca.
Sprawdziłby sobie czy ma już jaja zagotowane, powyciągałby trochę kleszczy no i oczywiście zapoznałby się osobiście z gzami to doceniłby co ma na Balicach.
Żałosna skarga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 21:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2013 21:36 przez lenek.)
Post: #24
RE: jaja na balicach!!!!
Bez okien, ale za to klimą Smile
(07-07-2013 16:47 )Valhalla49 napisał(a):  zapoznałby się osobiście z gzami
Chyba Ci się nazwy pomyliły, larwy gzów żerują na bydle a nie na funkcjonariuszach SG Smile. Postać dorosła (latająca) jest niegryząca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2013, 11:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2013 11:50 przez mateusz.)
Post: #25
RE: jaja na balicach!!!!
(07-07-2013 21:35 )lenek napisał(a):  Bez okien, ale za to klimą Smile
(07-07-2013 16:47 )Valhalla49 napisał(a):  zapoznałby się osobiście z gzami
Chyba Ci się nazwy pomyliły, larwy gzów żerują na bydle a nie na funkcjonariuszach SG Smile. Postać dorosła (latająca) jest niegryząca.

To nie giez tylko bąk bydlęcy dla ludzi są niebezpieczne z tego względu, że są przenosicielami takich groźnych chorób, jak: tularemia, wąglik oraz pasożytów – świdrowców i nicieni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2013, 11:53
Post: #26
RE: jaja na balicach!!!!
prof. Niesiołowski byłby dumny z kolegów Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2013, 13:07
Post: #27
RE: jaja na balicach!!!!
(07-07-2013 15:01 )Pałacowy moniuch napisał(a):  W biurach open space z reguły siedzą pracownicy wykonawczy, kierownictwo ma własne biura (wyjątkiem jest zdaje się model skandynawski).

Jak pracowalem pare lat temu u japonczykow to w jednym biurze siedzieli specjalisci, kierownicy, manadzerowie, dyrektorzy i prezesi Smile Z tym, ze oni maja zupelnie inne podejscie do pracy jak my bo jak byla potrzeba to i sam prezes ubieral ciuchy robocze i stawal przy tasmie produkcyjnej zabierajac ze soba wszystkich z biura. W polskich firmach takie rzeczy to czysta fantazja nie do wyobrazenia Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2013, 13:34
Post: #28
RE: jaja na balicach!!!!
Zapomnieliście napisać <zbuntowanemu>, że jak mu coś nie odpowiada to może się przenieść na front wschodni lub iść do prywaciarza. A na jego miejsce czekają funki z likwidowanych placówek i OSG z dużą ilością wazeliny.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2013, 16:24
Post: #29
RE: jaja na balicach!!!!
(08-07-2013 14:20 )zbuntowany napisał(a):  dlaczego f-sze mają płacić z prywatnej kieszeni za widzi mi się przełożonych!!??

Nie maja, a jak ktos tak robi to jest skonczonym idiota, ale z doswiadczenia wiem, ze nie brakuje takich. Zreszta nie tylko w naszej formacji bo slyszalem tez o przypadku takim jak to w policji ktos naczelnikowi samochod za swoja kase naprawial Tongue
Niestety gdzie sie czlowiek nie obejrzy to pelno "brazowych jezykow" :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2013, 20:55
Post: #30
RE: jaja na balicach!!!!
Fuck! Od kiedy to panuje na tym forum cenzura!?! Co komu przeszkadzał mój post o tym jak gzy tna na ostfroncie?
Normalnie strach napisać prawdę bo zaraz jakieś politycznie poprawne brownnoses wytna posta!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2013, 21:37
Post: #31
RE: jaja na balicach!!!!
(08-07-2013 20:55 )keyser soze napisał(a):  Od kiedy to panuje na tym forum cenzura!?!

Kurcze, chyba od nigdy. Jestem na tym forum od samego początku. Nawet brzydkie słowa w dyskusjach nie wymagały interwencji admina. Uważam, że taka postawa i uczestników i admina bardzo pozytywnie wyróżnia nasze forum na tle analogicznych platform wymiany poglądów, zrzeszających Mundurowych z innych formacji.

Jeśli Twój post został usunięty, to powinna temu towarzyszyć przynajmniej informacja zwrotna ze strony osoby moderującej.

No to - czekamy!

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2013, 10:28
Post: #32
RE: jaja na balicach!!!!
(08-07-2013 21:37 )Rebeliant Szmarowski napisał(a):  
(08-07-2013 20:55 )keyser soze napisał(a):  Od kiedy to panuje na tym forum cenzura!?!

Kurcze, chyba od nigdy. Jestem na tym forum od samego początku. Nawet brzydkie słowa w dyskusjach nie wymagały interwencji admina. Uważam, że taka postawa i uczestników i admina bardzo pozytywnie wyróżnia nasze forum na tle analogicznych platform wymiany poglądów, zrzeszających Mundurowych z innych formacji.

Jeśli Twój post został usunięty, to powinna temu towarzyszyć przynajmniej informacja zwrotna ze strony osoby moderującej.

No to - czekamy!

Post został zgłoszony do moderacji przez innego użytkownika forum a z racji tego, że zawierał w sobie słownictwo powszechnie uznane za wulgarne został usunięty. Forum jest miejscem ogólnodostępnym (czyt. "publicznym") stąd od jego użytkowników wymagana jest szeroko pojęta "kultura słowa" choćby z racji "powagi" zawodu, który formalnie reprezentujemy. Po drugie regulamin forum...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2013, 12:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2013 12:27 przez straznik123.)
Post: #33
RE: jaja na balicach!!!!
To nie mozna bylo wykropkowac wulgaryzmu tylko zaraz kasowac caly post?
Pozatym od czegos sa tez ostrzezenia na forum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2013, 13:02
Post: #34
RE: jaja na balicach!!!!
Tak myślałem, że jakiś brązowy nos strzelił podjebke.
W końcu w SG jest pełno kapusiow.
No cóż, skoro nie ma tu wolności wypowiedzi, to dziękuję za współpracę, i... nie do usłyszenia :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2013, 20:10
Post: #35
RE: jaja na balicach!!!!
(09-07-2013 12:26 )qualin napisał(a):  To nie mozna bylo wykropkowac wulgaryzmu tylko zaraz kasowac caly post?
Pozatym od czegos sa tez ostrzezenia na forum.

Jadąc "mięsem" w swoim poście ktoś jest zdziwiony, że komuś innemu to przeszkadza ..normalnie opadło mi już wszystko co opaść mogłoSad

W poście tzw. "rozbudowanym" można się bawić w edycję poprzez wykropkowanie w poście jednozdaniowym, który dodatkowo niewiele wnosi do samej dyskusji po prostu nie ma to sensu. To samo z samymi ostrzeżeniami. Czy to jest cenzura niech już każdy sobie sam odpowie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2013, 21:57
Post: #36
RE: jaja na balicach!!!!
A od kiedy to stwierdzenie że "gzy kurewsko tna" jest az takim wielkim wulgaryzmem wymagającym wymoderowania? Planeta nie rozczulaj mnie, nie musisz się starać byc aż tak political correct, i tak nie będziesz oficerem Smile
BTW wszystkich pragnących wolnego nieocenzurowanego i anonimowego forum służb mundurowych zapraszam na forum na TOR'ze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-07-2013, 15:44
Post: #37
RE: jaja na balicach!!!!
Myślę, że <PlanetaX> to nie przeszkadzało. Ale znalazł się jakiś członek kółka różańcowego który poczuł się urażony. No i nie wypadało adminowi olać donosu. Musiał zareagować.
Zapominamy o tym co było i jedziemy dalej z tematem.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2013, 11:11
Post: #38
RE: jaja na balicach!!!!
Wydanie polecenia zakupu materiałów oraz świadczenia pracy (wykonanie remontu) stoi w sprzeczności z prawnym zakazem finansowania SG przez podmioty prywatne.
Reasumując - osoba wydająca takie polecenie podpada pod paragraf.
Gratka dla bsw.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2014, 12:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2014 12:42 przez chorazynowy.)
Post: #39
Straż Graniczna
Panowie powiedzcie mi co nasza SG by zrobiła, jakby Rosjanie prowokacje siali przekraczając naszą granice na lądzie czy morzu, nic, bo my nic nie umiemy oprócz dawania mandatów ,kierowaniem ruchem granicznym i wypisywania protokołów zatrzymania,a podstawą powinno być w naszej formacji szkolenie obronne granic RP, zresztą to nasz główny ustawowy obowiązek ochrona granic, a nasz Główny jeszcze zmienia mundury które tracą kamuflaż żeby Ruscy, łatwiej nas widzieli.Trzeba pamiętać że graniczymy także z Białorusią która jest sojusznikiem Rosjan i jakby miał nastąpić konflikt to oni im pomogą. W wydarzeniach na Ukrainie jasno widać kto pierwszy dostaje po dupie( Straż Graniczna)a nie MON, oni pierwsi zostaną zmasakrowani przez Ruskich jak dojdzie do wymiany ognia. A u nas 70% nie wie co to kbk AKMS .Myśle że nasza formacja nie może być tylko typu policyjnego bo niestety mamy sąsiadów zaborczych. Bo jak dojdzie do konfliktu o większym charakterze dotykając Polskę to my pierwsi będziemy ginąć!! p.s Wojska Rosyjskie przeprowadzają aktualnie ćwiczenia mobilizacyjne przy naszej granicy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2014, 14:29
Post: #40
RE: Straż Graniczna
Co za temat w zakładce "Finanse". Admin proszę o porządek na forum.

A do autora - nie do końca wiesz o czym piszesz - nie ten temat, nie ten dział, nie ta formacja, ale cieszę się że wiesz co to kbk AKMS. Dzięki temu możemy spać spokojnie - Pan chorazynowy czuwa! Ukraina szuka ochotników z kbkAKMS.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS