Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ratownik medyczny
22-01-2021, 18:48
Post: #1
Ratownik medyczny
Witajcie

Zastanawiam się nad złożeniem dokumentów do SG.
Z zawodu jestem ratownikiem medycznym - czy w SG są etaty dla RM? Do czego mogliby mnie przydzielić z takim wykształceniem ?


Dziękuję za odpowiedzi
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2021, 22:41
Post: #2
RE: Ratownik medyczny
Zielona lub stempel
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2021, 22:50
Post: #3
RE: Ratownik medyczny
Spróbuj zapytać w któryś z ośrodków szkolenia, potrzebują czasem wykładowców-ratownikow medycznych. Ogólnie to niezwykle rzadko ktoś patrzy na Twoje wykształcenie. Na początku trafisz jak każdy bez pleców do podstawowych zadań związanych ze specyfikacją placówki. Jak już będziesz to możesz się rozglądać dalej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2021, 23:06
Post: #4
RE: Ratownik medyczny
(22-01-2021 22:41 )mk7547 napisał(a):  Zielona lub stempel

Jakie tam zadania ma ratownik medyczny? Smile)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2021, 11:59
Post: #5
RE: Ratownik medyczny
Takie samo jak każdy inny funkcjonariusz Smile

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2021, 12:26
Post: #6
RE: Ratownik medyczny
Znam ratowniczkę medyczną którą z pocałowaniem ręki wzięli do strzeżonego ośrodka dla uchodźców. Nie wiem czy jest zadowolona ale zrobiła szybko chorążówkę i dostała 6 grupę.
W oddziałach SG jest też coś takiego jak służba zdrowia. Może akurat tam potrzebują osoby z taką specjalizacją?

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2021, 15:02
Post: #7
RE: Ratownik medyczny
(24-01-2021 12:26 )niepokorny napisał(a):  Znam ratowniczkę medyczną którą z pocałowaniem ręki wzięli do strzeżonego ośrodka dla uchodźców. Nie wiem czy jest zadowolona ale zrobiła szybko chorążówkę i dostała 6 grupę.
W oddziałach SG jest też coś takiego jak służba zdrowia. Może akurat tam potrzebują osoby z taką specjalizacją?

W końcu konkretną odpowiedź ? dziękuję bardzo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2021, 16:55
Post: #8
RE: Ratownik medyczny
U mnie na placówce jest kilku ratowników medycznych. Wszyscy są na stemplu. Nie mają żadnych specjalnych etatów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2021, 17:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-01-2021 17:13 przez Oczekująca.)
Post: #9
RE: Ratownik medyczny
(24-01-2021 16:55 )keisyzrk napisał(a):  U mnie na placówce jest kilku ratowników medycznych. Wszyscy są na stemplu. Nie mają żadnych specjalnych etatów.

Z jakiego jestes oddziału?

(24-01-2021 12:26 )niepokorny napisał(a):  Znam ratowniczkę medyczną którą z pocałowaniem ręki wzięli do strzeżonego ośrodka dla uchodźców. Nie wiem czy jest zadowolona ale zrobiła szybko chorążówkę i dostała 6 grupę.
W oddziałach SG jest też coś takiego jak służba zdrowia. Może akurat tam potrzebują osoby z taką specjalizacją?

Z jakiego jestes oddziału? Smile)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2021, 18:01
Post: #10
RE: Ratownik medyczny
W SG szukają tzw. taniej siły roboczej Big Grin czyli najlepiej żeby mieć papiery na wszystko na co tylko się da. Jak myślisz jak komuś będzie trzeba udzielić pierwszej pomocy to kogo będą wzywać w pierwszej kolejności jeśli będziesz na zmianie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2021, 18:28
Post: #11
RE: Ratownik medyczny
(24-01-2021 18:01 )keisyzrk napisał(a):  W SG szukają tzw. taniej siły roboczej Big Grin czyli najlepiej żeby mieć papiery na wszystko na co tylko się da. Jak myślisz jak komuś będzie trzeba udzielić pierwszej pomocy to kogo będą wzywać w pierwszej kolejności jeśli będziesz na zmianie?

Chodzi mi bardziej w aspekcie rozwoju Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2021, 21:17
Post: #12
RE: Ratownik medyczny
(24-01-2021 18:28 )Oczekująca napisał(a):  ... w aspekcie rozwoju Smile

Oj, czuję, że zderzenie z rzeczywistością będzie bolesne Wink.

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2021, 13:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2021 13:56 przez keisyzrk.)
Post: #13
RE: Ratownik medyczny
Co rozumiesz przez rozwój?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2021, 19:31
Post: #14
RE: Ratownik medyczny
Jestem już w dość podeszłym wieku jak na tą formację i tak z perspektywy czasu stwierdzam ..hmmm ..że ludzie tu bardziej się "zwijają" aniżeli rozwijają (czyt. zanikają w nich pozytywne cechy, które posiadali zanim tu wstąpili). Jeśli ktoś chce się rozwijać bądź pielęgnować własne pasje to raczej trzeba to robić poza formacją. Oczywiście znam kilka pozytywnych przypadków ale są to jednostki występujące na zasadzie błędu statystycznego. Poniżej fragment filmu, który idealnie obrazuje moje lata w formacji tudzież mój rozwój....





Wstępując do formacji byłem bardzo ambitny. Teraz też jestem ambitny ale na czas służbowy ambicję zawieszam na kołku. No chyba, że ktoś mnie bardzo zmotywuje (czyt, sprowokuje). A wybitnych intelektualistów namiętnie i ze złością na ustach wciskających mi prawdy jedynie im objawione nie brakuje. Szkoda, że prawie nigdy nie pokrywa to się ani z logiką i ani ze stanem prawnym RP. Ale właśnie w tym udowadnianiu jest cały funSmile

Jeśli zaś chodzi o umiejętności ratownika to bez problemu wkomponuje się w każdy zespól i na bank będzie dużym plusem w procesie rekrutacji. Przynajmniej jeśli ja bym rekrutował. Ale i z rekrutacją różnie bywa...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2021, 22:59
Post: #15
RE: Ratownik medyczny
W Podlaskim był ratownik z wykształcenia i z praktyką ale nie był potrzebny i chłopak przeniósł się chyba do Przemyśla.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS