Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
24-11-2022, 20:52
Post: #301
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
A jaka jest orientacyjna liczba podań o emkę w poszczególnych oddziałach? Macie jakieś pewne info w powyższym zakresie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2022, 22:39
Post: #302
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
(24-11-2022 20:52 )mnich napisał(a):  A jaka jest orientacyjna liczba podań o emkę w poszczególnych oddziałach? Macie jakieś pewne info w powyższym zakresie?

Odejdzie nie więcej jak 3 - 5% stanu osobowego około 15 tysięcznej formacji .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2022, 18:31
Post: #303
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
Sąd wydał korzystny wyrok dla NSZZFSG i nakazał R. Szmarowskiemu przeprosiny oraz wpłatę na WOŚP

https://nszzfsg.pl/sad-wydal-korzystny-w...e-na-wosp/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2022, 19:36
Post: #304
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
(01-12-2022 18:31 )PlanetaX napisał(a):  Sąd wydał korzystny wyrok dla NSZZFSG i nakazał R. Szmarowskiemu przeprosiny oraz wpłatę na WOŚP

https://nszzfsg.pl/sad-wydal-korzystny-w...e-na-wosp/
Kolejny spektakularny sukces zz. Zalatwili sobie dod stoleczny pod stolem. Teraz skupiaja sie na walce z fszamiAngry Aż chce się dalej służyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2022, 13:31
Post: #305
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
(24-11-2022 20:52 )mnich napisał(a):  A jaka jest orientacyjna liczba podań o emkę w poszczególnych oddziałach? Macie jakieś pewne info w powyższym zakresie?

213 Nosg na dzień 29.11.2022
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2022, 21:09
Post: #306
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
A gdzieś czytałem że mają przyjąć 100 osób w 23. No to będzie sieczka ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2023, 19:08
Post: #307
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
(16-11-2022 10:15 )keyser soze napisał(a):  Wytłumaczę łopatologicznie mój wpis.
Najgorszą robotę mają na zielonej, potem PGRy na zewnętrznej, a Okęcie... No cóż,..

Ooo ciekawa gradacja. Co ty wiesz o pracy na Okęciu - z opowieści? Czyich. Byłeś , widziałeś? Oprócz może odprawy na samolot do Egiptu. Czy znowu będziesz o prlu nawijał
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2023, 14:46
Post: #308
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
Cytat:Ooo ciekawa gradacja. Co ty wiesz o pracy na Okęciu - z opowieści? Czyich. Byłeś , widziałeś? Oprócz może odprawy na samolot do Egiptu. Czy znowu będziesz o prlu nawijał

To właśnie może napiszesz parę słów jak się na Okęciu służy - czy jest ciężko, czy jest monotonnie, co się głównie robi ? Wiele osób nie nie świadoma tego, a też jest wielu kandydatów do Nadwiślanki i z tego co wiem trafia się głównie na Okęcie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2023, 20:33
Post: #309
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
(28-01-2023 14:46 )baggio19 napisał(a):  
Cytat:Ooo ciekawa gradacja. Co ty wiesz o pracy na Okęciu - z opowieści? Czyich. Byłeś , widziałeś? Oprócz może odprawy na samolot do Egiptu. Czy znowu będziesz o prlu nawijał

To właśnie może napiszesz parę słów jak się na Okęciu służy - czy jest ciężko, czy jest monotonnie, co się głównie robi ? Wiele osób nie nie świadoma tego, a też jest wielu kandydatów do Nadwiślanki i z tego co wiem trafia się głównie na Okęcie.
Dzis gadalem z mlodym kapralem z okecia.mowil ze poza krg i 2 linia reszta niby jest ok cokolwiek to znaczy.w dokumentach latwo zmoczyc i duzy ruch.
Jak do nas na oddelegowania przyjezdza nadwislanka to miedzy soba gadaja tylko o kasie.ciagle cos licza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS