Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
10-09-2012, 21:10
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
(20-08-2012 22:37 )Przemo napisał(a):  http://www.nszzfsg.org.pl/ zdechło Tongue

"Domena nszzfsg.org.pl została zarejestrowana w serwisie AfterMarket.pl, największej w Polsce giełdzie domen internetowych.
Giełda AfterMarket.pl to ponad 150000 atrakcyjnych domen internetowych na sprzedaż."
Skontaktuj się z właścicielem domeny

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem tej domeny, możesz skorzystać z formularza kontaktowego aby wysłać wiadomość do właściciela domeny.

nawet swoje forum sprzedają Tongue

Gdy rozpoczynałem pracę nad administracją forum i strony związkowej pojawiły się kłopoty z ustaleniem właściciela i możliwości przedłużenia domeny nszzfsg.org - wtedy z własnej inicjatywy i za własne prywatne pieniądze wykupiłem domenę nszzfsg.org.pl by umożliwić kontynuację istnienia strony związkowej do czasu wyjaśnienia problemu. Kosztowało mnie to wiele czasu i znajomości by odzyskać domenę nszzfsg.org i zarejsestrować ją na organizację, co roku zresztą powtarzałem walkę z przypominaniem. nszzfsg.org.pl od zawsze była moją własnością i przez te wszystkie lata opłacałem ją z moich prywatnych pieniędzy uznając że lepiej dla pozycjonowania będzie gdy forum legitymuje się własną domeną. W tym roku nie dokonałem opłaty a ponieważ domena była dobrze utrzymana i pozycjonowana szybko została przejęta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2012, 21:34
(10-09-2012 21:10 )grzegorz napisał(a):  z własnej inicjatywy i za własne prywatne pieniądze wykupiłem domenę nszzfsg.org.pl by umożliwić kontynuację istnienia strony związkowej do czasu wyjaśnienia problemu. Kosztowało mnie to wiele czasu i znajomości by odzyskać domenę nszzfsg.org i zarejestrować ją na organizację, co roku zresztą powtarzałem walkę z przypominaniem. nszzfsg.org.pl od zawsze była moją własnością i przez te wszystkie lata opłacałem ją z moich prywatnych pieniędzy uznając że lepiej dla pozycjonowania będzie gdy forum legitymuje się własną domeną. W tym roku nie dokonałem opłaty a ponieważ domena była dobrze utrzymana i pozycjonowana szybko została przejęta.

Grzegorzu, porzuć swoich komisarzy i przejdź na stronę Rebelii. Razem możemy więcej. Wykopmy spaślaków władzy. Niech Mario błyszczy na salonach - za własne pieniądze. I niech własną łamaną polszczyzną komunikuje światu, jak bardzo jest ważny.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-09-2012, 20:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2012 20:59 przez grzegorz.)
Nie ma takiej potrzeby bym wykazywał własną inicjatywę, zdecydowano za mnie. Rebelia czemu nie?- a ile tam płacą?
15-09-2012, 07:40
(14-09-2012 20:57 )grzegorz napisał(a):  ile tam płacą?

Można tylko stracić - wchodzisz?

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-07-2017, 15:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2017 15:36 przez ezech.)
dosłownie - nie widzę Smile
orientuje się ktoś ile osób jest w naszym Związku? i gdzie takie informacje znaleźć, (marzenie to info z rozbiciem statystycznym na poszczególne oddziały)
będę wdzięczny za info
i druga sprawa jaki jest aktualny procentowy podział składek na ZG,ZO,ZT? wie ktoś?
14-07-2017, 09:17
(13-07-2017 15:27 )ezech napisał(a):  dosłownie - nie widzę Smile
orientuje się ktoś ile osób jest w naszym Związku? i gdzie takie informacje znaleźć, (marzenie to info z rozbiciem statystycznym na poszczególne oddziały)
będę wdzięczny za info
i druga sprawa jaki jest aktualny procentowy podział składek na ZG,ZO,ZT? wie ktoś?

Myślę że 15-20% ogólnej liczby funkcjonariuszy.
A składki to bodajże ZG 25%, ZO 25%, ZT 50 %
23-06-2018, 09:42
http://nszzp.pl/komunikaty/wciaz-brak-po...-tygodniu/

Tupnięcie nogą, może i coś przyspieszy. Podpiszą jakieś tam zapewnienia i tak do stycznia. W styczniu powiedzą, daliśmy wam podwyżkę, więc o co chodzi.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS