Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
02-08-2018, 15:38
Post: #121
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
Cytat:Polityka ma swoje odrażające reguły. Ale tu mówimy o walce związkowej, mówimy o godności służby. Nie ma tu miejsca na zaciszne buduary, na szepty, na konszachty w barwie zielonego sukna. W tej robocie, związkowej, obowiązuje transparentność. Dogmat równy prawdzie o Trójcy Świętej.

Link - Mundurowa federacja knuje nad głowami związkowców

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2018, 23:07
Post: #122
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
(02-08-2018 15:38 )Rebeliant Szmarowski napisał(a):  
Cytat:Polityka ma swoje odrażające reguły. Ale tu mówimy o walce związkowej, mówimy o godności służby. Nie ma tu miejsca na zaciszne buduary, na szepty, na konszachty w barwie zielonego sukna. W tej robocie, związkowej, obowiązuje transparentność. Dogmat równy prawdzie o Trójcy Świętej.

Link - Mundurowa federacja knuje nad głowami związkowców

Dogmat o prawdzie Trójcy Świętej zostaw dla siebie.... A walka o godność służby niech Cię nie trapi...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2018, 19:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2018 19:21 przez wiedźma.)
Post: #123
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
(01-08-2018 21:11 )lenek napisał(a):  
(01-08-2018 20:45 )wiedźma napisał(a):  
(30-07-2018 09:57 )wiedźma napisał(a):  Czego tu nie rozumiec? Ze szef zwiazku, ktory ma dbac o intetesy funkcjonariuszy jest w "dyspozycji" Komendanta Glownego?
No. On to ma dopiero przechlapane. Bidulek. Zorganizuj na niego ogolna sciepe. Zal.
Wiedźma nie stosuj manipulacji. Mój post wykazał tylko i wyłącznie brak Twojej wiedzy w zakresie dyspozycji.
Marcina Kolasy nie znam, nie wiem jakie ma profity i apanaże, nie wiem nawet skąd przybył do Warszawy.
Natomiast bardzo nie lubię, gdy kompletny ignorant formułuje tezy, których nie jest w stanie pojąć.

Przeciez po wyjeciu Przewodniczacego z zamrazalnika nikt mu nie zaproponuje nizszego stanowiska niz przed wlozeniem do zamrazarki.

Ale ... moze dostac wyzsze stanowisko. Prawda?
Ale ok. Jestem ignorantka. Hehe. Mordy wy moje.

Nemo - daruj sobie. Od razu widac z jakiego klucza cwierkasz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2018, 17:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-08-2018 17:03 przez lenek.)
Post: #124
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
(03-08-2018 19:19 )wiedźma napisał(a):  Przeciez po wyjeciu Przewodniczacego z zamrazalnika nikt mu nie zaproponuje nizszego stanowiska niz przed wlozeniem do zamrazarki.
Ale ... moze dostac wyzsze stanowisko. Prawda?
Ale ok. Jestem ignorantka. Hehe. Mordy wy moje.
Euereka !!! Funkcjonariusza można mianować na wyższe stanowisko !!!
Tylko Wiedźmo po co zamrażalnik - można to zrobić od razu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2018, 10:08
Post: #125
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
Po to zamrazalnik, zeby chlopine trzymac na smyczy Big Grin
Poniał malczik?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-08-2018, 18:50
Post: #126
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
A bez zamrażarki nie można trzymać na smyczy ? Smile
Kiepsko Wiedźmo z logiką.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2018, 00:12
Post: #127
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
Przeciwko forumowemu koledze @Rebeliantowi związek a raczej jego przewodniczący wytoczy proces

https://www.salon24.pl/u/szmarowski/9201...-mi-proces
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2018, 05:53
Post: #128
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
Nasi związkowcy pokazali ile są warci podczas ostatniego protestu. Padł na nich blady strach bo funkcjonariusze wzięli sprawy we własne ręce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2018, 06:27
Post: #129
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
Dlatego ja się wypisałem.
O ile na psg zdarzają się faceci z jajami, to już na poziomie osg są genderowcy. O kgsg to już nawet nie ma co pisać.

Tak, ostatni protest pokazał, że zwykli funkcjonariusze sami lepiej potrafią zadbać o siebie niż pseudozwiazki.

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2018, 22:29
Post: #130
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
(21-12-2018 00:12 )quasimodo1 napisał(a):  Przeciwko forumowemu koledze @Rebeliantowi związek a raczej jego przewodniczący wytoczy proces

https://www.salon24.pl/u/szmarowski/9201...-mi-proces

Mam nadzieję, że przewodniczący będzie bronił swojego imienia bez angażowania adwokata za pieniądze sg. skoro wszystkie zarzuty Rebelianta są bezpodstawne to adwokat kompletnie nie będzie potrzebny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2019, 12:26
Post: #131
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
Cytat:Czy Zespół Kolasy, to kapela podwórkowa, która dręczy swoim kociokwikiem mieszkańców kamienic, wyśpiewując na fałszywą nutę żałosne piosenki pełne uwielbienia dla Pragi? Nie.

Czy Zespół Kolasy, to kliniczna jednostka chorobowa, związana z zaburzeniami zmysłu orientacji moralnej, objawiająca się napadowymi aktami draństwa, prywaty i intryganctwa? Nie.

Zespół Kolasy, to kolegialny twór, powołany przez Marcina Kolasę w obrębie Zarządu Głównego NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej, którego pan Kolasa jest przewodniczącym.

Link - Zespół Kolasy

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2019, 15:34
Post: #132
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
Cytat:Prześmiewca udzielił odpowiedzi no tak powalająco sarkastycznej, że aż gile zachlapały mu pagony, tworząc na nich upragnioną drugą gwiazdkę.

Link - #CoRobiMarcin

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2019, 17:08
Post: #133
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
Cytat:Pomysł, aby w danej formacji mundurowej mogło funkcjonować więcej, niż jeden związek zawodowy, pojawił się kilka lat temu, krótko po objęciu przez Mariusza Błaszczaka funkcji szefa resortu spraw wewnętrznych. Od tej pory, trawestując klasyka, nad służbami zaczęło krążyć widmo pluralizmu.

Związki zawodowe zareagowały ostro i stanowczo, wskazując, że pod pozorem zwiększenia poziomu demokracji w organach przedstawicielskich, rządzący chcą po prostu podzielić, rozdrobnić ruch związkowy, aby w myśl zasady „dziel i rządź” dowolnie manipulować skłóconymi wewnętrznie strukturami.

Link - Dżuma, cholera, Kolasa i pluralizm

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2019, 09:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-07-2019 09:29 przez TRUTH.)
Post: #134
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
(17-07-2019 17:08 )Rebeliant Szmarowski napisał(a):  
Cytat:Pomysł, aby w danej formacji mundurowej mogło funkcjonować więcej, niż jeden związek zawodowy, pojawił się kilka lat temu, krótko po objęciu przez Mariusza Błaszczaka funkcji szefa resortu spraw wewnętrznych. Od tej pory, trawestując klasyka, nad służbami zaczęło krążyć widmo pluralizmu.

Związki zawodowe zareagowały ostro i stanowczo, wskazując, że pod pozorem zwiększenia poziomu demokracji w organach przedstawicielskich, rządzący chcą po prostu podzielić, rozdrobnić ruch związkowy, aby w myśl zasady „dziel i rządź” dowolnie manipulować skłóconymi wewnętrznie strukturami.

Link - Dżuma, cholera, Kolasa i pluralizm

Hej,nie dotarło do Ciebie że jesteś tam jakiś ble ble ble,fu,fu fu, pipipi...? Piszesz o pierdołach o których nie masz już pojęcia,jesteś poza firmą już lata a chcesz sobie nabijać popularność swoimi wymiocinami organu potrzebnych tobie do srania i sikania nazywanych przez Ciebie myślami? Co ty wiesz o związkach teraz? Kot ci się zesrał? Nie wiesz co zrobić.... Kolasa pomoże!!!!!Frajer jesteś byłeś i mam nadzieję że nie będziesz...Popularności szukasz? Do pisu się zapisz tam tacy jak ty mają parcie... Może wodzem zostaniesz i Suchemu się odpłacisz... hehe
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2019, 16:12
Post: #135
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
Cytat:Demokracja demokracją, ale nigdy jeszcze nie zdarzyło się, aby przedstawiciel którejś formacji tak jawnie się sprostytuował. Kolasa, wypinając się na kolegów z pozostałych związków, okazał się tchórzem, dyletantem i człowiekiem o bardzo ciasnym umyśle. Po tym, co odstawił 18 lipca w Sejmie, nikt w Federacji nie będzie traktował NSZZ FSG, jako poważnego partnera. Kolasa swoim podłym wybrykiem totalnie pogrzebał swoją wiarygodność, zarówno w oczach kolegów z Federacji, jak i w odbiorze osób zrzeszonych w kierowanym przez niego związku zawodowym.

Link - Straż Graniczna - Kolasa, precz ze stołka!

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2019, 18:30
Post: #136
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
No to pięknie.
Wstyd na całą mundurowke....

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2019, 20:31
Post: #137
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
(19-07-2019 18:30 )keyser soze napisał(a):  Wstyd na całą mundurowke....

Uzupełniłem publikację o link do nagrania, jak wydukuje te swoje mądrości.

Pod tekstem, w materiałach źródłowych.

Uwaga! Jak to zobaczysz, to już nie odzobaczysz!

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2019, 22:44
Post: #138
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
Nie rozumiem tego zamieszania z tzw. pluralizmem związkowym w służbach. Obecne związki bronią swojej pozycji monopolisty i to jest jasne. Ale dlaczego emocjonuje to zwykłych funkcjonariuszy? Obawiają się, że nowe związki nie będą broniły ich praw czy dobrze reprezentowały? Że nie będą miały tak mocnej pozycji ze względu na ich atomizacje?
W moim odczuciu związki zawodowe służb nie mają żadnej pozycji, ostatnie zmiany nie zostały wprowadzone ze względu na ich działania, a ze względu na oddolną inicjatywę zwykłych policjantów. Czy inicjatywa ta była właściwa i zgodna z etosem służby to niech każdy sobie sam odpowie, ale skuteczność jest bezdyskusyjna. A nowe związki będą starały się bronić praw f-szy i jak najlepiej ich reprezentować żeby przyciągnąć jak największą liczbę członków.
Zatem te zmiany nie są złe, są szansą na poprawę funkcjonowania związków. Także obecnych monopolistów o których wypowiada się Rebeliant. Presja konkurencji czy możliwość jej powstania będzie stanowić wystarczający bodziec.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2019, 22:58
Post: #139
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
(19-07-2019 22:44 )Pałacowy moniuch napisał(a):  ostatnie zmiany nie zostały wprowadzone ze względu na ich działania, a ze względu na oddolną inicjatywę zwykłych policjantów.

Facet, co ty pieprzysz!

Ostatnie zmiany zostały wprowadzone ze względu na inicjatywę do bólu apolitycznego Piotra Dydy, szefa NSZZ "Solidarność".

Zanim się wypowiesz, uzupełnij elementarną wiedzę.

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2019, 23:57
Post: #140
RE: NIE WIDZĘ ZWIĄZKU
A mówimy tutaj o zmianach w postaci pluralizacji związków zawodowych czy też podwyżkach, zniesieniu wymogu osiągnięcia 55 roku życia celem uzyskania uprawnień emerytalnych oraz płatnych nadgodzinach? Bo ja pieprzę o tej drugiej części.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS