Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwszy etap - KOSG
29-03-2021, 11:42
Post: #1
Pierwszy etap - KOSG
Cześć, jestem świeżo po pierwszej rozmowie w KOSG i mam mieszane uczucia, chyba muszę się trochę poskarżyć (tak już mam Big Grin ).
Otóż, w kwestionariuszu było pytanie czy prowadziło się kiedykolwiek po alkoholu, niestety 3 lata temu zdażyło mi się, zrobiłam to raz, tak to nawet alkoholu nie pije. Nie złapała mnie policja, ale napisałam w kwestionariuszu prawdę bo wiedziałam, że może to wyjść później na wario jeśli bym skłamała, natomiast dziś na rozmowie dostałam od komisji tylko dwa pytania niedotyczące tego zdarzenia (standardowo dlaczego chce dostać się do SG i w jakim stopniu umiem j. angielski) a przez resztę czasu byłam wypytywana o to zdarzenie, pytania typu czemu, po co, ile wypiłam, czy zaluje, czy wiedziałam, że to jest karalne, czy nadużywam alkoholu i te pytania powtarzały się chyba ze dwa razy a trzy razy mnie pytali czy jeszcze jakieś przestępstwo popełniłam. Później nie mieli już pytan i w zasadzie ,,dziękujemy do widzenia”. Byłam tam z kolegą, którego wypytali o wszystko z kwestionariusza, jak i również o inne rzeczy -czy woli prace za biurkiem czy może w terenie, ile chce zarabiać, jakie zna zadania SG, No siedział długo i wyszedł naprawdę zadowolony. Moje pytanie - co o tym sądzicie ? Miał ktoś taką sytuacje ? Zdaje sobie sprawę, że każdego traktują indywidualnie, ale no nie spodziewałam się tylu pytań o tę jedną rzecz na pierwszej rozmowie tylko może gdzieś na wario albo u psychologa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2021, 14:28
Post: #2
RE: Pierwszy etap - KOSG
Jak Cię pytali to moim zdaniem na plus bo dali Ci szansę przedstawiać swoje racje. Mogli równie dobrze nie pytać Cię o nic i odrzucić Twoja kandydaturę bez rozmowy. Jeśli dobrze tam że wszystkiego wybręłaś (byłaś przygotowana) to powinno być dobrze Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2021, 14:32
Post: #3
RE: Pierwszy etap - KOSG
(29-03-2021 14:28 )realista napisał(a):  Jak Cię pytali to moim zdaniem na plus bo dali Ci szansę przedstawiać swoje racje. Mogli równie dobrze nie pytać Cię o nic i odrzucić Twoja kandydaturę bez rozmowy. Jeśli dobrze tam że wszystkiego wybręłaś (byłaś przygotowana) to powinno być dobrze Smile

W zasadzie to jak dostałam taki natłok pytań to na początku się broniłam tym, że ja nie pije alkoholu w ogóle (nie lubie i już) nie mam tez żadnych nałogów czy używek, nigdy nie brałam też żadnych narkotyków, ale już później przestałam bo gdzieś w głowie miałam, że to tylko pogorszy sprawę takie tłumaczenie się, przecież to wszystko i tak było w kwestionariuszu :/ dlatego mam bardzo mieszane uczucia. Mimo wszystko cieszę się, że pisałam i odpowiadałam zgodnie z prawdą, ale chyba trzeba czekać na listonosza teraz ;D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS