Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kwestionariusz i Podanie kilka pytań
07-04-2021, 14:38
Post: #1
Kwestionariusz i Podanie kilka pytań
Witam,
Mam kilka pytań dotyczących wypełnienia kwestionariusza oraz podania. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
1. Z poprzednich miejsc pracy posiadam świadectwa pracy, a czy z obecnego zakładu w którym pracuje potrzebuje też jakieś zaświadczenie że aktualnie jestem zatrudniony w danej firmie?
2. Co powinno zawierać podanie które piszemy?
3. Czy zdjęcie należy wkleić w kwestionariusz czy dać zdjęcia osobno?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2021, 14:59
Post: #2
RE: Kwestionariusz i Podanie kilka pytań
(07-04-2021 14:38 )Przemyslaw94 napisał(a):  Witam,
Mam kilka pytań dotyczących wypełnienia kwestionariusza oraz podania. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
1. Z poprzednich miejsc pracy posiadam świadectwa pracy, a czy z obecnego zakładu w którym pracuje potrzebuje też jakieś zaświadczenie że aktualnie jestem zatrudniony w danej firmie?
2. Co powinno zawierać podanie które piszemy?
3. Czy zdjęcie należy wkleić w kwestionariusz czy dać zdjęcia osobno?

W moim przypadku nikt nie wymagał aby potwierdzić jakimś dokumentem obecne zatrudnienie. Jeśli chodzi o podanie to ja potraktowałem to jako normalne podanie o prace i opisałem tam siebie. Zdjęcia nie wklejałem.

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2021, 15:02
Post: #3
RE: Kwestionariusz i Podanie kilka pytań
Dziękuję bardzo! Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2021, 18:45
Post: #4
RE: Kwestionariusz i Podanie kilka pytań
(07-04-2021 14:38 )Przemyslaw94 napisał(a):  Witam,
Mam kilka pytań dotyczących wypełnienia kwestionariusza oraz podania. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
1. Z poprzednich miejsc pracy posiadam świadectwa pracy, a czy z obecnego zakładu w którym pracuje potrzebuje też jakieś zaświadczenie że aktualnie jestem zatrudniony w danej firmie?
2. Co powinno zawierać podanie które piszemy?
3. Czy zdjęcie należy wkleić w kwestionariusz czy dać zdjęcia osobno?

1. Świadectwa pracy tyczą się przeszłego zatrudnienia. Jeśli nadal pracujesz, to wpisujesz tylko datę rozpoczęcia w rubrykach związanych z zatrudnieniem.
2. Wzory podań znajdziesz na stronach oddziału, wpisz w google "podanie o przyjęcie do służby w straży granicznej" znajdziesz kilka wzorów. Nie ma się co zbytnio rozpisywać w uzasadnieniu podania. Dwa czy trzy zdania będą wystarczające.
3. Jedno zdjęcie należy wkleić w kwestoriusz, drugie tylko dołączyć do kwestoriusza. Zdjęcia do kwestoriusza są w wymiarze 3,5cmx4,5cm czyli zdjęcia dowodu osobistego/paszportu.
Jeśli myślisz przyszłościowo, to na dalszym etapie składania ABO będziesz potrzebował zdjęcia w wymiarze 5cmx4cm, więc warto je sobie szybciej przygotować, żeby mieć je już gotowym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2021, 10:04
Post: #5
RE: Kwestionariusz i Podanie kilka pytań
Dzięki wielkie. Czyli ABO rozumiem że składam w dalszym etapie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-04-2021, 10:16
Post: #6
RE: Kwestionariusz i Podanie kilka pytań
(09-04-2021 10:04 )Przemyslaw94 napisał(a):  Dzięki wielkie. Czyli ABO rozumiem że składam w dalszym etapie?

W zależności od oddziału, ABO składa w dniu badań psychologicznych lub po pozytywnym wyniku tych badań.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2021, 19:19
Post: #7
RE: Kwestionariusz i Podanie kilka pytań
Jeszcze jedno pytanie do punktu 19 ppkt 7 o uregulowanym stosunku do służby wojskowej. Czy pieczątka w książeczce wojskowej w punkcie 5 jest obowiązkowa? Czy wystarczy to, że wbitą mam kategorię A w punkcie 2 w książeczce wojskowej. WKU w 2013 roku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2021, 21:37
Post: #8
RE: Kwestionariusz i Podanie kilka pytań
(12-04-2021 19:19 )Przemyslaw94 napisał(a):  Jeszcze jedno pytanie do punktu 19 ppkt 7 o uregulowanym stosunku do służby wojskowej. Czy pieczątka w książeczce wojskowej w punkcie 5 jest obowiązkowa? Czy wystarczy to, że wbitą mam kategorię A w punkcie 2 w książeczce wojskowej. WKU w 2013 roku.

Tak, jst ona obowiązkowa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS