Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 grupa inwalidzka znika
20-04-2013, 18:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2013 19:16 przez Alzheimer.)
Post: #21
RE: 3 grupa inwalidzka znika
Nic nie będę przekazywał.
Jak byś zobaczył co niektòrych, którzy niby predestynują do procentów, sam byłbyś przeciwnikiem tego procederu. Chyba, że jesteś amoralnym, zdemoralizowanym oszołomem, który akceptuje wszystkie anomalie.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2013, 20:27
Post: #22
RE: 3 grupa inwalidzka znika
Zabierając wszystkim, wylewasz dziecko z kąpielą.
A co z tymi, którzy naprawdę ponieśli uszczerbek na zdrowiu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2013, 20:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2013 20:38 przez TenOn.)
Post: #23
RE: 3 grupa inwalidzka znika
(20-04-2013 13:22 )keyser soze napisał(a):  Słusznie. Przekaz moze jeszcze swój dodatek służbowy na cele charytatywne.
A dodatek za stopień dla powodzian.

A tak BTW, jak bardzo trzeba mieć nasrane we lbie, żeby cieszyć się, że coś zabierają...

Teraz już wiem, skąd się bierze elektorat PO.

(20-04-2013 18:46 )Alzheimer napisał(a):  Nic nie będę przekazywał.
Jak byś zobaczył co niektòrych, którzy niby predestynują do procentów, sam byłbyś przeciwnikiem tego procederu. Chyba, że jesteś amoralnym, zdemoralizowanym oszołomem, który akceptuje wszystkie anomalie.

Z całą pewnością czas już skończyć z tą ściemą inwalidzką. Większość trójek na głowę przyznane. Wstyd i hańba, hańba powiadam Exclamation, że mamy tylu "psychicznych". Neurastenicy psia jego mać Exclamation
I nie porównywać mi proszę należnego dodatku służbowego z żałosnym udawaniem wariata za parę groszy.

(20-04-2013 20:27 )keyser soze napisał(a):  Zabierając wszystkim, wylewasz dziecko z kąpielą.
A co z tymi, którzy naprawdę ponieśli uszczerbek na zdrowiu?
...bez jaj kolego Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2013, 21:09
Post: #24
RE: 3 grupa inwalidzka znika
TenOn, nie znam Cię, ale ton Twojej wypowiedzi wyraźnie wskazuje, że pierwszą linię to znasz chyba tylko z notatek. Pozdrawiam i zdrowia życzę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2013, 21:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2013 21:20 przez Alzheimer.)
Post: #25
RE: 3 grupa inwalidzka znika
Gdyby komisje lekarskie były obiektywne i przyznawały procenty rzeczywiście chorym, to pal licho. Chorym się należy. Ale nie do zaakceptowania jest uzyskanie 80 procent przez człowieka, co całe życie zawodowe był statystą w sztabowej komórce, czy to w placówce, czy też w oddziale. A tacy są. Znam nawet neurastenika z procentami, z komórki ewidencji i przetwarzania danych placowki. No k... a mać.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2013, 21:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2013 21:35 przez J-23.)
Post: #26
RE: 3 grupa inwalidzka znika
(20-04-2013 20:34 )TenOn napisał(a):  
(20-04-2013 13:22 )keyser soze napisał(a):  Słusznie. Przekaz moze jeszcze swój dodatek służbowy na cele charytatywne.
A dodatek za stopień dla powodzian.

A tak BTW, jak bardzo trzeba mieć nasrane we lbie, żeby cieszyć się, że coś zabierają...

Teraz już wiem, skąd się bierze elektorat PO.

(20-04-2013 18:46 )Alzheimer napisał(a):  Nic nie będę przekazywał.
Jak byś zobaczył co niektòrych, którzy niby predestynują do procentów, sam byłbyś przeciwnikiem tego procederu. Chyba, że jesteś amoralnym, zdemoralizowanym oszołomem, który akceptuje wszystkie anomalie.

Z całą pewnością czas już skończyć z tą ściemą inwalidzką. Większość trójek na głowę przyznane. Wstyd i hańba, hańba powiadam Exclamation, że mamy tylu "psychicznych". Neurastenicy psia jego mać Exclamation
I nie porównywać mi proszę należnego dodatku służbowego z żałosnym udawaniem wariata za parę groszy.

(20-04-2013 20:27 )keyser soze napisał(a):  Zabierając wszystkim, wylewasz dziecko z kąpielą.
A co z tymi, którzy naprawdę ponieśli uszczerbek na zdrowiu?
...bez jaj kolego Wink

Nie można wszystkich jednakowo traktować, po ponad 30 latach służby nadciśnienie tetnicze, krzywy kręgosłup i nerwica.....coś jeszcze? Ale nigdy na tym forum nie będziemy się szanować
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2013, 22:18
Post: #27
RE: 3 grupa inwalidzka znika
(20-04-2013 21:09 )braeven napisał(a):  TenOn, nie znam Cię, ale ton Twojej wypowiedzi wyraźnie wskazuje, że pierwszą linię to znasz chyba tylko z notatek. Pozdrawiam i zdrowia życzę.

I tu się kolego mylisz Tongue. Może nie był to "front wschodni" ale ponad połowę służby polegiwałem w krzakach na mrozie i biegałem po miedzy. W pawilonie też trochę przesiedziałem, przełożonych miałem różnych raz poprzecznych raz podłużnych...
Nie wiem jakie masz prawo szufladkować mnie na podstawie mojej poprzedniej wypowiedzi. To, że brzydzę się dziadostwem wskazuje na mój brak obycia w służbie na I linii? Nie mogę pojąć jak można się poniżyć stając przed komisją i udawać chorego psychicznie dla paru złotych miesięcznie. Ta zaraza dotyczy w równym stopniu frontowców jak i sztabowców. Jaki można mieć szacunek do "firmy" jeśli służy w niej tylu ludzi ze zwichniętą moralnością.

Sedno sprawy oddaje wpis:
(20-04-2013 21:18 )Alzheimer napisał(a):  Gdyby komisje lekarskie były obiektywne i przyznawały procenty rzeczywiście chorym, to pal licho. Chorym się należy. (...)
Ale ilu z pobierających rentę to zwykłe bazarkowe cwaniaczki niech każdy się rozejrzy i odpowie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2013, 22:22
Post: #28
RE: 3 grupa inwalidzka znika
(20-04-2013 21:32 )J-23 napisał(a):  
(20-04-2013 20:34 )TenOn napisał(a):  
(20-04-2013 13:22 )keyser soze napisał(a):  Słusznie. Przekaz moze jeszcze swój dodatek służbowy na cele charytatywne.
A dodatek za stopień dla powodzian.

A tak BTW, jak bardzo trzeba mieć nasrane we lbie, żeby cieszyć się, że coś zabierają...

Teraz już wiem, skąd się bierze elektorat PO.

(20-04-2013 18:46 )Alzheimer napisał(a):  Nic nie będę przekazywał.
Jak byś zobaczył co niektòrych, którzy niby predestynują do procentów, sam byłbyś przeciwnikiem tego procederu. Chyba, że jesteś amoralnym, zdemoralizowanym oszołomem, który akceptuje wszystkie anomalie.

Z całą pewnością czas już skończyć z tą ściemą inwalidzką. Większość trójek na głowę przyznane. Wstyd i hańba, hańba powiadam Exclamation, że mamy tylu "psychicznych". Neurastenicy psia jego mać Exclamation
I nie porównywać mi proszę należnego dodatku służbowego z żałosnym udawaniem wariata za parę groszy.

(20-04-2013 20:27 )keyser soze napisał(a):  Zabierając wszystkim, wylewasz dziecko z kąpielą.
A co z tymi, którzy naprawdę ponieśli uszczerbek na zdrowiu?
...bez jaj kolego Wink

Nie można wszystkich jednakowo traktować, po ponad 30 latach służby nadciśnienie tetnicze, krzywy kręgosłup i nerwica.....coś jeszcze? Ale nigdy na tym forum nie będziemy się szanować


To są choroby cywilizacyjne. W cywilu to powszechne.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2013, 11:28
Post: #29
RE: 3 grupa inwalidzka znika
(20-04-2013 22:22 )Alzheimer napisał(a):  
(20-04-2013 21:32 )J-23 napisał(a):  
(20-04-2013 20:34 )TenOn napisał(a):  
(20-04-2013 13:22 )keyser soze napisał(a):  Słusznie. Przekaz moze jeszcze swój dodatek służbowy na cele charytatywne.
A dodatek za stopień dla powodzian.

A tak BTW, jak bardzo trzeba mieć nasrane we lbie, żeby cieszyć się, że coś zabierają...

Teraz już wiem, skąd się bierze elektorat PO.

(20-04-2013 18:46 )Alzheimer napisał(a):  Nic nie będę przekazywał.
Jak byś zobaczył co niektòrych, którzy niby predestynują do procentów, sam byłbyś przeciwnikiem tego procederu. Chyba, że jesteś amoralnym, zdemoralizowanym oszołomem, który akceptuje wszystkie anomalie.

Z całą pewnością czas już skończyć z tą ściemą inwalidzką. Większość trójek na głowę przyznane. Wstyd i hańba, hańba powiadam Exclamation, że mamy tylu "psychicznych". Neurastenicy psia jego mać Exclamation
I nie porównywać mi proszę należnego dodatku służbowego z żałosnym udawaniem wariata za parę groszy.

(20-04-2013 20:27 )keyser soze napisał(a):  Zabierając wszystkim, wylewasz dziecko z kąpielą.
A co z tymi, którzy naprawdę ponieśli uszczerbek na zdrowiu?
...bez jaj kolego Wink

Nie można wszystkich jednakowo traktować, po ponad 30 latach służby nadciśnienie tetnicze, krzywy kręgosłup i nerwica.....coś jeszcze? Ale nigdy na tym forum nie będziemy się szanować


To są choroby cywilizacyjne. W cywilu to powszechne.

Porównujesz pracę w cywilu do służby ? Myśle kolego, że masz jeszcze dużo służby przed sobą, albo nie jesteś mundurowych. Zobaczysz jak Twój punkt widzenia się zmieni. Na razie jesteś w tym temacie laikiem.....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2013, 13:42
Post: #30
RE: 3 grupa inwalidzka znika
Polemika z Tobą nie ma sensu. Jak ktoś ma inne zdanie w kwestii rentowej ściemy, to albo się nie zna, albo ma mało służby, tudzież nie jest mundurowym. A ja mam trochę służby i akurat te 15 procent przydałoby się mi do emki. Ale nie będę z siebie robił kretyna i debila. Staram się jak wielu innych z godnością dociągnać do końca. Shy

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2013, 15:15
Post: #31
RE: 3 grupa inwalidzka znika
(21-04-2013 13:42 )Alzheimer napisał(a):  Polemika z Tobą nie ma sensu. Jak ktoś ma inne zdanie w kwestii rentowej ściemy, to albo się nie zna, albo ma mało służby, tudzież nie jest mundurowym. A ja mam trochę służby i akurat te 15 procent przydałoby się mi do emki. Ale nie będę z siebie robił kretyna i debila. Staram się jak wielu innych z godnością dociągnać do końca. Shy

A ja z Tobą popolemizuję. Mam ponad 30 lat służby, nigdy nie robiłem z siebie kretyna i debila, nigdy nie byłem u lekarza psychiatry (to w kwestii pojęcia "rentowa ściema"), nigdy nie kombinowałem jeżeli chodzi o zwolnienia lekarskie, nie było na to czasu. Zawsze myślałem, ze mam ciśnienie 120/80.....ale tylko mi się tak wydawało. Bardzo natomiast się zdziwiłem gdy zrobiłem badania komisji lekarskiej, i nie było mi wcale do śmiechu. "Dociągnąłem z godnością do końca" i teraz walczę o zdrowie. Służyłem uczciwie i mogę każdemu spojrzeć prosto w oczy a takie ogólne, przepełnione nienawiścią i pretensjami opinie są krzywdzące.....wiecej nie piszę bo nie będę się tłumaczył....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2013, 15:32
Post: #32
RE: 3 grupa inwalidzka znika
(21-04-2013 13:42 )Alzheimer napisał(a):  Polemika z Tobą nie ma sensu. Jak ktoś ma inne zdanie w kwestii rentowej ściemy, to albo się nie zna, albo ma mało służby, tudzież nie jest mundurowym. A ja mam trochę służby i akurat te 15 procent przydałoby się mi do emki. Ale nie będę z siebie robił kretyna i debila. Staram się jak wielu innych z godnością dociągnać do końca. Shy
Wiesz ,dziwie ci sie ze tak idziesz z tym honorem w zaparte, firma cie dyma gdzie popadnie zabiera co sie da a ty jeszcze klate nastawiasz.Ale ok,jak rycerstwo to rycerstwoSmile tylko mam nadzieje ze spotkamy sie za 10 lat u lekarza w kolejce jako emeryci i wtedy powspominamy czasy w których mogłem miec emke o 300 zł wiekszaUndecided
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2013, 15:54
Post: #33
RE: 3 grupa inwalidzka znika
Całkiem możliwe, kolego, że tak będzie. Może jestem naiwny i głupi.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2013, 16:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2013 17:01 przez Alzheimer.)
Post: #34
RE: 3 grupa inwalidzka znika
[/quote]
Wiesz ,dziwie ci sie ze tak idziesz z tym honorem w zaparte, firma cie dyma gdzie popadnie zabiera co sie da a ty jeszcze klate nastawiasz.Ale ok,jak rycerstwo to rycerstwoSmile tylko mam nadzieje ze spotkamy sie za 10 lat u lekarza w kolejce jako emeryci i wtedy powspominamy czasy w których mogłem miec emke o 300 zł wiekszaUndecided
[/quote]

Powiedz mi, z czym mnie firma dyma? Oczywiście dzieje sie dużo złego teraz w SG, ale dyma? Robię swoje i ok. 2 każdego miesiąca na koncie jest wypłata. Czego jeszcze chcieć? Mam robotę i co miesiąc wypłatę. Być dymanym, to pracować za free, za obietnicę wypłaty. Jakoś SG mi nie zalega z czymkolwiek. Bądźmy obiektywni. Oczywiście nie daje mi już stabilnosci życiowej, ale jednak płaci co do grosza.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2013, 19:25
Post: #35
RE: 3 grupa inwalidzka znika
a ja myślę że Alzheimer ma racje zawsze dziwiło mnie jak można leczyć się psychiatrycznie, noście broń i mieś dostęp do informacji niejawnej gdzie w jednym z punków a ankiecie jest pytanie o leczenie psychiatryczne, no chyba że się mylę to mnie poprawcieTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2013, 19:44
Post: #36
RE: 3 grupa inwalidzka znika
(21-04-2013 19:25 )wiedzmin napisał(a):  a ja myślę że Alzheimer ma racje zawsze dziwiło mnie jak można leczyć się psychiatrycznie, noście broń i mieś dostęp do informacji niejawnej gdzie w jednym z punków a ankiecie jest pytanie o leczenie psychiatryczne, no chyba że się mylę to mnie poprawcieTongue

Oczywiście że kolega ma rację. Jest w tym sprzeczność, leczenie psychiatryczne, broń w kaburze i poświadczenie bezpieczeństwa w teczce. Ale to kwestia wadliwych procedur.....ale zmienić to.....widzę duży opór w tym względzie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2013, 20:24
Post: #37
RE: 3 grupa inwalidzka znika
można jeszcze dorzucić kwestię powadzenie pojazdów służbowych przez osoby które się leczę, po niektórych lekach psychotropowych prowadzenie pojazdu to przestępstwo, przynajmniej tak jest w cywilu,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2013, 20:40
Post: #38
RE: 3 grupa inwalidzka znika
Służyłem kiedyś z takim leczącym się w poradni na czerep. Nabawił się biedak nerwicy, bo mu szef regularnie dawał cos do zrobienia. A on tego nie mógł zaakceptować. Oderwania od służbowego internetu nie mógł wprost znieść. Robotę robił, ale coś z większym stopniem trudności powodowało u niego nerwowe tiki i wypalenie pól paczki papierosów. Procenty oczywiście dostał. Bo służba ,,zniszczyła'' mu zdrowie psychiczne. :-) :-) :-)

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2013, 21:50
Post: #39
RE: 3 grupa inwalidzka znika
A w Białymstoku funek się powiesił. Miał dość i nie wytrzymal psychicznie po reorganizacji (choć nie tylko to)
Wielu wytrzymuje, ale przypłaca to serduchem, nadciśnieniem i innymi problemami.
Nie będąc fachowcem od zdrowia i nie znając rzeczywistych statystyk, każdy kto na tym sie nie zna a wymądrza się to tylko pieniacz.
Zawsze zastanawiam się skąd u takich ludzi radykalizm i wyrokowanie.
Alzheimer - mówię serio - przejdź się do dobrego psychologa i opowiedz mu o swojej postawie.
Napastliwość w Twoich wypowiedziach sugeruje duże napięcie psychiczne, być może nieuświadomione ale jednak.
A to oznacza na przyszłość duże problemy.
Naprawdę nie robię sobie jaj, zbyt wiele widziałem już objawów ludzkich upadków
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2013, 05:14
Post: #40
RE: 3 grupa inwalidzka znika
W takim razie wszystkim, co przeszli lub przejdą reorganizację - z urzędu dajmy procenty, bo się łaskawie nie powiesili. Tak?
Pół polskich lasów pełnych powinno być wisielców, tyle jest reorganizowanych i restrukturyzowanych zakładów w Polsce. Ale się ludzie nie wieszają.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS