Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 grupa inwalidzka znika
22-04-2013, 07:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2013 07:14 przez piotrek1504.)
Post: #41
RE: 3 grupa inwalidzka znika
michael33 -- od 4.lutego jestem emerytem, przeszedłem różne reorganizacje, zmiany stanowisk, zmiany przełożonych i nie zamierzam jechać na żadną komisję aby podbić sobie procenty (mimo wypadku w służbie ), mi byłoby wstyd . Zawsze zastanawiało mnie to jak około 50 % funkcjonariuszy ( dotyczy to głównie naborów na początku tego wieku) przeszło wszelkie badania psychologiczne. Przychodzą z nastawieniem "mi się należy" , zero własnej inicjatywy ( nie licząc tej aby robić jak najmniej ), zawsze pokrzywdzeni, wiecznie im źle i faktycznie masz rację mają problemy , nie trzeba być specjalistą aby o widzieć . Tylko pytanie jak się dostali do służ mundurowych. Najlepiej na dzień dobry dawać im 15% za samo przyjście. Rozumiem tych co podbijają emkę po jakiś wypadkach w służbie ale bieganie do psychiatry ( nie jest wstydem),zwolnienie od niego , od razu powinno skutkować wywaleniem na rentę . Miałem przypadek , że u mnie gość sobie strzelił , na szczęście w podłogę , nie pamiętał tego faktu, badania psychologiczne, zwolnienie od psychiatry i co nic.. Gość dalej służy , ludzie nie chcą z nim pełnić służb bo nie wiedzą czy znowu nie wpadnie w jakiś stand bay i nie strzeli , przełożeni z oddziału najchętniej posadziliby go za biurko , bez broni ale do k... albo się jest funkcjonariuszem albo cywilem bez broni. Brak procedur powoduje , że taki duży procent ludzi jest w służbie z zaburzeniami osobowościowymi i jeszcze kieruje się ich na ciepłe posadki aby czegoś nie wywinęli ...

od lutego 2013 szczęśliwy emeryt Smile i daję radę w cywilu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS