Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 9 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja BIOSG
25-08-2021, 10:39
Post: #41
RE: Rekrutacja BIOSG
(25-08-2021 10:34 )Mania12 napisał(a):  Chyba faktycznie tak jest, bo ja miałam w srode złożenie dokumentów a w czwartek już chcieli mnie umówić na rozmowę ( z pewnych względów poprosiłam o inny termin).
A o wynikach rozmowy informują odrazu czy dzwonią po ?

łooooo no to szybko, dobra jeszcze kilka papierków do ogarniecia i dzwonie zeby sie umowic Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2021, 11:53
Post: #42
RE: Rekrutacja BIOSG
(25-08-2021 10:34 )Mania12 napisał(a):  Chyba faktycznie tak jest, bo ja miałam w srode złożenie dokumentów a w czwartek już chcieli mnie umówić na rozmowę ( z pewnych względów poprosiłam o inny termin).
A o wynikach rozmowy informują odrazu czy dzwonią po ?

Mają na to dwa tygodnie przepisowo chyba, ale do mnie zadzwonili 2 godziny po rozmowie , więc można się spodziewać wszystkiego Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2021, 15:08
Post: #43
RE: Rekrutacja BIOSG
Hej, jakie mieliście dzisiaj pytania na teście wiedzy i czy angielski był trudny? Z góry dzięki za odpowiedz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-08-2021, 18:14
Post: #44
RE: Rekrutacja BIOSG
(31-08-2021 15:08 )kandydat25 napisał(a):  Hej, jakie mieliście dzisiaj pytania na teście wiedzy i czy angielski był trudny? Z góry dzięki za odpowiedz

Hej,
Podbijam temat. Smile Jakie były nowe pytania z wiedzy ogólnej inne niż te dostępne w internecie oraz czy angielski był trudny?

Pozdrawiam,
Ola.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-09-2021, 11:44
Post: #45
RE: Rekrutacja BIOSG
Witam, składałem papiery 9 września. Z tego co widziałem we wcześniejszych wypowiedziach zazwyczaj czekaliście 2 góra 3 dni na telefon odnośnie rozmowy. Czy jeżeli minęło już 6 dni od złożenia dokumentów i do tej pory żadnego odzewu to lepiej jeszcze poczekać czy w najbliższym czasie przedzwonić do kadr?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam,

Piotrek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2022, 22:00
Post: #46
RE: Rekrutacja BIOSG
Jak tam terminy w bieszczadzkim w tej chwili?
Złożyłem ABO w październiku i wciąż nie mam żadnego info - Ile czekaliście mniej-więcej na wario lub sprawnościowe?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2022, 11:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-01-2022 11:57 przez Gosiagosia.)
Post: #47
RE: Rekrutacja BIOSG
(20-01-2022 22:00 )kaamil napisał(a):  Jak tam terminy w bieszczadzkim w tej chwili?
Złożyłem ABO w październiku i wciąż nie mam żadnego info - Ile czekaliście mniej-więcej na wario lub sprawnościowe?

Na wariograf 4 miesiące , miesiąc później 2 etap, teraz w środę był
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2022, 21:29
Post: #48
RE: Rekrutacja BIOSG
Hej czy jest ktoś na grupie z BIOSG kto czeka na II etap ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2022, 20:59
Post: #49
RE: Rekrutacja BIOSG
Cześć, czy na wario nasze odpowiedzi są sprawdzane na podstawie tego co napisaliśmy w arkuszu osobowym który składaliśmy na samym początku rekrutacji czy po prostu przed badaniem wypełnia się jakąś ankietę i to na z nią porównują odpowiedzi? Pytam bo różne opinie są w internecie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2022, 21:22
Post: #50
RE: Rekrutacja BIOSG
(02-02-2022 20:59 )kubaszu napisał(a):  Cześć, czy na wario nasze odpowiedzi są sprawdzane na podstawie tego co napisaliśmy w arkuszu osobowym który składaliśmy na samym początku rekrutacji czy po prostu przed badaniem wypełnia się jakąś ankietę i to na z nią porównują odpowiedzi? Pytam bo różne opinie są w internecie.

I to i to. Patrzą na to, co kkadry im wyślą oraz wypełnia się kolejny arkusz z pytaniami i a ich podstawie pozniej sa zadawane pytania. Arkusz ze 120 lub 125 pytaniami ( nie pamietam dokladna ilosc) jest ogolnodostepny w internecie. Dlatego od poczattku nalezy pisac prawde. Bo i tak i tak pozniej wyjdzue czy piszesz prawde czy klamiesz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2022, 16:06
Post: #51
RE: Rekrutacja BIOSG
(24-01-2022 21:29 )eliza napisał(a):  Hej czy jest ktoś na grupie z BIOSG kto czeka na II etap ?

Ja czekam. W połowie stycznia zdany psycholog, pod koniec stycznia złożyłem ABO i czekam na dalszy rozwój sytuacji Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2022, 21:21
Post: #52
RE: Rekrutacja BIOSG
(11-03-2022 16:06 )Qlimaro napisał(a):  
(24-01-2022 21:29 )eliza napisał(a):  Hej czy jest ktoś na grupie z BIOSG kto czeka na II etap ?

Ja czekam. W połowie stycznia zdany psycholog, pod koniec stycznia złożyłem ABO i czekam na dalszy rozwój sytuacji Smile

Ja podobnie.
Egzaminy w ramach II etapu postępowania kwalifikacyjnego
W stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w Straży Granicznej odbędą się w dniach:
18-20 stycznia 2022 roku – Centrum Szkolenia Straży Granicznej
10-12 maja 2022 roku – Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej
30 sierpnia – 1 września 2022 roku – Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej

Myślicie, że zrobią drugi etap (jeśli będzie w oddziale) szybciej niż początek maja?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2022, 09:33
Post: #53
RE: Rekrutacja BIOSG
Myślę, że szybciej niż 10-12 maj już nie będzie :/ mam jedynie nadzieję, że wariograf udałoby się ogarnąć przed tymi egzaminami Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2022, 23:32
Post: #54
RE: Rekrutacja BIOSG
(02-02-2022 21:22 )nowaja napisał(a):  
(02-02-2022 20:59 )kubaszu napisał(a):  Cześć, czy na wario nasze odpowiedzi są sprawdzane na podstawie tego co napisaliśmy w arkuszu osobowym który składaliśmy na samym początku rekrutacji czy po prostu przed badaniem wypełnia się jakąś ankietę i to na z nią porównują odpowiedzi? Pytam bo różne opinie są w internecie.

I to i to. Patrzą na to, co kkadry im wyślą oraz wypełnia się kolejny arkusz z pytaniami i a ich podstawie pozniej sa zadawane pytania. Arkusz ze 120 lub 125 pytaniami ( nie pamietam dokladna ilosc) jest ogolnodostepny w internecie. Dlatego od poczattku nalezy pisac prawde. Bo i tak i tak pozniej wyjdzue czy piszesz prawde czy klamiesz

Czy mogłabyś podpowiedzieć gdzie znaleźć w internecie ten arkusz z pytaniami ? Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2022, 12:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2022 12:12 przez gruszniker.)
Post: #55
RE: Rekrutacja BIOSG
(15-03-2022 23:32 )damianowy napisał(a):  
(02-02-2022 21:22 )nowaja napisał(a):  
(02-02-2022 20:59 )kubaszu napisał(a):  Cześć, czy na wario nasze odpowiedzi są sprawdzane na podstawie tego co napisaliśmy w arkuszu osobowym który składaliśmy na samym początku rekrutacji czy po prostu przed badaniem wypełnia się jakąś ankietę i to na z nią porównują odpowiedzi? Pytam bo różne opinie są w internecie.

I to i to. Patrzą na to, co kkadry im wyślą oraz wypełnia się kolejny arkusz z pytaniami i a ich podstawie pozniej sa zadawane pytania. Arkusz ze 120 lub 125 pytaniami ( nie pamietam dokladna ilosc) jest ogolnodostepny w internecie. Dlatego od poczattku nalezy pisac prawde. Bo i tak i tak pozniej wyjdzue czy piszesz prawde czy klamiesz

Czy mogłabyś podpowiedzieć gdzie znaleźć w internecie ten arkusz z pytaniami ? Pozdrawiam
Na przykład na stronie oddziału.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-03-2022, 22:37
Post: #56
RE: Rekrutacja BIOSG
(15-03-2022 23:32 )damianowy napisał(a):  
(02-02-2022 21:22 )nowaja napisał(a):  
(02-02-2022 20:59 )kubaszu napisał(a):  Cześć, czy na wario nasze odpowiedzi są sprawdzane na podstawie tego co napisaliśmy w arkuszu osobowym który składaliśmy na samym początku rekrutacji czy po prostu przed badaniem wypełnia się jakąś ankietę i to na z nią porównują odpowiedzi? Pytam bo różne opinie są w internecie.

I to i to. Patrzą na to, co kkadry im wyślą oraz wypełnia się kolejny arkusz z pytaniami i a ich podstawie pozniej sa zadawane pytania. Arkusz ze 120 lub 125 pytaniami ( nie pamietam dokladna ilosc) jest ogolnodostepny w internecie. Dlatego od poczattku nalezy pisac prawde. Bo i tak i tak pozniej wyjdzue czy piszesz prawde czy klamiesz

Czy mogłabyś podpowiedzieć gdzie znaleźć w internecie ten arkusz z pytaniami ? Pozdrawiam


Wpisukesz w google zarzadzenie 48 sg i Pierwsze co Ci wyskoczy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2022, 15:41
Post: #57
RE: Rekrutacja BIOSG
Dzięki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2022, 19:33
Post: #58
RE: Rekrutacja BIOSG
Hejka składał ktoś kwestionariusz po 24 stycznia i jest już po rozmowie? Czy miał ktoś telefon, że rozmowy narazie się nie odbywają?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2022, 16:05
Post: #59
RE: Rekrutacja BIOSG
(17-03-2022 19:33 )Bubuś napisał(a):  Hejka składał ktoś kwestionariusz po 24 stycznia i jest już po rozmowie? Czy miał ktoś telefon, że rozmowy narazie się nie odbywają?

hej, ja skladałam 1.02. i jestem juz po psychologu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2022, 17:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2022 17:34 przez Bubuś.)
Post: #60
RE: Rekrutacja BIOSG
Hejka składał ktoś kwestionariusz po 24.02 i jest już po rozmowie? Czy miał ktoś telefon, że rozmowy narazie się nie odbywają? Wyżej źle napisałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS