Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Humor graniczny
03-06-2016, 12:09
Post: #101
RE: Humor graniczny
Ha ha niezłe:-)
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2016, 13:52
Post: #102
RE: Humor graniczny
Mały Arab z matką w samochodzie:
-Mamo wysadzisz mnie pod szkołą?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2016, 21:37
Post: #103
RE: Humor graniczny
Zasłyszane od kumpeli.
Pełnomocnik, w imieniu cudzoziemca, składa w urzędzie wniosek o udzielenie swojemu klientowi zezwolenia na pobyt. Rusza cała urzędnicza machina związana z udzieleniem takiego zezwolenia. Po pewnym czasie pełnomocnik składa wniosek o zawieszenie postępowania w sprawie. W uzasadnieniu pisze, że chwilowo nie jest w stanie reprezentować swojego klienta gdyż... właśnie został tymczasowo aresztowany.
Cudzoziemcowi gratuluję wyboru pełnomocnika. Big Grin

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2016, 14:25
Post: #104
RE: Humor graniczny
Szczery do "bulu" Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2016, 23:16
Post: #105
RE: Humor graniczny
Wielka akcja Straży Granicznej.
Zrywam się z wyra w środku nocy by skoro świt być na odprawie. Na placówce rozglądam się po sali. Ooooo, grubo będzie. Na odprawie są: operacyjni (gospodarze), Wydział Realizacji, cudzoziemcy, śledzie, technicy kryminalistyki, przewodnik z psem, rzecznik prasowy z kamerą... Podobno w gotowości był nawet śmigłowiec.
Cel: dom jednorodzinny w którym mogą przebywać nielegalni cudzoziemcy. Operacyjni chwalą się, że załatwili nakaz prokuratorski siłowego wejścia do budynku.
Większość na odprawie ziewa tylko dowódca Wydziału Realizacji nakręca się i zadaje dowodzącemu akcją operacyjnemu pytania typu: plany posesji i budynku, czy jest pies, czy są dzieci, czy w szpitalu jest zabezpieczona krew dla uczestników akcji, czy mamy namiar na miejscowy zakład pogrzebowy... Ale widząc coraz większe oczy operacyjnych macha zrezygnowany ręką.
Pakujemy się do wozów. Operacyjni mają prowadzić konwój. Nie ruszają. Patrzę o co kaman. A, spoko. Odpalają nawigację. Dziwię się bo do punktu jest ok. 6-8 kilometrów prostą drogą.
Zajeżdżamy na miejsce. Operacyjni wychodzą z pojazdu. Zaraz za nimi z wozów wysypuje się Wydział Realizacji czekając na sygnał: "Atak, atak, atak". Ale nic takiego nie następuje. Operacyjni zdziwieni. My trochę mniej. Żadnego budynku nie ma. Na posesji tylko kupa gruzu. Po chwili dowodzący akcją zarządza: "Koniec akcji. Zwijamy się." i błyskawicznie startuje samochodem nie wdając się w żadne dodatkowe wyjaśnienia.

Podsumowując: Operacyjnym gratuluję znakomitego rozpoznania. Mimo iż do miejsca akcji mieli rzut beretem to nie raczyli się tam pofatygować osobiście. Podobno wszystko sprawdzili na google maps. Z ciekawości ustaliłem kiedy budynek został zburzony. Okazało się, że półtora tygodnia przed akcją.

I żeby ktoś mnie nie posądził o ujawnienie tajemnicy służbowej: Wszelkie prawdopodobieństwo do prawdziwych postaci i zdarzeń jest przypadkowe. Tongue

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2016, 12:13
Post: #106
RE: Humor graniczny
Operatywa generalnie lezy nie tylko u nas, ale i w policji.
W sumie to jedynie dawne wsi jeszcze trzyma jakos poziom w tej kwestii...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2016, 08:35
Post: #107
RE: Humor graniczny
Z gatunku czarnego humoru

http://cyfroteka.pl/catalog/ebooki/36597...0001.xhtml
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2016, 20:11
Post: #108
RE: Humor graniczny
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t...e=588C7AEA
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2016, 10:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2016 18:06 przez niepokorny.)
Post: #109
RE: Humor graniczny
Akurat zastępuję kierownika. Dyżurny operacyjny ogłasza alarm. Łapię telefon w rękę i do podległych funkcjonariuszy wysyłam SMS z odpowiednią liczbą oznaczającą rodzaj alarmu.
10% funkcjonariuszy odesłało SMS zwrotny "Potwierdzam". 90% w zwrotnej wiadomości pytało: "Brutto czy netto i kiedy płacą?".Rolleyes

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2017, 20:52
Post: #110
RE: Humor graniczny
http://sakotom.prv.pl/komisja%20poborowa.jpg
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2017, 22:56
Post: #111
RE: Humor graniczny
Kawał sprzedany mi przez moją nastoletnią chrześnicę

Przez wieś idzie olbrzymich rozmiarów dzik - cały wytatuowany.
Puka do drzwi domu na końcu wsi.
Drzwi otwiera Krzyś
Dzik wypluwa peta i pyta się czy zastał Puchatka.
Krzyś odpowiada że nie.
Dzik na to ,żeby przekazał Puchatkowi ,że Prosiaczek wyszedł z wojska
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2017, 18:12
Post: #112
RE: Humor graniczny
W pracy kazali mi to obejrzeć ..bo w końcu nasz Mariusz tam występujeWink























Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2017, 00:46
Post: #113
RE: Humor graniczny
Taki mały prztyczek w Pana Antoniego Wink
Dobry i inteligentny mem

[Obrazek: xfatfl.jpg]

http://i67.tinypic.com/xfatfl.jpg
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2017, 17:07
Post: #114
RE: Humor graniczny


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2017, 19:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2017 19:53 przez quasimodo1.)
Post: #115
RE: Humor graniczny
Dla równowagi w przyrodzie .
Niech się napier.... po politycznych łbach.

https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t...e=59282F3C

http://wmeritum.pl/bor-blokuje-droge-aby...oto/173353


Ja bym tych baranów z prawa.lewa ,centrum i ... wie skąd jeszcze wysłał na wycieczkę do juesej - zobaczyliby jak Secret Service ,wstrzymuje ruch uliczny - i nikt nie pierdnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2017, 07:12
Post: #116
RE: Humor graniczny
Każda władza deprawuje i powoduje, że "w dupach sie przewraca"
Szczerze powiedziawszy to nie widzę zbyt wielkiego problemu w tym, że minister czy też premier wstrzymują ruch, żeby przejść.
O wiele bardziej martwią mnie socjalistyczne posunięcia rządu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2017, 07:57
Post: #117
RE: Humor graniczny
Gen. Mirosław Różański - Odbyłem męską rozmowę z ministrem.

- Macierewicz ma swój własny warsztat pracy, to jest rzecz typowa dla niego. Moje rozwiązania były deprecjonowane - ocenił generał. Dodał, że rozmowy kończyły się tak, że szef resortu przyznawał mu rację, a robił inaczej.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gen-miros...on/qp797g8
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-04-2017, 20:16
Post: #118
RE: Humor graniczny
Dla chętnych Big GrinBig GrinBig Grin

http://refugees-welcome.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2017, 07:56
Post: #119
RE: Humor graniczny
Tzw. bla-bla-house... I nie zapomnijcie o obowiązkowym wyposażeniu mieszkania w dywaniki...Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2017, 19:33
Post: #120
RE: Humor graniczny
lepsze to niż obozy kontenerowe
a poważnie to najgorsze co można zrobić to skumulować takich ludzi w gettach uniemożliwiając im integracje (o ile to jest możliwe), tak jak to zrobiono na zachodzie; prawda jest też taka że ci tzw imigranci/uchodźcy (niektórzy), nie traktują Polski jako kraju docelowego, i tym optymistycznym akcentem kończę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS