Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Humor graniczny
08-06-2020, 11:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2020 11:29 przez realista.)
Post: #141
RE: Humor graniczny
https://www.youtube.com/watch?&v=YFHHGETsxkE

wypisz, wymaluj - KRG Wink
(są napisy dostępne w razie potrzeby)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2020, 20:08
Post: #142
RE: Humor graniczny
Autentyk. Rozmowa dwóch funkcjonariuszy:
- Masz może wzory dokumentów na zatrzymanie osoby?
- Przecież ci dałem ze dwa miesiące temu. Poza tym zatrzymywałeś już cudzoziemców na tych wzorach.
- No tak. Ale wtedy dałeś mi wzory na zatrzymanie mężczyzny. A ja teraz potrzebuje wzory na zatrzymanie kobiety.

Czekam kiedy powie, że dostał wzory na zatrzymanie osoby w sierpniu i teraz potrzebuje wzory na zatrzymanie we wrześniu.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2020, 22:58
Post: #143
RE: Humor graniczny
(09-08-2020 20:08 )niepokorny napisał(a):  - No tak. Ale wtedy dałeś mi wzory na zatrzymanie mężczyzny. A ja teraz potrzebuje wzory na zatrzymanie kobiety.

Plus zatrzymanie na
- transseksual
-male to female
-gender queastioning
-female to male
- gender fluid
-agender
-itp czyli wyjdzie jebitne portofolio wzorów kwitów na zatrzymanie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2020, 00:24
Post: #144
RE: Humor graniczny
Czy ktoś z Was odprawiał na granicy prawdziwego transseksualistę, a nie zjeba spod znaku LGBT. Ja tak, i tutaj nie ma nic śmiesznego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2020, 07:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2020 07:48 przez keyser soze.)
Post: #145
RE: Humor graniczny
(11-08-2020 00:24 )braeven napisał(a):  Czy ktoś z Was odprawiał na granicy prawdziwego transseksualistę, a nie zjeba spod znaku LGBT. Ja tak, i tutaj nie ma nic śmiesznego.

Tak. Zdjęcie w paszporcie "starej" płci a dane nowe. Dobrze że był/a trochę jeszcze podobny/a do siebie...

Ps. Nie pisz "zjeba", bo to podpada pod paragraf i można mieć kłopoty.

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2020, 08:46
Post: #146
RE: Humor graniczny
Co racja to racja, jeżeli ktoś poczuł się dotknięty moim określeniem z góry przepraszam, faktycznie powinienem trafniej dobierać słowa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2020, 13:36
Post: #147
RE: Humor graniczny
Zasłyszane od kumpeli z innej placówki:
Wpis w policyjnym protokole klp: "W wyniku kontroli stwierdzono, że osoba mówi po rosyjsku".

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2020, 09:17
Post: #148
RE: Humor graniczny
Straż Graniczna uderemniła kradzież pietruszki z pola:
https://tvn24.pl/bialystok/hrubieszow-no...ke-4722390

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2020, 20:27
Post: #149
RE: Humor graniczny
(16-10-2020 09:17 )niepokorny napisał(a):  Straż Graniczna uderemniła kradzież pietruszki z pola:
https://tvn24.pl/bialystok/hrubieszow-no...ke-4722390
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2021, 16:44
Post: #150
RE: Humor graniczny
- Halo placówka? Tu mówi oddział. Proszę mi wysłać dane statystyczne za 2020 rok.
- Niestety nie ma osoby która zajmuje się takimi danymi. Akurat wzieła dzień wolnego. Będzie dopiero jutro. A ja nie mam o tym zielonego pojęcia.
- Ale ja chce te dane natychmiast. Zresztą to tylko parę kilknięć myszą i dane same się generują.
- Skoro to takie proste to czemu sami nie wygenerujecie sobie takich danych?
Tu zapadła dłuższa cisza. Po czym niemalże wrzask do słuchawki.
- Ty ze mną nie dyskutuj! To placówki mają mi takie dane przesyłać!
- Dobra, dobra...
Chwila zastanowienia czy ja ewentualnie mogę na kogoś tą robotę zwalić. Nikogo nie znalazłem więc zdzwoniłem się z placówkowym statystykiem, poklikałem i wygenerowane dane wysłałem do oddziału.
Musiałem jeszcze raz wysłuchać awantury, że wysłałem dane w formie pliku pdf a miały być w excelu.
Ręce opadają.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2022, 21:28
Post: #151
RE: Humor graniczny
Oddział do Placówki:
W związku z dużą ilością cudzoziemców składających wnioski o udzielenie ochrony międzynarodowej w waszej placówce informujemy, że chętnie wam pomożemy w przyjmowaniu takich wniosków. Możecie odsyłać do nas dwie osoby dziennie.

Po tygodniu

Oddział do Placówki:
Proszę o oddelegowanie do oddziału dwóch przeszkolonych funkcjonariuszy w celu przyjmowania wniosków o udzielenie ochrony międzynarodowej.

I tym sposobem Oddział może wykazać Komendzie Głównej, jak to on dzielnie wspiera Placówkę. Majstersztyk.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2023, 12:28
Post: #152
RE: Humor graniczny
..od razu na myśl przychodzi mi Stołeczna Straż GranicznaBig GrinBig GrinBig Grin

[Obrazek: 80032ef80ecd11b4med.jpg]

[Obrazek: 1a3496c21dc3102cmed.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2023, 17:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2023 17:45 przez Pałacowy moniuch.)
Post: #153
RE: Humor graniczny
(09-01-2023 12:28 )PlanetaX napisał(a):  ..od razu na myśl przychodzi mi Stołeczna Straż GranicznaBig GrinBig GrinBig Grin

A w tym wypadku akurat nie powinna- zerknij na prawy górny róg. Opis zdjęcia powinien brzmieć:
"Funkcjonariusze poprzez monokular wypatrują nadejścia dodatku granicznego. Praca własna, Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2023, 18:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2023 21:02 przez keyser soze.)
Post: #154
RE: Humor graniczny
Ten funkcjonariusz patrzy na otaczającą go mandżurską rzeczywistość z dosłownym "przymrużeniem oka".
Smile
[Obrazek: 2d467fb7973292abmed.jpg]

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2023, 11:49
Post: #155
RE: Humor graniczny
Może ma słabsze prawe oko i tak sobie obraz wyostrza Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2023, 15:45
Post: #156
RE: Humor graniczny
[Obrazek: db7286df17a6b1b2med.jpg]



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2023, 20:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2023 20:46 przez Johnyq.)
Post: #157
RE: Humor graniczny
Haha Oni nic nie potrafia zrobic dobrze znaczy wszystko spier........ Big GrinTongueTongueBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2023, 12:04
Post: #158
RE: Humor graniczny
W sumie trochę pod SG też podchodzi z racji nielegalnie przemyconej przez granicę broni i amunicji na nim zawartejWink

[Obrazek: 41ffb4d10614faa8med.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2023, 16:58
Post: #159
RE: Humor graniczny
Idzie f-sz PSG Gdańsk do jednego z Komendantów z prośbą o zmianę stanowiska służbowego z II Linii na GBL-wską "Płytę"...

Komendant na to...
- No wie Pan..
- To tak jakby z Nauczyciela na Woźnego chciał się Pan zdegradowaćHuh

Ciekawa teoria ..skoro i Nauczyciel i Woźny zarabiają po 5,5 tyś. to gdzie tu się podziewa ta sławetna elitarnośćBig GrinBig GrinBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2023, 17:35
Post: #160
RE: Humor graniczny
Znalezione w sieci ..realia służbowe po 1 marca 2023Wink

[Obrazek: ac52e4495cc8157cmed.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS