Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cudzoziemcy
16-05-2021, 15:01
Post: #1
Cudzoziemcy
Bardzo proszę o pomoc


Chciałabym dostać się do pionu cudzoziemskiego- jakie studia/ kursy mogą mi się przydać ??


Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2021, 19:16
Post: #2
RE: Cudzoziemcy
Nie ma reguły, jeden trafia co nic nie potrafi, drugi co ma różne kierunki specjalistyczne się nie może przenieść.

Więc jeśli chcesz pomóc szczęściu to jakaś administracja, prawo lub coś z cudzoziemców by się przydało. Umów się na spotkanie z kierownikiem zespołu do którego chcesz trafić, a najpierw poczytaj czym chcesz się zajmować żeby coś wiedziec, gdy o coś Cię spytają na tej rozmowie. Co warto wiedzieć to czym się zajmują zespoły: migracja, klp, klz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2021, 21:34
Post: #3
RE: Cudzoziemcy
W tej firmie nie ma żadnych reguł jeżeli chodzi o dobór stanowisk. Polonistę rzucą do liczenia statystyk. Matematykowi każą pisać elaboraty. Wymiatacz będzie otwierał szlaban. A z głąba zrobią kierownika. Tłumaczą to "aktualną potrzebą służby".

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2021, 07:37
Post: #4
RE: Cudzoziemcy
(16-05-2021 21:34 )niepokorny napisał(a):  W tej firmie nie ma żadnych reguł jeżeli chodzi o dobór stanowisk. Polonistę rzucą do liczenia statystyk. Matematykowi każą pisać elaboraty. Wymiatacz będzie otwierał szlaban. A z głąba zrobią kierownika. Tłumaczą to "aktualną potrzebą służby".

Na prawdę? A czy to jest zgodne z prawem?

Nie można tego gdzieś zgłosić?

Taki nepotyzm czy głupota 'rządzących' ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2021, 12:32
Post: #5
RE: Cudzoziemcy
Koleżanka nowa w firmie, ucz się szybko, że liczą się koneksje, podpierdalanie, szczęście i na samym końcu Twoje predyspozycje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2021, 14:26
Post: #6
RE: Cudzoziemcy
(17-05-2021 07:37 )KarinaSG napisał(a):  
(16-05-2021 21:34 )niepokorny napisał(a):  W tej firmie nie ma żadnych reguł jeżeli chodzi o dobór stanowisk. Polonistę rzucą do liczenia statystyk. Matematykowi każą pisać elaboraty. Wymiatacz będzie otwierał szlaban. A z głąba zrobią kierownika. Tłumaczą to "aktualną potrzebą służby".

Na prawdę? A czy to jest zgodne z prawem?

Nie można tego gdzieś zgłosić?

Taki nepotyzm czy głupota 'rządzących' ?

Padłem.
Nie wiem, czy dam radę się podnieść po takim ataku śmiechuSmile)))))))))))))))))))))

Szczęśliwe jest życie emeryta!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2021, 03:35
Post: #7
RE: Cudzoziemcy
Można na PKT zgłosić
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-05-2021, 10:39
Post: #8
RE: Cudzoziemcy
(23-05-2021 03:35 )nettai napisał(a):  Można na PKT zgłosić

Pkt?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS