W listopadzie 2021 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (02.11.2021) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 223. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emerytura 2024
10-10-2022, 14:58
RE: Emerytura 2024
(04-10-2022 20:25 )towarzysz napisał(a):  Tylko wyjaśnij mi proszę w sensowny sposób co rząd powinien zrobić aby zatrzymać ich w służbie? Dać podwyżkę 20% od stycznia (czyli około 1000 PLN)?

Już Ci mówię - sprawiedliwy dodatek progresywny, który nie będzie wliczał się do emerytury. A do tej pory ten "dbający o funków" rząd wprowadził "dziadkowe", które dotyczy tylko wąskiego grona "oficerów-biurkowców", bo kto na ulicy przepracuje 25 lat?

They that can give up essential liberty to obtain a little safety, deserve neither liberty nor safety.

Benjamin Franklin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2022, 18:56
Ameryki nie odkryłeś.
Jest to zasadne i sensowne rozwiązanie tylko niestety "przegapione". Był czas gdy był procedowany dodatek "starczy", powinien być konsultowany ze związkami zawodowymi. Dlaczego został w takiej formie dopuszczony zapytaj związkowców. Wszedł w życie? - wszedł. A dlaczego w takiej a nie innej konstrukcji to już kwestia dopilnowania bądź niedopilnowania przez związki.
10-10-2022, 19:16
(10-10-2022 14:58 )Jajko_pawiana napisał(a):  
(04-10-2022 20:25 )towarzysz napisał(a):  Tylko wyjaśnij mi proszę w sensowny sposób co rząd powinien zrobić aby zatrzymać ich w służbie? Dać podwyżkę 20% od stycznia (czyli około 1000 PLN)?

Już Ci mówię - sprawiedliwy dodatek progresywny, który nie będzie wliczał się do emerytury. A do tej pory ten "dbający o funków" rząd wprowadził "dziadkowe", które dotyczy tylko wąskiego grona "oficerów-biurkowców", bo kto na ulicy przepracuje 25 lat?

Popieram w 100 %. Zapomniano o nas tj. o grupie 15-25 lat służby. Teraz chcą dołożyć kolejne procenty do wysługi lat, oczywiście skorzystają tego najbardziej osoby, które i tak biorą dziadkowe. Fenomenalny zagranie, które ma niby zachęcić do pozostania w służbie Smile. Postulat grupy 15-25 lat służby to dodatek progresywny i modyfikacja obecnego dodatku motywacyjnego, ale czemu związkowcy tego nie postulują w MSWiA? Jest recepta, ale ..........
10-10-2022, 20:03
(10-10-2022 18:56 )towarzysz napisał(a):  Ameryki nie odkryłeś.

Po co więc zadałeś to pytanie?

They that can give up essential liberty to obtain a little safety, deserve neither liberty nor safety.

Benjamin Franklin
10-10-2022, 21:05
To przeczytaj sobie post nr #57 i moją odpowiedź na niego czyli post #60.
Wyrwałeś moje pytanie z kontekstu całej odpowiedzi na post keyser soze.
11-10-2022, 18:48
(10-10-2022 21:05 )towarzysz napisał(a):  To przeczytaj sobie post nr #57 i moją odpowiedź na niego czyli post #60.
Wyrwałeś moje pytanie z kontekstu całej odpowiedzi na post keyser soze.

Bardzo dobrze wiem co zacytowałem i po co to zrobiłem. Odniosłem się tylko i wyłącznie do tego, stąd moja "wybiórczość". Gdybym odniósł wrażenie że jest to pytanie retoryczne, nie odpowiadałbym. Natomiast cała otoczka i polityczne pier*olamento mnie nie interesuje.

Benjamin Franklin
12-10-2022, 07:23
Skoro cała otoczka i polityczne pier*olamento nie interesuje Ciebie to po co podejmujesz dyskusję? A tak na marginesie to pytanie nie było do Ciebie.
Nie mam ochoty dyskutować nad odgrzewanym kotletem: "dodatek starczy" bo to już było komentowane w innych wątkach. Nie mam także ochoty na zawężanie dyskusji do Twojej "wybiórczości"
Bez odbioru.
13-10-2022, 17:56
(12-10-2022 07:23 )towarzysz napisał(a):  Skoro cała otoczka i polityczne pier*olamento nie interesuje Ciebie to po co podejmujesz dyskusję? A tak na marginesie to pytanie nie było do Ciebie.

Ale o czym Ty w ogóle piszesz? Zwracasz się na forum publicznym. Gdybyś chciał aby nikt się nie odnosił do Twoich twórczości, napisałbyś koledze na PW.

Benjamin Franklin
21-11-2022, 06:30
2025 - Prawo do wyboru – tak to widzi ZER ..mową obrazkowąWink

https://nszzp.pl/aktualnosci/prawo-do-wy...widzi-zer/
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS