Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pies prywatny
13-06-2021, 11:39
Post: #1
Pies prywatny
Cześć wszystkim Smile Mam pytanie odnośnie posiadania psa w SG. Czytałam, że można zgłosić się z własnym psem, który przejdzie ocenę przydatności do służby. Moje pytanie: czy myślicie, że jest możliwość pracy z własnym psem, który przejdzie odpowiednie szkolenia i będzie przygotowany do służby, mimo braku zapotrzebowania? Chodzi mi po prostu o zabieranie psa ze sobą do pracy. Nie myślę o żadnych dodatkach, chciałabym mieć go przy sobie i od tego uzależniam w ogóle decyzję o zakupie psa, bo nie chcę go skazać na samotne siedzenie w mieszkaniu. Do Straży jeszcze się nie dostałam, ale chcę dowiedzieć się jak najwięcej, zanim złożę papiery.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2021, 14:58
Post: #2
RE: Pies prywatny
Nie jest to możliwe. Musisz pierw się dostać na etat przewodnika psa służbowego, następnie pies zostanie Ci przydzielony. Pies jest własnością SG, jednak możesz go zabierać do domu w zależności od Twojej woli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2021, 15:01
Post: #3
RE: Pies prywatny
(13-06-2021 14:58 )Oni napisał(a):  Nie jest to możliwe. Musisz pierw się dostać na etat przewodnika psa służbowego, następnie pies zostanie Ci przydzielony. Pies jest własnością SG, jednak możesz go zabierać do domu w zależności od Twojej woli.

Rozumiem Smile Czyli muszę też się liczyć z sytuacją, że pies może zostać mi odebrany?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2021, 17:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2021 17:40 przez Oni.)
Post: #4
RE: Pies prywatny
Pies nigdy Ci nie zostanie zabrany, chyba że zostaniesz zwolniona lub zmienisz stanowisko. Wtedy pies jest przekazywany innemu przewodnikowi. Po odejściu po na emke to Ty go zabierasz do domu lub trafia do schroniska (jeżeli w tej kwestii coś się zmieniło to super ale kiedyś tak było).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS