Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ku przestrodze
22-11-2012, 07:48
Post: #1
Ku przestrodze
I stało się. Wczoraj w jednym z przejść odwołano Pana Przewodniczącego TOZ. A dlaczego? Bo zamiast walczyć o funkcjonariuszy to myślał tylko o swoim stanowisku i ścieżce kariery Sad. Inni funkcjonariusze pełnią służbę od wielu lat na drugiej grupie, a tu proszę przychodzi taki i pnie się ku górze. Szkoda tylko że przy okazji zapomina o kolegach związkowcach i innych funkcjonariuszach. Ale cóż na układy są rady. Teraz już nie jest przewodniczącym. Można? Pewnie że można i nie tylko gadaniem ale czynami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2012, 18:09
Post: #2
RE: Ku przestrodze
I co dalej? Odwoływać łatwo jednak samemu zrobić cokolwiek konstruktywnego już znacznie trudniej. F-sze mają zazwyczaj kosmiczne wymagania w stosunku do tzw. Przewodniczących nie dając nic od siebie. Po drugie Przewodniczący TOZ-u to funkcja czysto społeczna a główną "korzyścią" jest tylko i wyłącznie dość duża dawka dodatkowego stresu ..ewentualnie zaszufladkowanie przez stronę służbową jako ten "zły" któremu ciągle coś nie tak. I to nawet jeśli działamy w "słusznej sprawie" a kierują nami "dobre intencje"....

W sumie to chyba nic nie stoi na przeszkodzie aby wybrać na waszego Przewodniczącego TOZ-u kogoś z II grupą i niech ten ktoś pokaże innym jak się skutecznie walczy o wyższe grupy dla wszystkichSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2012, 21:27
Post: #3
RE: Ku przestrodze
O fuck!!!! Planeta, kolego aż spadłem z krzesła jak przeczytałem Twojego posta! Pierwszy raz a przynajmniej nie pamietam czy były w twoim wykonaniu tak pozytywne posty na ten tematSmile Jestem mile zaskoczonySmile

Co do postu...100% prawdy. Wymagać od kogoś tak ale od siebie to juz nie tzreba bo wkońcu jeden z drugim głosował,wybierał i teraz tylko wymaga.....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2012, 21:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2012 21:45 przez grzegorz.)
Post: #4
RE: Ku przestrodze
(22-11-2012 21:27 )Abes napisał(a):  Co do postu...100% prawdy. Wymagać od kogoś tak ale od siebie to juz nie tzreba bo wkońcu jeden z drugim głosował,wybierał i teraz tylko wymaga.....
W świetle ostatnich emocji i wydarzeń jest to fajne - można ze sobą nie sympatyzować, ale można się próbować zrozumieć, idąc dalej można spróbować zrobić coś wspólnie, bo nikt nie zaneguje tego, że i związkowiec i zwykły funk i prosty cywil na jednym wózku jadą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2012, 15:07
Post: #5
RE: Ku przestrodze
I właśnie o to dokładnie chodzi, zaryzykuje ze 80% funków swoje ,,działanie" na rzecz zmian ogranicza do wyborów w terenówkachSmile a szkoda bo jak wiadomo w kupie siła i razem zawsze łatwiej jest coś zrobić. Niestety dalej da się czytać wpisy typu: wybrałem i głosowałem to wymagam!..... TOZ mają to do siebie ze wiele spraw mozna i należy robić razem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2012, 16:56
Post: #6
RE: Ku przestrodze
Zgadam się z Wami Panowie. Nie sztuka wybrać a potem gadać, każdy popełnia w życiu błędy. Takim błędem był były już przewodniczący. Jak wybieramy kogoś na przywódcę to chcemy aby również dla nas walczył jeśli jest taka potrzeba, a nie myślał tylko o sobie.Jak nie znacie sytuacji to nie wyciągajcie pochopnych wniosków. Przewodniczący miał poparcie związków, a szczególnie zastępcy, więc nie był osamotniony. Szkoda że nie przedłozyło się to dla innych.
Pytanie do kolegów i koleżanek z granicy. Gdzie są funkcjonariusze pełniący służbę przygotowawczą na IV grupie? A jeśli są czy uważacie że zapracowali na to uczciwie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2012, 20:27
Post: #7
RE: Ku przestrodze
(23-11-2012 16:56 )normalny funk napisał(a):  ... Gdzie są funkcjonariusze pełniący służbę przygotowawczą na IV grupie? ...

Powiedz mi, że żartujesz, bo jeśli to prawda to może mi pęknąć żyłka...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2012, 20:32
Post: #8
RE: Ku przestrodze
Keyer daj na luz. Znam takich którzy w służbie przygotowawczej byli na 16 i 17 grupie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2012, 20:36
Post: #9
RE: Ku przestrodze
Tak, ale to byli dyrektorzy czy komendanci, a więc ludzie zatrudniani na innych zasadach...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2012, 20:39
Post: #10
RE: Ku przestrodze
dobra, radcę w przygotowawczej też znam Smile Był gefrajtrem Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2012, 20:46
Post: #11
RE: Ku przestrodze
Właśnie mi się przypomniało, że kiedyś w jednym z oddziałów 01 był chorążyBig Grin

Generalnie w przypadku wysokich stanowisk faktycznie mogą się zdarzyć ludzie, którzy pomimo małego stażu trafiają na wysokie stołki, ale zazwyczaj chodzi o ich kwalifikacje, więc to inna kwestia niż zwykły szarak, który w przygotowawczej ma wyższą U niż sierżant z kilkunastoletnim stażem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2012, 22:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2012 22:55 przez piotrek1504.)
Post: #12
RE: Ku przestrodze
http://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Bie%C5%84kowski - był komendantem Pomorskiego Oddziału Sg w stopniu st.szer. w cdiągu 9 lat awansował z szeregowego na generała - można ?... można. Dla niego zmieniono przepis bo nie mógł byc generałem w Policji , nie mógł więc zmieniono przepisy i już mógł . Więc czymże jest funk w przygotowawczej na 4 czy nawet 10 ..... Nie wspomne o bardzo fachowym i niezbednym w SG wykształceniu -prawo kanoniczne.

od lutego 2013 szczęśliwy emeryt Smile i daję radę w cywilu Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2012, 11:55
Post: #13
RE: Ku przestrodze
Drodzy funkcjonariusze o komendantach, duchowych opiekunach, dyrektorach i naczelnikach to wiemy że się zdarzają błyskawiczne albo super błyskawiczne awanse. Pytanie moje brzmiało o funkcjonariusza takiego powiedzmy "stempla" lub "kuwetowego" nie obrażając nikogo. Przewodniczący (znaczy się były przewodniczący) właśnie takim był i bardzo szybko dostał etat jak został przewodniczącym, ale widocznie jest zaliczany do tej elity. Pozdrawiam. I wszystkiego najlepszego z okazji Mikołaja
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS