Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zabiorą rok za półtora -co w zamian??
11-12-2012, 14:30
Post: #41
RE: zabiorą rok za półtora -co w zamian??
(07-12-2012 23:37 )pewex napisał(a):  PlanetaX dawno już Cię tu na forum nie było, a Ty zawsze miałeś sprawdzone i wiarygodne informacje w swoich wypowiedziach, wiem że jet osobny wątek REORGANIZACJA, ale może masz jakieś ciekawe info na temat zmian w MOSG?

Jako, że to forum prowadzę i moderuję to muszę tu być nawet nic nie pisząc. Temat reorganizacji jest tematem dość delikatnej materii i wszelakie nieformalne przecieki mogą narobić więcej szkody aniżeli pożytku stąd przynajmniej ja nie będę się wypowiadał w tym temacie. Znając podejście władzy centralnej tyczące się ww. tematu może tu się jeszcze wiele zmienić w stosunku do tzw. koncepcji "pierwotnej" całego pakietu reorganizacyjnego struktur SG.

W chwili obecnej Komendanci poszczególnych placówek oraz kierownictwa MOSG-u obradują w sprawie przyszłości naszego Oddziału. A co ustalą pokaże czas gdyż szczerze wątpię aby ktokolwiek z nich cokolwiek ujawnił przed oficjalnym ministerialnym "przybiciem" pieczęci reorganizacyjnej. To się nawet ładnie nazywa "tajemnica służbowa".

Pewne jest jedno reorganizacja na pewno nastąpi ..i będzie na skalę niespotykaną do tej pory w naszej formacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS