Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studia
16-09-2021, 11:07
Post: #1
Studia
Witam!
Nigdzie nie mogłem znaleźć nawet podobnego wątku. Czy robią problemy lub stanowi to przeszkodę jak chce rozpocząć studia np. w Warszawie, która oddalona jest ok.200km od mojej miejscowości a od końca października zaczyna się szkolenie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2021, 14:14
Post: #2
RE: Studia
(16-09-2021 11:07 )NowySzeregowy napisał(a):  Witam!
Nigdzie nie mogłem znaleźć nawet podobnego wątku. Czy robią problemy lub stanowi to przeszkodę jak chce rozpocząć studia np. w Warszawie, która oddalona jest ok.200km od mojej miejscowości a od końca października zaczyna się szkolenie?

Chcesz połączyć studia i szkolenie podstawowe? Chyba się nie uda Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2021, 15:28
Post: #3
RE: Studia
(16-09-2021 11:07 )NowySzeregowy napisał(a):  Witam!
Nigdzie nie mogłem znaleźć nawet podobnego wątku. Czy robią problemy lub stanowi to przeszkodę jak chce rozpocząć studia np. w Warszawie, która oddalona jest ok.200km od mojej miejscowości a od końca października zaczyna się szkolenie?

Nie robią, kompletnie nikogo to nie interesuje czy studiujesz i gdzie. Jeżeli wypadnie Ci służba w dzień zjazdu to szukasz osoby na zamianę i tyle w temacie. Dużo osób dało radę pogodzić studia zaoczne z kursem podstawowym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2021, 17:35
Post: #4
RE: Studia
A jak wygląda sprawa jak już jest się służy? Czy jest możliwość pogodzenia studiowania ze służbą? I czy studia coś dodatkowego dają prócz tytułu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2021, 19:30
Post: #5
RE: Studia
(16-09-2021 15:28 )Oni napisał(a):  
(16-09-2021 11:07 )NowySzeregowy napisał(a):  Witam!
Nigdzie nie mogłem znaleźć nawet podobnego wątku. Czy robią problemy lub stanowi to przeszkodę jak chce rozpocząć studia np. w Warszawie, która oddalona jest ok.200km od mojej miejscowości a od końca października zaczyna się szkolenie?

Nie robią, kompletnie nikogo to nie interesuje czy studiujesz i gdzie. Jeżeli wypadnie Ci służba w dzień zjazdu to szukasz osoby na zamianę i tyle w temacie. Dużo osób dało radę pogodzić studia zaoczne z kursem podstawowym.

Na szkoleniu podstawowym osobę na zamianę na zajęcia ?

O czym Ty piszesz ?

Kurs podstawowy jest skoszarowany ,niky nie zwolni Cie z zajęć zeby pojechać na studia.

W służbie ograniesz to na spokojnie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2021, 13:41
Post: #6
RE: Studia
(17-09-2021 19:30 )KarinaSG napisał(a):  
(16-09-2021 15:28 )Oni napisał(a):  
(16-09-2021 11:07 )NowySzeregowy napisał(a):  Witam!
Nigdzie nie mogłem znaleźć nawet podobnego wątku. Czy robią problemy lub stanowi to przeszkodę jak chce rozpocząć studia np. w Warszawie, która oddalona jest ok.200km od mojej miejscowości a od końca października zaczyna się szkolenie?

Nie robią, kompletnie nikogo to nie interesuje czy studiujesz i gdzie. Jeżeli wypadnie Ci służba w dzień zjazdu to szukasz osoby na zamianę i tyle w temacie. Dużo osób dało radę pogodzić studia zaoczne z kursem podstawowym.

Na szkoleniu podstawowym osobę na zamianę na zajęcia ?

O czym Ty piszesz ?

Kurs podstawowy jest skoszarowany ,niky nie zwolni Cie z zajęć zeby pojechać na studia.

W służbie ograniesz to na spokojnie Smile
Ja piszę o służbie, a Ty o zajęciach. Kompletnie mylisz podstawowe pojęcia. Służba dyżurna czasem wypada w sobotę lub niedzielę tak jak zjazd na studiach zaocznych, wtedy szukasz zastępstwa...

Po zakończeniu studiów piszesz raport o podwyższeniu wykształcenia czy coś w tym stylu(już dawno to pisałem to mogę nie pamiętać). Studia są Twoja przepustką na kurs oficerski, oczywiście musisz mieć etat i spełniać warunki (jeden z nich to wykształcenie wyższe, 10 lat służby - licencjat, 8- lat służby magister). Tak było kiedyś i były też wyjątki, jeżeli się mylę to proszę o uwagę. To co napisałem wyżej to tylko teoria. Nikogo nie interesuje czy jesteś kolejnym magistrem bezpieczeństwa narodowego. Jak skończysz prawo/IT/ratownictwo medyczne to możesz szukać etatu w tych działach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2021, 20:51
Post: #7
RE: Studia
A ja mam takie pytanie czy jak zaczęłam studia zaocznie i Kierownik, który układa mi jednocześnie grafik, mówi, że dogadamy się co do wolnego na zajęcia, to warto jednak złożyć oficjalne pismo do Komendanta Oddziału o tym, że podjęło się studia? Chodzi mi o takie zabezpieczenia w razie gdyby los się odwrócił i przykładowo zmieni się kierownik.
Proszę o odpowiedzi osoby które to przechodziły na własnej skórze, a nie że od kogoś coś słyszały i "chyba tak jest". Dzięki Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2021, 07:41
Post: #8
RE: Studia
(27-10-2021 20:51 )Alexis995 napisał(a):  A ja mam takie pytanie czy jak zaczęłam studia zaocznie i Kierownik, który układa mi jednocześnie grafik, mówi, że dogadamy się co do wolnego na zajęcia, to warto jednak złożyć oficjalne pismo do Komendanta Oddziału o tym, że podjęło się studia? Chodzi mi o takie zabezpieczenia w razie gdyby los się odwrócił i przykładowo zmieni się kierownik.
Proszę o odpowiedzi osoby które to przechodziły na własnej skórze, a nie że od kogoś coś słyszały i "chyba tak jest". Dzięki Smile

Nie wiem czy coś Ci takie pismo da w ogóle.

Jaki kierunek studiujesz? I na jakiej placówce pełnisz służbę? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2021, 14:59
Post: #9
RE: Studia
(27-10-2021 20:51 )Alexis995 napisał(a):  A ja mam takie pytanie czy jak zaczęłam studia zaocznie i Kierownik, który układa mi jednocześnie grafik, mówi, że dogadamy się co do wolnego na zajęcia, to warto jednak złożyć oficjalne pismo do Komendanta Oddziału o tym, że podjęło się studia? Chodzi mi o takie zabezpieczenia w razie gdyby los się odwrócił i przykładowo zmieni się kierownik.
Proszę o odpowiedzi osoby które to przechodziły na własnej skórze, a nie że od kogoś coś słyszały i "chyba tak jest". Dzięki Smile
Wszystko co piszesz do komendanta oddziału musi mieć jakieś odniesienie prawne. Nie bardzo rozumiem co Ty chcesz napisać? Najważniejsza jest służba i zabezpieczenie czynności służbowych. Nikt Ci nie da pewności wolnego na zjazdy. Bądź wporzadku to się dogadasz co do wolnego ale licz się z telefonem, że jesteś potrzebna też w innym czasie niż DD.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2021, 03:12
Post: #10
RE: Studia
(28-10-2021 14:59 )Oni napisał(a):  
(27-10-2021 20:51 )Alexis995 napisał(a):  A ja mam takie pytanie czy jak zaczęłam studia zaocznie i Kierownik, który układa mi jednocześnie grafik, mówi, że dogadamy się co do wolnego na zajęcia, to warto jednak złożyć oficjalne pismo do Komendanta Oddziału o tym, że podjęło się studia? Chodzi mi o takie zabezpieczenia w razie gdyby los się odwrócił i przykładowo zmieni się kierownik.
Proszę o odpowiedzi osoby które to przechodziły na własnej skórze, a nie że od kogoś coś słyszały i "chyba tak jest". Dzięki Smile
Wszystko co piszesz do komendanta oddziału musi mieć jakieś odniesienie prawne. Nie bardzo rozumiem co Ty chcesz napisać? Najważniejsza jest służba i zabezpieczenie czynności służbowych. Nikt Ci nie da pewności wolnego na zjazdy. Bądź wporzadku to się dogadasz co do wolnego ale licz się z telefonem, że jesteś potrzebna też w innym czasie niż DD.

Dzięki za odpowiedź. Z tego co wiem od starych funków dawniej pisało się taki raport o podjęciu studiów dla własnego RWD dlatego chciałam się dowiedzieć czy w jakimś stopniu funkcjonuje to do dzisiaj
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2021, 07:27
Post: #11
RE: Studia
Podnosisz swoje wykształcenie - to nic zdrożnego, a wręcx przeciwnie. Wydaje mi się, że to nadinterpretacja tego, że jedyne o czym masz powiadomić to ukończenie studiów, czyli że podniosłaś swoje wykształcenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS