Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zostało D.D.C
07-01-2013, 22:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2013 11:42 przez wojak.)
Post: #1
Zostało D.D.C
46 ddc i teraz jestem szczęśliwy Big Grin

Najlepsza emerytura - dać pod ziemię nura Angel
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2013, 12:37
Post: #2
RE: Zostało D.D.C
(07-01-2013 22:27 )wojak napisał(a):  46 ddc i teraz jestem szczęśliwy Big Grin

Kiedyś szweje odliczali ddc i dodatkowo wrzucali odcięty centymetr do zupy młodemu. A na zakończenie obiadku walił szwej łyżką w stół i oznajmiał ile mu zostało.
Musisz znaleźć młodego bo stół i łyżkę zapewne znajdziesz.

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2013, 13:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2013 13:52 przez quasimodo1.)
Post: #3
RE: Zostało D.D.C
Jak już chcesz dotrzymać falowej tradycji - to zacznij trenować - jak masz minimum 15 lat wysługi to czeka Ciebie pompowanie przed bramą macierzystego OSG - i to 180 pompek - 1 za każdy miesiąc służby . I nie idż na łatwiznę z chustą rezerwisty - sam ją wykonaj a nie zamawiaj u dostawcy jak to robili pseudofalowcy lat 90 -tych . Jak będziesz pompował ,to nie zapomnij o lekarzu lub pielęgniarce oddziałowej aby w razie potrzeby udzielili Tobie pierwszej pomocy i sprawdż co piguła ma zaaplikowane w strzykawce aby czasami to nie był Pavulon - no bo wiesz - oddział SG na odchodne nie chce mieć problemów w razie Twojego niespodziewanego zejścia podczas pompowania w dniu Twojego odejścia do rezerwy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2013, 20:22
Post: #4
RE: Zostało D.D.C
(08-01-2013 12:37 )Valhalla49 napisał(a):  
(07-01-2013 22:27 )wojak napisał(a):  46 ddc i teraz jestem szczęśliwy Big Grin

Kiedyś szweje odliczali ddc i dodatkowo wrzucali odcięty centymetr do zupy młodemu. A na zakończenie obiadku walił szwej łyżką w stół i oznajmiał ile mu zostało.
Musisz znaleźć młodego bo stół i łyżkę zapewne znajdziesz.

Pozdrawiam

Z młodym to też nie będzie miał problemu. Trochę ich poprzyjmowano w zeszłym roku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2013, 22:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2013 22:22 przez wiedzmin.)
Post: #5
RE: Zostało D.D.C
(07-01-2013 22:27 )wojak napisał(a):  46 ddc i teraz jestem szczęśliwy Big Grin

Polecam Ci po wyjściu do cywila wstąpić do NSR no i założyć własną firmę
znacie tą piosenkę Shy
http://www.youtube.com/watch?v=rSnfe_6r3Xg
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2013, 13:03
Post: #6
RE: Zostało D.D.C
(08-01-2013 12:37 )Valhalla49 napisał(a):  
(07-01-2013 22:27 )wojak napisał(a):  46 ddc i teraz jestem szczęśliwy Big Grin

Kiedyś szweje odliczali ddc i dodatkowo wrzucali odcięty centymetr do zupy młodemu. A na zakończenie obiadku walił szwej łyżką w stół i oznajmiał ile mu zostało.
Musisz znaleźć młodego bo stół i łyżkę zapewne znajdziesz.

Pozdrawiam

Szweje powiadasz .............. chyba komuś ubliżasz ............
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2013, 23:58
Post: #7
RE: Zostało D.D.C
Szweje... Najbardziej dziadowskie określenie jakie mógł usłyszeć człowiek w mundurze...
Ogarnij się chłopie i nie obrażaj...

Pozdrawiam wszystkich- Habel.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2013, 00:24
Post: #8
RE: Zostało D.D.C
Za moich czasów na służbę kandydacką SG mówiono wermacht.
A tak swoją drogą to zawodowi funkowie powinni chyba odliczać DDE(mki). Właśnie po to by nie mylić ich z funkami z poboru.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2013, 13:18
Post: #9
RE: Zostało D.D.C
(10-01-2013 00:24 )niepokorny napisał(a):  Za moich czasów na służbę kandydacką SG mówiono wermacht.
A tak swoją drogą to zawodowi funkowie powinni chyba odliczać DDE(mki). Właśnie po to by nie mylić ich z funkami z poboru.

Za moich czasów...... na zawodowych mówiono Trepy ale nie używam tego określenia. Mam ogólnie szacunek do munduru, do niektórych noszących go już niekoniecznie ale to moja prywatna sprawa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2013, 23:26
Post: #10
RE: Zostało D.D.C
(10-01-2013 13:18 )muzykant napisał(a):  
(10-01-2013 00:24 )niepokorny napisał(a):  Za moich czasów na służbę kandydacką SG mówiono wermacht.
A tak swoją drogą to zawodowi funkowie powinni chyba odliczać DDE(mki). Właśnie po to by nie mylić ich z funkami z poboru.

Za moich czasów...... na zawodowych mówiono Trepy ale nie używam tego określenia. Mam ogólnie szacunek do munduru, do niektórych noszących go już nhttp://forumsg.pl/images/smilies/biggrin.gifiekoniecznie ale to moja prywatna sprawa.

Byłem w MON ie byłem w WOP ie teraz jestem na urlopie :-)Cool
To już za mną , ale zawsze będę z Wami.
Pozdrawiam całą Brać Graniczną.Big Grin

Najlepsza emerytura - dać pod ziemię nura Angel
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2013, 23:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2013 23:47 przez wiedzmin.)
Post: #11
RE: Zostało D.D.C
(22-02-2013 23:26 )wojak napisał(a):  
(10-01-2013 13:18 )muzykant napisał(a):  
(10-01-2013 00:24 )niepokorny napisał(a):  Za moich czasów na służbę kandydacką SG mówiono wermacht.
A tak swoją drogą to zawodowi funkowie powinni chyba odliczać DDE(mki). Właśnie po to by nie mylić ich z funkami z poboru.

Za moich czasów...... na zawodowych mówiono Trepy ale nie używam tego określenia. Mam ogólnie szacunek do munduru, do niektórych noszących go już nhttp://forumsg.pl/images/smilies/biggrin.gifiekoniecznie ale to moja prywatna sprawa.

Byłem w MON ie byłem w WOP ie teraz

http://www.youtube.com/watch?v=ZOkhslPrNPs
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2013, 16:56
Post: #12
RE: Zostało D.D.C
68 ddc Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2013, 20:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-10-2013 20:42 przez quasimodo1.)
Post: #13
RE: Zostało D.D.C
(03-10-2013 16:56 )NO4 napisał(a):  68 ddc Wink
W grudniu na emke - trochę ................. termin. Chyba że musisz. Jak masz możliwość - przesuń na styczeń.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-10-2013, 07:03
Post: #14
RE: Zostało D.D.C
Niestety nie da rady... Pzdr
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2013, 19:37
Post: #15
RE: Zostało D.D.C
Z całym szacunkiem ............ ddc Ci się nie należy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2013, 20:55
Post: #16
RE: Zostało D.D.C
Z całym szacunkiem...... dlaczego? muzykancie

.... zresztą należy, nie należy... ja pamiętam cyfrę zmieniałem "dziadkom" codziennie rano na lustrze... ddc i odj Big Grin taki folklor, teraz śmieszny, wtedy nie... takie to były czasy, jeszcze dziewczyny leciały na mundur Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2013, 07:07
Post: #17
RE: Zostało D.D.C
Proszę szanownych użytkowników o nie pisanie sobie złośliwości na forum. Wystarczy, że firma i życie kopie nas po dupie. Mam ogromną prośbę. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć, jak napisać prośbę o emeryturę, bo mam już co najmniej trzy wersje. Nie mam kompletnie pojęcia jak to zrobić. Muszę napisać na dniach, ponieważ chcę odejść na początku stycznia. Proszę tylko o poważne odpowiedzi, jeśli ktoś chce poszydzić albo pokpić lub mnie od tego odmawiać, niech nie pisze. Proszę o priv. Z góry dziękuję
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2013, 07:09
Post: #18
RE: Zostało D.D.C
DDC odliczali z poboru. Wy sami wybraliście ten zawód i służbę, a teraz jakieś zwyczaje szwejowskie wprowadzacie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2013, 12:26
Post: #19
RE: Zostało D.D.C
(06-10-2013 20:55 )NO4 napisał(a):  Z całym szacunkiem...... dlaczego? muzykancie

.... zresztą należy, nie należy... ja pamiętam cyfrę zmieniałem "dziadkom" codziennie rano na lustrze... ddc i odj Big Grin taki folklor, teraz śmieszny, wtedy nie... takie to były czasy, jeszcze dziewczyny leciały na mundur Wink

Kolega powyżej wytłumaczył Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 08:14
Post: #20
RE: Zostało D.D.C
Szwej zawsze pozostanie szwejem- patrzył tylko gdzie tu by zamoczyć i się nachlać. Taka prawda...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS