Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uposażenie oraz dodatki po nowemu
27-11-2013, 20:53
Post: #160
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
W ubiegłym roku o tej porze przewodniczący związków urządził sobie objazd po kraju.
W trakcie zapytałem co z dodatkiem funkcyjnym dla KZ. Uważam że obdarzenie tym dodatkiem KZ, którzy de facto - nie mogą zamknąć swojego ,,biura" i po prostu pójść do domu, tylko muszą siedzieć do końca zmiany powoduje, że na koniec kwartału następuje zerowanie nadgodzin występujących w danym kwartale. Są miesiące wakacyjne gdy ciężko wyrobić się w godzinach, ale jak wypracujesz nadgodziny, to potem w możesz je odebrać - bo po prostu nie przepadają. Wielu KZ-tów nie raz tego doświadczyło, że posiadając po kilkadziesiąt nadgodzin, wraz z nowym kwartałem zostały one wyzerowane.
Usłyszałem odpowiedź, że Pan Przewodniczący zgadza się ze mną, ale nie chcą tylko z tego powodu ,,mieszać w kotle" czyli ruszać rozporządzenia.
Minął rok - na stronie związkowej dużo się pisze o projekcie nowego rozporządzenia płacowego, ale jakoś przy okazji takich wielkich zmian ani słowa o zmianie rodzaju dodatków dla KZ - z funkcyjnego na służbowy.
Jestem za tym, żeby ten dodatek był odpowiedni, bo chyba na niewielu stanowiskach w SG można tak łatwo za przede wszystkim czyjś błąd namoczyć.
Ale niech to będzie dodatek służbowy w odpowiedniej wysokości.
Myślę że czas jak najbardziej po temu, żeby to zmienić - przy okazji tak dużej przebudowy rozporządzenia.
Co na to brać graniczna - Panowie KZ?
Czy zgodzicie się ze mną?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu - doremi - 27-11-2013 20:53
Reorganizacja - Renegat - 16-02-2013, 14:38
RE: Reorganizacja - Cisco - 17-02-2013, 09:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS