Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uposażenie oraz dodatki po nowemu
13-11-2016, 14:18
Post: #301
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
(13-11-2016 10:25 )FSZ napisał(a):  A pomyśleć, że w MON -ie dają na start 40 tysięcy na osobę w rodzinie. Jak masz dwójkę dzieci to se mieszkanie nawet kupisz. A u nas wykańczają ludzi z kilku Placówek jednym gównianym mieszkaniem. To jest dramat.
No niestety, oddziałowi księgowi też chcą się wykazać Wink
Dlatego ja dla każdego kto mówi mi WOPek mówię że nie te czasy, nie ta robota i nie te pieniądze...



(12-11-2016 20:43 )chomop1 napisał(a):  Ci biedni, bezdomni funkcjonariusze mieszkający w domach/mieszkaniach figurujących na rodziców, którym siłą wciskają mieszkania..... Wzruszające...

Raczej Ci co mają jakieś mieszkania/domki dla których te ~200 zł + ewentualnie dodatek jak popracujesz solidnie 80-100zł + coś za L4 i masz akurat na dojazdy na cały miesiąc na paliwo.

A oddziałowy dom 4-6km od oddziału i mu nic nie przepada.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2016, 14:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2016 14:40 przez quasimodo1.)
Post: #302
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
(13-11-2016 10:25 )FSZ napisał(a):  A pomyśleć, że w MON -ie dają na start 40 tysięcy na osobę w rodzinie. Jak masz dwójkę dzieci to se mieszkanie nawet kupisz. A u nas wykańczają ludzi z kilku Placówek jednym gównianym mieszkaniem. To jest dramat.

Z takiej odprawy mieszkaniowej można skorzystać na zakończenie służby w armii ,jeśli nie wykupiło się służbowego mieszkania lub nie miało się go przydzielonego.
Ustawa wyrażnie mówi ,że żołnierz ma trzy możliwości zamieszkania w lokalu służbowym :
- przydział lokalu służbowego
- otrzymywanie co miesiąc tzw "braku kwatery"
-zakwaterowanie w internacie lub kwaterze internatowej.
To co napisałeś żołnierz korzysta gdy odchodzi ze służby - ( nabył prawa do emerytury lub renty oraz został zwolniony np w wyniku reorganizacji a nie znaleziono mu nowego stanowiska służbowego) patrz art 23

http://www.arslege.pl/ustawa-o-zakwatero...215/s3004/



Przy obliczaniu wysokości tego świadczenia bierze się pod uwagę wskażnik ceny metra kwadratowego powierzchni użytkowej mieszkania w danej miejscowości i liczbę tzw norm mieszkaniowych przysługujących zainteresowanemu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2016, 22:54
Post: #303
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Witam. Mam takie pytania i myślę, że uzyskam odpowiedzi.
1. Czy będąc w służbie przygotowawczej mogę dostać 03 grupę zaszeregowania?
2. Czy może mi ktoś zalinkować odpowiedni artykuł dot. warunków uzyskania grup zaszeregowania?
Pytam, bo podobno coś zmieniło się w tej kwestii i 03 grupę można dostać dopiero będąc w służbie stałej.
Dzięki za odpowiedź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2016, 23:54
Post: #304
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Rozporządzenie w sprawie warunków w zakresie wykształcenia i kwalifikacji:
http://dziennikustaw.gov.pl/DU/2009/1499/1
Zmiany do rozporządzenia:
http://dziennikustaw.gov.pl/DU/2013/1711/1
http://dziennikustaw.gov.pl/DU/2015/375/1

Choć to rozporządzenie jest tylko rozporządzeniem i nie należy się nim zbytnio sugerować o czym świadczy chociażby niedawna sprawa Misiewicza w MON-ie.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2016, 00:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-11-2016 00:29 przez quasimodo1.)
Post: #305
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Strażniczka kuj żelazo póki gorące.SmileBig GrinSmileBig GrinSmile
Ty już jesteś w służbie ,czy dopiero aplikujesz ? 5 miesięcy temu byłaś na etapie testów psychologicznych .
Tak trzymaj Big Grin , zero kaemów w d.... w ochronie granicy państwowej RP, jeszcze nie przyjęta lub dopiero na kursie podstawowym i marzenia o trójce .
Jak tak dalej pójdzie ,to w okolicach maja oficerka i siódemka . Za rok 01 PSG a w okolicach 2019 jedynka OSG.
Ja pierd....., to Ty chcesz być lepsza od Bienia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2016, 08:12
Post: #306
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Dziwni jesteście.
Dziewczyna zapytała a tu od razu na nią hejt.
Quasi, prawdziwe garbusy na forum nie zadają pytań. Oni wiedzą przed przyjęciem, ze tuż po kursie podstawowym (chorazackim) idą po prostu na oficerke.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2016, 12:12
Post: #307
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Dobra,okej. PrzepraszamBlush
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2016, 12:19
Post: #308
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Niekoniecznie u nas większość młodych przychodzi i myśli że z miejsca należy im się co najmniej 04 gr mażą o wielkich karierach a jak zobaczą co i jak jest w naszej firmie to zaczynają szukać sposobu na przeniesienie się lub zwalniają się zwłaszcza na zielonej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2016, 13:38
Post: #309
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Ciekawe skąd mają takie pojecie odnośnie grup zaszeregowania? W kadrach takie banialuki na zachętę młodym opowiadaja?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2016, 14:50
Post: #310
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
W w-mosg wwłaśnie to tak działa mało jest chętnych i z kadr jeżdżą po szkołach i zatrudniakach i mówią jak to jest cudownie jakie to wielkie pieniądze płacą w sg a jak młodzi przyjdą zwłaszcza na zieloną na 8 i dojazdy po ponad 70 km to bardzo szybko zmieniają zdanie co do naszej firmy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2016, 18:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-11-2016 19:15 przez Strażniczka.)
Post: #311
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Pytanie zadał mój chłopak z mojego konta, tyle w kwestii wyjaśniania sprawy :-)

Dziękuję za linki!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2017, 16:55
Post: #312
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Zapożyczone z IFP
Takie tam pomysły i symulacje z Policji.
Czy podobne pomysły krążą w głowach decydentów w SG ?

http://www.zwnszzp.olsztyn.pl/aktualnosc...ka-za-0-zl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS