Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uposażenie oraz dodatki po nowemu
05-03-2013, 19:34
Post: #41
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
http://www.dkadr.wp.mil.pl/pl/8.html polecam prezentację z MON - jasno i klarownie i nie ma sztucznej windy sierżant tyle, chorąży tyle, kapitan tyle - każdemu się należy tyle ile robi potrafi, dodatkowa praca dodatkowa kasa nie to co obecny system pseudo motywacyjny - najlepiej promujący wybranych, konkretne kryteria panowie im mniejszy stopień uznaniowości tym lepiej sprawiedliwiej i mniej patologii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2013, 19:39
Post: #42
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Dla jasności w byłym LOSG grupy II-III to dodatek na ogół z IV kategorii a grupa IV to dodatki z większości z kategorii V (poprawię się bo ktoś mi jeszcze zarzuci kłamstwo pisałem że dla grupy IV jest przedział w kategoriach III-VI i tu jest pomyłka miało byc IV-VI teraz już chyba wszystko jasne) Pozdrawiam i czekam na odpowiedz chomop1 niech się pochwali jak to on jest pokrzywdzony.Ja osobiście mam gr. 4 i 5 kategorie dodatku a już całkiem nie daleko do końca kariery.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2013, 14:03
Post: #43
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Dodatki mamy takie same. Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek stwierdził, że jestem pokrzywdzony. Nie narzekam też na służbę i nie marusdzę, że na zachodzie mają lepiej. Odnoszę się tylko do uwag, że na wschodzie dostajemy jakieś wyższe dodatki, bądź też ktoś nam wciska, że zmiana rozporządzenia ma na celu "promowanie" służby na wschodzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2013, 16:18
Post: #44
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
(05-03-2013 09:59 )mateusz napisał(a):  [quote='A.Omiotek' pid='8656' dateline='1362468358']

W roku ubiegłym zapaliło się światełko w tunelu w postaci podwyższki kwotowej (równej dla wszystkich po 300 zł). Takie regulacje wstrzymują budowę kominów płacowych a jest to pierwszy krok do budowy relatywnie śprawiedliwej siatki płac.

W czym widzisz sprawiedliwość podwyżki dla wszystkich o 300 zł to jest właśnie najbardziej niesprawiedliwe podejście do sprawy. Dostali ja ludzie którzy pracują sumiennie i lenie których jedynymi wynikami osiąganymi w służbie są donosy na "kolegów".
Trudno jest mi uwierzyć ,że nowy system coś zmieni szczególnie na wschodzie gdzie liczą się układy i koneksje rodzinne. Bez konstruktywnej wymiany kadry zarządzającej żadna reforma nic nie zmieni.

Witam
Proszę mi wyjaśnić w czy ("ludzie którzy pracują sumiennie i lenie których jedynymi wynikami osiąganymi w służbie są donosy na "kolegów") nie dostaja podwyżek przy mnoznikowym systemi płac ??? Dostają wszyscy tylko z taką różnicą, że ci co mają dużo dostają więcej i nie ma na to wpływu sumienność wykonywania pracy czy też lojalność w donosach.
Pozdawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2013, 10:26
Post: #45
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Dodatek służbowy/funkcyjny - stały na na tych samych stanowiskach w a całej sg -który będzie wchodził do emerytury, oraz dodatek motywacyjny (szantażownik) zmniejszany lub zwiększany-do emki nie będzie wchodził. Tak, że przed odejściem na emeryturę nie będzie można podnieść. Brak operacyjnego, za obslugi sprzętu latającego, pływającego, jeżdżącego itp.itd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2013, 16:41
Post: #46
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
NSZZ FSG zostanie włączony do pracy przy zmianie rozporządzenia w sprawie uposażenia funkcjonariuszy SG:

http://www.nszzfsg.org/aktualnoci/63-ron...ariuszy-sg
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2013, 19:16
Post: #47
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
(07-03-2013 16:41 )PlanetaX napisał(a):  NSZZ FSG zostanie włączony do pracy przy zmianie rozporządzenia w sprawie uposażenia funkcjonariuszy SG:

http://www.nszzfsg.org/aktualnoci/63-ron...ariuszy-sg
Kwiatek do kożucha nie zaszkodzi. Ale i tak zrobią to co mają zrobić i to co zaplanowali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2013, 20:19
Post: #48
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
(07-03-2013 10:26 )nettai napisał(a):  Dodatek służbowy/funkcyjny - stały na na tych samych stanowiskach w a całej sg -który będzie wchodził do emerytury, oraz dodatek motywacyjny (szantażownik) zmniejszany lub zwiększany-do emki nie będzie wchodził. Tak, że przed odejściem na emeryturę nie będzie można podnieść. Brak operacyjnego, za obslugi sprzętu latającego, pływającego, jeżdżącego itp.itd.


A skąd wiesz, co będzie wchodzić w skład emki, a co nie. Jakie masz podstawy, żeby tak jednoznacznie oznajmiać o tym. Gadasz, jakbyś co najmniej był uczestnikiem tworzenia założeń do zmian lub był w jakiejś komisji, która zna już jakiś zaakceptowany projekt.
Czy jesteś na wskroś kompetentny, aby stawiać takie tezy?
Czy zażyłeś śliwowicy lub zeżarłeś halucynogennego grzyba i gadasz, co Ci ślina przyniosła na język, czy jesteś prowokatorem, mającym wypędzić do cywila kolejnych naiwnych?

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 11:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2013 11:39 przez maluch.)
Post: #49
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Cytat:czy jesteś prowokatorem, mającym wypędzić do cywila kolejnych naiwnych?
Dokładnie popieram - Już ludzie ploty piszą
Na placówce u nas fama żeby odchodzić na emki bo od lipca stracą na emeryturach
Gdzieś dzwonią tylko nie wiedzą gdzie.i po co to.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 19:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2013 19:19 przez alien.)
Post: #50
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
(09-03-2013 11:38 )maluch napisał(a):  
Cytat:czy jesteś prowokatorem, mającym wypędzić do cywila kolejnych naiwnych?
Dokładnie popieram - Już ludzie ploty piszą
Na placówce u nas fama żeby odchodzić na emki bo od lipca stracą na emeryturach
Gdzieś dzwonią tylko nie wiedzą gdzie.i po co to.
Właśnie gdzieś dzwonią. A jak dzwonią to na coś tam. Niektórzy wychodzą z założenia, że lepiej odejść ze służby dzień za szybko niż dzień za późno. I wypada uszanować tę decyzję. Mamy w końcu demokrację.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 19:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2013 20:20 przez Alzheimer.)
Post: #51
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
(09-03-2013 19:18 )alien napisał(a):  
(09-03-2013 11:38 )maluch napisał(a):  
Cytat:czy jesteś prowokatorem, mającym wypędzić do cywila kolejnych naiwnych?
Dokładnie popieram - Już ludzie ploty piszą
Na placówce u nas fama żeby odchodzić na emki bo od lipca stracą na emeryturach
Gdzieś dzwonią tylko nie wiedzą gdzie.i po co to.
Właśnie gdzieś dzwonią. A jak dzwonią to na coś tam. Niektórzy wychodzą z założenia, że lepiej odejść ze służby dzień za szybko niż dzień za późno. I wypada uszanować tę decyzję. Mamy w końcu demokrację.


Dzwonili, że w 2012 ma być koniec świata? Był?
To na ch.... tak dzwonić, jak krowa łańcuchem, kiedy to robi tylko dużo chałasu i stresuje biednego pastucha!!!
Przez takich, tu się powstrzymam, świadom mojej kultury, nie jeden drapie się teraz po głowie i myśli - odejść, nie odejść. Nie mając konkretów, tylko przeczytawszy bzdety, jakiegoś typa, który być może napiwszy się browarów daje upust swojej grafomanskiej fantazji.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 22:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2013 22:20 przez wiedzmin.)
Post: #52
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Taka aluzja do tego pastucha
Wykład z zoologii. W pierwszych rzędach siedzą studentki, w ostatnich studenci. Profesor wygłasza tezę:
-Szanowni państwo, warto pamiętać, że zdrowy byk może mieć do 50 stosunków dziennie.
W pierwszym rzędzie unosi się ręka:
-Czy mógłby pan profesor powtórzyć tak, aby ostatnie rzędy słyszały? Profesor powtarza. Z ostatnich rzędów podnosi się ręka:
-Panie profesorze, a te 50 razy to z jedną krową, czy z wieloma?
-Oczywiście, że z wieloma!
-A czy mógłby pan powtórzyć tak, by pierwsze rzędy zrozumiały?


punkt widzenia (słyszenia , myślenia, służenia) zależy od punktu siedzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 22:25
Post: #53
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
(09-03-2013 19:51 )Alzheimer napisał(a):  
(09-03-2013 19:18 )alien napisał(a):  
(09-03-2013 11:38 )maluch napisał(a):  
Cytat:czy jesteś prowokatorem, mającym wypędzić do cywila kolejnych naiwnych?
Dokładnie popieram - Już ludzie ploty piszą
Na placówce u nas fama żeby odchodzić na emki bo od lipca stracą na emeryturach
Gdzieś dzwonią tylko nie wiedzą gdzie.i po co to.
Właśnie gdzieś dzwonią. A jak dzwonią to na coś tam. Niektórzy wychodzą z założenia, że lepiej odejść ze służby dzień za szybko niż dzień za późno. I wypada uszanować tę decyzję. Mamy w końcu demokrację.


Dzwonili, że w 2012 ma być koniec świata? Był?
To na ch.... tak dzwonić, jak krowa łańcuchem, kiedy to robi tylko dużo chałasu i stresuje biednego pastucha!!!
Przez takich, tu się powstrzymam, świadom mojej kultury, nie jeden drapie się teraz po głowie i myśli - odejść, nie odejść. Nie mając konkretów, tylko przeczytawszy bzdety, jakiegoś typa, który być może napiwszy się browarów daje upust swojej grafomanskiej fantazji.
Wyluzuj chłopie!!!!Każdy robi kalkulację ewentualnych zysków i strat.Nie podniecaj się.Ktoś tu kiedyś mądrze napisał,że lepiej odejść rok za wcześnie, niż dzień za późno.Uszanuj wątpliwości i obawy innych kolegów/ludzi,którzy nie wierzą ani temu rządowi,ani tej Ko-Mędzie Głównej SG.Przecież ta formacja jest na tyle "elitarna" i na tyle wiodąca pośród wielu służb,że sama sie pogrąża już od wielu lat.Lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu.Pogadamy w kwietniu gdy ustawowy termin(3 m-ce) i tzw "miękkie wytyczne"dadzą prawo rozwiązywania stosunku służbowego po dniu 1-go lipca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 22:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2013 22:40 przez Alzheimer.)
Post: #54
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Wzruszyłeś mnie. Strasznie.
To bierz swojego wróbla I fruwaj zdrów.
Powodzenia.

Ja poczekam na konkrety.

(09-03-2013 22:25 )nikita napisał(a):  
(09-03-2013 19:51 )Alzheimer napisał(a):  
(09-03-2013 19:18 )alien napisał(a):  
(09-03-2013 11:38 )maluch napisał(a):  
Cytat:czy jesteś prowokatorem, mającym wypędzić do cywila kolejnych naiwnych?
Dokładnie popieram - Już ludzie ploty piszą
Na placówce u nas fama żeby odchodzić na emki bo od lipca stracą na emeryturach
Gdzieś dzwonią tylko nie wiedzą gdzie.i po co to.
Właśnie gdzieś dzwonią. A jak dzwonią to na coś tam. Niektórzy wychodzą z założenia, że lepiej odejść ze służby dzień za szybko niż dzień za późno. I wypada uszanować tę decyzję. Mamy w końcu demokrację.


Dzwonili, że w 2012 ma być koniec świata? Był?
To na ch.... tak dzwonić, jak krowa łańcuchem, kiedy to robi tylko dużo chałasu i stresuje biednego pastucha!!!
Przez takich, tu się powstrzymam, świadom mojej kultury, nie jeden drapie się teraz po głowie i myśli - odejść, nie odejść. Nie mając konkretów, tylko przeczytawszy bzdety, jakiegoś typa, który być może napiwszy się browarów daje upust swojej grafomanskiej fantazji.
Wyluzuj chłopie!!!!Każdy robi kalkulację ewentualnych zysków i strat.Nie podniecaj się.Ktoś tu kiedyś mądrze napisał,że lepiej odejść rok za wcześnie, niż dzień za późno.Uszanuj wątpliwości i obawy innych kolegów/ludzi,którzy nie wierzą ani temu rządowi,ani tej Ko-Mędzie Głównej SG.Przecież ta formacja jest na tyle "elitarna" i na tyle wiodąca pośród wielu służb,że sama sie pogrąża już od wielu lat.Lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu.Pogadamy w kwietniu gdy ustawowy termin(3 m-ce) i tzw "miękkie wytyczne"dadzą prawo rozwiązywania stosunku służbowego po dniu 1-go lipca.

Miękkie wytyczne. Masakra. Kolejny teoretyk spiskowy. Tak, tylko czekają, żebyś nie mógł się zwolnić w terminie. Wszystkie przedsięwzięcia w KGSG są wstrzymane, bo najważniejsze jest monitorować, aby teraz funkcjonariusze nie odeszli przed zmianą przepisów. Aby stracili. Ufff. Tu pomoc psychologiczna jest niezbędna.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 22:45
Post: #55
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
(09-03-2013 22:31 )Alzheimer napisał(a):  Wzruszyłeś mnie. Strasznie.
To bierz swojego wróbla I fruwaj zdrów.
Powodzenia.

Ja poczekam na konkrety.

Wyluzuj chłopie!!!Jeśli już, to: nie swojego, tylko swego wróbla!!!Uszanuj odrębne zdanie oraz inne/odrębne spojrzenie na świat.Ja już fruwam na e-mce, bo SG mi "światu nie wiązała".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 22:51
Post: #56
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Ja jestem wyluzowany :-)
Pomijając funkcjonariuszy z pełną wysługą, to na emkę odeszli właśnie ci mało wyluzowani. Co dostali obstrukcji, czytając takie posty. :-)

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 22:52
Post: #57
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
(09-03-2013 22:45 )nikita napisał(a):  
(09-03-2013 22:31 )Alzheimer napisał(a):  Wzruszyłeś mnie. Strasznie.
To bierz swojego wróbla I fruwaj zdrów.
Powodzenia.

Ja poczekam na konkrety.

Wyluzuj chłopie!!!Jeśli już, to: nie swojego, tylko swego wróbla!!!Uszanuj odrębne zdanie oraz inne/odrębne spojrzenie na świat.Ja już fruwam na e-mce, bo SG mi "światu nie wiązała".
http://www.youtube.com/watch?v=DYcCSH4ZEgs Big GrinBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 22:54
Post: #58
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
A, jeszcze jedno. :-)

Szacunek dla wszystkich funkcjonariuszy, co nie dostali rozwolnienia ze strachu przed zmianami i mimo wszystko trwają na stanowisku. :-)

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 23:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2013 23:04 przez wiedzmin.)
Post: #59
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
http://www.youtube.com/watch?v=D5Nn2j5f8-4
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 23:11
Post: #60
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Hm. Swego czy swojego :-)

http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=11523

Zawsze się można czegoś nauczyć, nikita :-)

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS