Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uposażenie oraz dodatki po nowemu
09-03-2013, 23:15
Post: #61
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
(09-03-2013 23:11 )Alzheimer napisał(a):  Hm. Swego czy swojego :-)

http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=11523

Zawsze się można czegoś nauczyć, nikita :-)

Swego czy swojego najważniejsze że naszego Polskiego
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2013, 12:43
Post: #62
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
(09-03-2013 22:54 )Alzheimer napisał(a):  Szacunek dla wszystkich funkcjonariuszy, co nie dostali rozwolnienia ze strachu przed zmianami i mimo wszystko trwają na stanowisku. :-)
Z ust mi to wyjąłeś. Przyłączam się do szacunku. Cool

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2013, 13:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2013 14:07 przez nettai.)
Post: #63
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Kolego Alzheimer, za kilka miesięcy będę miał 30 lat służby (bez granicy). Przeżyłem dużo zmian i umiem czytać między wierszami+koledzy z mojego wypustu w innych osg, którzy też co nieco wiedzą. Tak, że nie wyjeżdżaj mi z opilstwem czy też z prowokacją. Aha, na emeryturę jeszcze się nie wybieramSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2013, 17:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2013 17:31 przez Alzheimer.)
Post: #64
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Ok. Poczekamy do lipca. Jak Twoje informacje okażą się błędne, to wyleje na Ciebie jeszcze więcej żółci. A jak to ja okaże się niedowiarkiem, to będziesz miał możliwość zwymyślać mnie, a ja zamilknę za karę, dwa tygodnie. :-)

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2013, 17:34
Post: #65
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
(12-03-2013 13:54 )nettai napisał(a):  Kolego Alzheimer, za kilka miesięcy będę miał 30 lat służby (bez granicy). Przeżyłem dużo zmian i umiem czytać między wierszami+koledzy z mojego wypustu w innych osg, którzy też co nieco wiedzą. Tak, że nie wyjeżdżaj mi z opilstwem czy też z prowokacją. Aha, na emeryturę jeszcze się nie wybieramSmile

Spinacz biurowy nigdy nie brał do głowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2013, 20:53
Post: #66
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Czy myślicie ze panowie z KGSG zrobią sobie krzywdę !!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2013, 21:27
Post: #67
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Neron podpalił Rzym, ale siebie nie podpalił, heheheh.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2013, 12:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2013 12:55 przez nettai.)
Post: #68
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
W KGSG nie pracuję. Na początku granica morska,teraz wschodnia. Za biurkiem od 4 lat(problemy ze zdrowiem, zakaz pracy w nocy i na zmiany), po 25 latach na granicy kolego psztros.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2013, 15:02
Post: #69
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Czy coś więcej wiadomo na temat tych nieszczęsnych dodatków???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2013, 07:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-03-2013 07:19 przez nettai.)
Post: #70
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Nic nowego. Powołano komisję służbowo-związkową i ucichło. Brak jakichkolwiek nowych informacji na ten temat. Byłem optymistą w tym zakresie ale teraz mam wątpliwości jeśli chodzi o dobre intencje zmiany rozporządzenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2013, 09:11
Post: #71
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Panuje na razie psychoza, że mają wyłączyć dodatek z uposażenia, co miałoby wpływ na emeryturę. Ale jak na razie, to niczym nie poparte dywagacje. Żadnych konkretów nie ma.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2013, 09:13
Post: #72
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Z tego co słychać nie ma zespołu służbowo - związkowego, a tylko służbowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2013, 13:09
Post: #73
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Alzhaimer wie wszystko.Alzhaimer wie, kto sr.jąc ze strachu,lub ze zwykłej obawy,lub z czystego pragmatyzmu,lub z czystej ekonomii,lub ze zwykłego instynktu samozachowawczego odszedł na emeryturę w myśl zasady że: lepiej rok wcześniej niż dzień za późno, że lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu,że wole mieć trzy patole niż o ja frajer czemu nie odszedłem wcześniej o ja pie.dole.Alzhaimer musi trzyma/ć/ rękę na pulsie ustawo-uchwało-rozporządzeniodawczym.Alzhaimer feruje wyroki i wie kto panikuje,kto ucieka,kto ulega psychozie,kto sie boi.Ale Alzhaimer jest stabilnyBig GrinBig GrinBig Grin.Sama nazwa 'Alzhaimer' skłania do twierdzenia, że(moim zdaniem) on/ona nie ma szacunku do ludzi dotkniętych tą straszną chorobą.Bo dlaczego nie określił się jako forumowicz jakiejkolwiek innej choroby.Normalnie... padaczka z tego omnibusa Alzhaimera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2013, 13:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-03-2013 13:48 przez Valhalla49.)
Post: #74
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
(31-03-2013 13:09 )nikita napisał(a):  Alzhaimer wie wszystko.Alzhaimer wie, kto sr.jąc ze strachu,lub ze zwykłej obawy,lub z czystego pragmatyzmu,lub z czystej ekonomii,lub ze zwykłego instynktu samozachowawczego odszedł na emeryturę w myśl zasady że: lepiej rok wcześniej niż dzień za późno, że lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu,że wole mieć trzy patole niż o ja frajer czemu nie odszedłem wcześniej o ja pie.dole.Alzhaimer musi trzyma/ć/ rękę na pulsie ustawo-uchwało-rozporządzeniodawczym.Alzhaimer feruje wyroki i wie kto panikuje,kto ucieka,kto ulega psychozie,kto sie boi.Ale Alzhaimer jest stabilnyBig GrinBig GrinBig Grin.Sama nazwa 'Alzhaimer' skłania do twierdzenia, że(moim zdaniem) on/ona nie ma szacunku do ludzi dotkniętych tą straszną chorobą.Bo dlaczego nie określił się jako forumowicz jakiejkolwiek innej choroby.Normalnie... padaczka z tego omnibusa Alzhaimera.

Jednym słowem Alzheimer to Alfa i Omega, tfffu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2013, 13:30
Post: #75
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Literówka drobna się wdarła.Oczywiście chodzi mi o osobę Alzheimer,a nie Alzhaimer.I tak przy okazji....... mamy Wielkanoc, a taki śnieg wali na cudownym Podlasiu !!! Masssssakra.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2013, 14:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-03-2013 15:00 przez Alzheimer.)
Post: #76
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Ale się wzruszyłem. Taki potok komplementów. Jak ja to zniosę? Nikita. Marnujesz się. Powinieneś pisać zawodowo listy pochwalne. Taki talent.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2013, 14:59
Post: #77
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Dajcie sobie spokój z przepychankami - są Święta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2013, 21:15
Post: #78
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
Właśnie skończyłem czytać projekt nowego rozporządzenia w sprawie dodatków i jestem w szoku - w moim przypadku w plecy ponad 3 paczki...

Co ciekawe, wcale nie ma sztywnych dodatków służbowych - widełki sięgają od 5 do 60 % sumy U i dodatku za stopień.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2013, 21:24
Post: #79
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
A mógłbyś zarzucić sznurka do tego projektu. Poczytamy i podyskutujemy.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2013, 22:36
Post: #80
RE: Uposażenie oraz dodatki po nowemu
zmiany do rozporządzenia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS