Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
15-01-2013, 13:16
Post: #101
RE: Rębiechowo
(15-01-2013 10:58 )timon napisał(a):  Masło maślane.Nie chodzi o narzekanie ,które nigdy nie zniknie , ale o chorągiewki na wietrze.
Jak zagrają tak zatańczę....

Znowu zero konkretów - poproszę podawać przykłady do których mógłbym się odnieść. Tworzyć masło maślane tudzież biadolić o czymś o czym nie ma się zielonego pojęcia to raczej każdy potrafi. Zawsze można się pochwalić tym co samemu się zrobiło (oficjalnie) aby innym pracowało/żyło się lepiej...

Z niecierpliwością czekam na konkretne przykłady efektu flagi. do których z miłą chęcią się odniosę.

Argumentami pt. jest źle, ktoś jest zły, jest mi źle bo mnie wszyscy oszukują możecie sobie buty na zimę wypychać. Tu każdy mądry za plecami innych a jak przychodzi co do czego by oficjalnie przedstawić własne zdanie tudzież je wybronić to już nagle u tych wszystkich bohaterów spod Verdun występuje tzw. efekt mokrych gaci. Czyli niby jestem cwany ale tylko za plecami innych ewentualnie anonimowo...

Zresztą, żeby przedstawić własne zdanie trzeba posiadać umiejętność konstrukcji zdania złożonego tudzież umiejętność łączenia tych zdań w spójną całość - co niestety dla większości "bohaterów narzekactwa" jest sztuką przerastającą ich jakże "wykwintne" horyzonty myślowe. A niby tacy wspaniali ..a bez szablonu ani ruszBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2013, 23:41
Post: #102
RE: Rębiechowo
timon każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów, na tym polega z założenia istota tego forum...... co do pierwszej sprawy to nie wrzucam wszystkich komandosów do jednego gara. Inną sprawą jest to że, innaczej zachowują się w grupie, a już zupełnie innaczej samemu. Planetax ja nie oczekuję od nich grzeczności, ani elokwentnych wypowiedzi na temat sytuacji na rynku ostryg w Honolulu.. Po prostu "są elitą" i z plebsem ( wcześniej GBL) nie chcą mieć nic wspólnego..... Słowo cześć, podanie ręki na przywitanie jak to w naszej placówce jest przyjęte dla połowy z nich jest czymś obcym. A już nie mówiąc o jakiejkolwiek pomocy czy życzliwości......Przykładowo kwestia podwiezienia na placówkę, kilkakrotnie byłam, pytałam.... nie mają czasu.... a tu nagle samochód mija mnie w połowie drogi.... Komando na siłownię jedzie.... Pirotechnicy raczej służą pomocą.... jak nie ma kto Tobie pomóc dzwoń do piro..... szafkę otworzą, przewiozą, koło wymienią w aucie.... e szkoda gadać.... co do 2 sprawy ja tego Pana w garniturku to wspominam najgorzej z całej placówki..... Zero pomocy..... a jak się trafiło coś na małym to pytanie " tylko niecały gram?", ale mimo to współczuję. A na odprawie rocznej z Kom. MOSG - grupa operacyjna 2 sprawy - na cały rok. OGÓLNIE PROSZE WSZYSTKICH O NIE ATAKOWANIE INNYCH UŻYTKOWNIKÓW FORUM JAK MA TO MIEJSCE W INNYCH DZIAŁACH..... NIE TAK BYŁA PEWNIE IDEA PLANETAXA W JEGO TWORZENIU.....POZDRAWIAM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2013, 18:54
Post: #103
RE: Rębiechowo
Piłka w grze.
Zdanie złożone, cóż to takiego , lepiej wstawić tudziez i gotowe....
Dziwna strategia: najpierw atakować Związki i ich przewodniczących a pózniej w nich imieniu zapraszać na gbl-party.
Nasuwa sie trudne słowo obłuda, tudzież ....ha
Pozdrawiam wszystkich superbohaterów, z Two-face na czele.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2013, 10:09
Post: #104
RE: Rębiechowo
(16-01-2013 18:54 )timon napisał(a):  Piłka w grze.
Zdanie złożone, cóż to takiego , lepiej wstawić tudziez i gotowe....
Dziwna strategia: najpierw atakować Związki i ich przewodniczących a pózniej w nich imieniu zapraszać na gbl-party.
Nasuwa sie trudne słowo obłuda, tudzież ....ha
Pozdrawiam wszystkich superbohaterów, z Two-face na czele.

Chłopie jako, że obecnie jestem wiceprzewodniczącym TO NSZZ FSG przy PSG Gdańsk Rębiechowo to raczej nie zapraszam na to wydarzenie w imieniu własnym tylko organizacji, która ów "event" organizuje i współfinansuje. Po drugie znalezienie lokalu w którym owa impreza się odbędzie tudzież wstępne rozmowy dotyczące warunków finansowych są również mojego "autorstwa". Obecnie pałeczkę organizacyjną przejął Przewodniczący TO i tą sprawę sfinalizował pod względem formalnym.

Jak coś jeszcze kolegę boli to z miłą chęcią służę fachową pomocąBig Grin I aż 5 zdań ..fiu fiu ..znaczy się, rozwijamy się słowotwórczoBig Grin Przynajmniej jakiś wymierny pożytek z tego pisania dla kolegi wyniknieSmile

PozdrawiamSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2013, 15:39
Post: #105
RE: Rębiechowo
(15-01-2013 23:41 )stokrotka napisał(a):  timon każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów, na tym polega z założenia istota tego forum...... co do pierwszej sprawy to nie wrzucam wszystkich komandosów do jednego gara. Inną sprawą jest to że, innaczej zachowują się w grupie, a już zupełnie innaczej samemu. Planetax ja nie oczekuję od nich grzeczności, ani elokwentnych wypowiedzi na temat sytuacji na rynku ostryg w Honolulu.. Po prostu "są elitą" i z plebsem ( wcześniej GBL) nie chcą mieć nic wspólnego..... Słowo cześć, podanie ręki na przywitanie jak to w naszej placówce jest przyjęte dla połowy z nich jest czymś obcym. A już nie mówiąc o jakiejkolwiek pomocy czy życzliwości......Przykładowo kwestia podwiezienia na placówkę, kilkakrotnie byłam, pytałam.... nie mają czasu.... a tu nagle samochód mija mnie w połowie drogi.... Komando na siłownię jedzie.... Pirotechnicy raczej służą pomocą.... jak nie ma kto Tobie pomóc dzwoń do piro..... szafkę otworzą, przewiozą, koło wymienią w aucie.... e szkoda gadać.... co do 2 sprawy ja tego Pana w garniturku to wspominam najgorzej z całej placówki..... Zero pomocy..... a jak się trafiło coś na małym to pytanie " tylko niecały gram?", ale mimo to współczuję. A na odprawie rocznej z Kom. MOSG - grupa operacyjna 2 sprawy - na cały rok. OGÓLNIE PROSZE WSZYSTKICH O NIE ATAKOWANIE INNYCH UŻYTKOWNIKÓW FORUM JAK MA TO MIEJSCE W INNYCH DZIAŁACH..... NIE TAK BYŁA PEWNIE IDEA PLANETAXA W JEGO TWORZENIU.....POZDRAWIAM

problem leży w psychice... obejrzałem sobie cały cykl dokumentalny "Elita" i z przykrością stwierdziłem, że bezkrytycznie o sobie mówią tylko "czarnuchy" z SG, gdzie reszta "komandosów" z różnych służb unika tego określenia (ELITA) jak ognia, bo jak podsumował jeden z wyższych oficerów WP to oznaczałoby koniec ich istoty i wpadnięcie w samo zadowolenie co w takim fachu jest krokiem w stronę przepaści (trochę tą wypowiedź ubarwiłem)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2013, 20:36
Post: #106
RE: Rębiechowo
Ja przepraszam że się wtrącam, specjalnie się zarejestrowałem ale czy Wy naprawdę nie macie innych zmartwień na tym lotnisku? Przecież jak czytam wasze posty to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać, najeżdżacie na siebie nawzajem, albo na innych jakby nie było większych zmartwień w tym okresie, wiem że restrukturyzacja Was praktycznie nie dotyczy cieszę się z Wami no ale bez przesady, bo ktoś mnie tam nie podwiózł albo jest nie miły no ludzie proszę, pracujemy w SG? 90% moich znajomych albo wyląduje na wschodzie albo pożegna się z SG. Dajcie na luz. Nie możecie takich banalnych kwestii rozwiązać w 4 oczy? Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2013, 20:51
Post: #107
RE: Rębiechowo
http://skiba.bloog.pl/id,332961036,title...caid=5fe6d pozycja 22 najciekawsza moim zdaniem..... pozdrawiam
a co do wypowiedzi shenna to na lotnisku reorganizacja już dawno trwa w najlepsze.... może i wschód nam nie grozi, ale jak zapewne wiesz w tej formacji nawet jej istnienie nie jest pewne......
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2013, 21:16
Post: #108
RE: Rębiechowo
Roszady w grupach? Nie wiem czy można to nazwać reorganizacją.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2013, 22:08
Post: #109
RE: Rębiechowo
ludzi upychają gdzie się da, likwidują grupy ( np. GBL) i wpychają ludzi sztucznie do innych ( np. GOś czy krg), ale jak przyjdzie nowy etat placówki to napewno w szatni pojawią się puste szafki......
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2013, 15:33
Post: #110
RE: Rębiechowo
Ci co mieli troche oleju w głowie wiedząc co sie szykuje przeniesli sie za wczasu. Wszyscy z nich sa zadowoleniSmile z nowych miejsc słuzby...

Ci co liczyli do konca na cud teraz płaczą na cała polske jak to jest źle....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2013, 21:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-01-2013 21:11 przez Moniuch.)
Post: #111
RE: Rębiechowo
(18-01-2013 15:33 )Abes napisał(a):  Ci co mieli troche oleju w głowie wiedząc co sie szykuje przeniesli sie za wczasu. Wszyscy z nich sa zadowoleniSmile z nowych miejsc słuzby...

Ci co liczyli do konca na cud teraz płaczą na cała polske jak to jest źle....

To nazywa się garb, a nie olej w głowie. Słyszałem, że do PSG na Kasztanowej nie potrzeba garba.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 12:00
Post: #112
RE: Rębiechowo
(18-01-2013 21:01 )Moniuch napisał(a):  
(18-01-2013 15:33 )Abes napisał(a):  Ci co mieli troche oleju w głowie wiedząc co sie szykuje przeniesli sie za wczasu. Wszyscy z nich sa zadowoleniSmile z nowych miejsc słuzby...

Ci co liczyli do konca na cud teraz płaczą na cała polske jak to jest źle....

To nazywa się garb, a nie olej w głowie. Słyszałem, że do PSG na Kasztanowej nie potrzeba garba.

Mierzysz wszystkich swoja miara bo tobie sie nie udało?

Ktos wykazał odrobine oinicjatywy, żłozył podanie, poszedł na romowe i zmienił miejsce. Trzeba chcieć. I najciekawsze jest to ze te osoby nie klepią tu na forum, nie żalą się.... najłatwiej jest napisać ze jak komus sie cos uda to znaczy ze ma garba.....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 16:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-01-2013 16:58 przez Moniuch.)
Post: #113
RE: Rębiechowo
(19-01-2013 12:00 )Abes napisał(a):  
(18-01-2013 21:01 )Moniuch napisał(a):  
(18-01-2013 15:33 )Abes napisał(a):  Ci co mieli troche oleju w głowie wiedząc co sie szykuje przeniesli sie za wczasu. Wszyscy z nich sa zadowoleniSmile z nowych miejsc słuzby...

Ci co liczyli do konca na cud teraz płaczą na cała polske jak to jest źle....

To nazywa się garb, a nie olej w głowie. Słyszałem, że do PSG na Kasztanowej nie potrzeba garba.

Mierzysz wszystkich swoja miara bo tobie sie nie udało?

Ktos wykazał odrobine oinicjatywy, żłozył podanie, poszedł na romowe i zmienił miejsce. Trzeba chcieć. I najciekawsze jest to ze te osoby nie klepią tu na forum, nie żalą się.... najłatwiej jest napisać ze jak komus sie cos uda to znaczy ze ma garba.....

Twoja kąśliwa uwaga do mnie tylko potwierdza, że mam rację.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 17:20
Post: #114
RE: Rębiechowo
Też wtrące swoje3 grosze ,lepsze przeniesienie jak zwolnienie to brutalnie brzmi ale takie realia "my" jesteśmy przyzwyczajeni jako naród że od momentu zatrudnienia odchodząc na m-kę będziemy z tej samej "fabryki" w tym samym miejscu wychodzić.Ogarnijcie się ludzie te czasy minęły i nie wrócą a poza tym w mundurze to chyba inna służba niż praca w fabryce kredek?Jest wyjście zamiast narzekać można kwitami rzucić i znależć pracę w "cywilu" bliżej domu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 22:44
Post: #115
RE: Rębiechowo
(19-01-2013 16:19 )Moniuch napisał(a):  
(19-01-2013 12:00 )Abes napisał(a):  
(18-01-2013 21:01 )Moniuch napisał(a):  
(18-01-2013 15:33 )Abes napisał(a):  Ci co mieli troche oleju w głowie wiedząc co sie szykuje przeniesli sie za wczasu. Wszyscy z nich sa zadowoleniSmile z nowych miejsc słuzby...

Ci co liczyli do konca na cud teraz płaczą na cała polske jak to jest źle....

To nazywa się garb, a nie olej w głowie. Słyszałem, że do PSG na Kasztanowej nie potrzeba garba.

Mierzysz wszystkich swoja miara bo tobie sie nie udało?

Ktos wykazał odrobine oinicjatywy, żłozył podanie, poszedł na romowe i zmienił miejsce. Trzeba chcieć. I najciekawsze jest to ze te osoby nie klepią tu na forum, nie żalą się.... najłatwiej jest napisać ze jak komus sie cos uda to znaczy ze ma garba.....

Twoja kąśliwa uwaga do mnie tylko potwierdza, że mam rację.

Abes szkoda czasu na moniucha to jakiś prowokator jest
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2013, 21:48
Post: #116
RE: Rębiechowo
Macie cos na rozluznienie tematu Wink

http://www.youtube.com/watch?v=i2P2sdgigqw
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2013, 16:25
Post: #117
RE: Rębiechowo
Coś z naszego podwórka:

http://www.policja.pl/portal/pol/1/84047...h_CBS.html

Wersja "SG"...

http://www.strazgraniczna.pl/wps/portal/...zatrzymany
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2013, 14:44
Post: #118
RE: Rębiechowo
Rębiechowo. Wprowadzenie przedmiotu do strefy zastrzeżonej lotniska przez ogrodzenie lotniska.
http://kontakt24.tvn.pl/temat,kontrola-p...goryId=496

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2013, 17:55
Post: #119
RE: Rębiechowo
To jak ten port jest zbudowany, ze po KB pasazer moze sobie podejsc do plotu? :E
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2013, 20:48
Post: #120
RE: Rębiechowo
No jak jest zbudowany?? tak samo cudownie jak nasze autostrady. Za starych czasów kapitan Z. na kursach operatorów screening w Kętrzynie śmiał się z cytuję " wiejskiego lotniska, gdzie geograf jest z-cą komendanta d/s KB, i gdzie trapy są rozstawione wzdłuż płota". jak u Pawlaków i Karguli. Nic w tej kwestii się nie zmieniło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS