Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
09-10-2013, 11:26
Post: #141
RE: Rębiechowo
Jakby ktoś przegapił..

http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/p...3/12432728

http://vod.pl/po-prostu,141751,w.html

Co zaś tyczy się samej kultury to jest to cecha indywidualna i powinna być oceniana jednostkowo dla każdego z osobna a nie dla farmacji jako całości. Choć faktycznie łatwiej tej kultury domagać się na cywilnym rynku pracy aniżeli od mundurowego z racji niepewności zatrudnienia tego pierwszego. Niektórzy mundurowi (sam nie wiem czemu?) uważają się się panów wszechświata (czyt. nadludzi) niestety cechując się adekwatną do światopoglądu kulturą osobistą. Na szczęście są oni w zdecydowanej mniejszości... A sami wiecie jak wygląda praca dziennikarska jeśli w zbiorze tysiąca jabłek znajdzie on choć jedno zgniłe ..to z uśmiechem na ustach w ramach tzw. solidarności społecznej zakomunikuje światu, że cała partia nie nadaje się do spożyciaWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2013, 22:21
Post: #142
RE: Rębiechowo
Siekielskiemu chyba brakuje pomysłów skoro dopuszcza w swoim programie takie reportaże. Jedyne co mi się spodobało to zbieranie fantów dla kierownika Jarosława Ch. Tak się właśnie robi karierę. Wazelina, wazelina i jeszcze raz duuuużo wazeliny.
No i muszę przyznać, że Siekielski mnie zaskoczył. Na plus. Spodziewałem się, że będzie jechał równo po SG - w odwecie za oskarżenie Endy Gęsina-Torres. A on nawet o nas nie wspomniał.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2013, 20:46
Post: #143
RE: Rębiechowo
program programem, z dużej chmury mały deszcz, a komendant Morskiego szuka winnych wśród oczywiście funków ( toczyło się postępowanie wyjaśniające ciekawe jakie wnioski), a w Solu jak w książce - "na Zachodzie bez zmian"......
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2013, 08:15
Post: #144
RE: Rębiechowo
Z życia placówki - "Bieg uliczny"...

http://www.morski.strazgraniczna.org/ind...Itemid=122
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2014, 13:41
Post: #145
RE: Rębiechowo
Witam w Nowym Roku!
Ciekawe co przyniesie dobrego razem z reorganizacją Mosgu?
W Rębiechowie cisza, jak gdyby nigdy nic...
Oby nie było jak z nadzorem GBL,''wszyscy zostaną nie martwcie się''
(z 100 ludzi pozostało w GBL ok 20)
Góra wciska kity ,wszyscy łykająAngry
Z miejscami parkingowymi cisza,czekamy na kolej metropolitalną Big Grin(może będzie stacja Tczew)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2014, 17:57
Post: #146
RE: Rębiechowo
na Rębiechowie ruszyła znowu wschodnia ruletka, z resztą jak w całym przeludnionym MOSG..... czekamy na nazwiska...... wszyscy kryją się po kątach....byle się nie załapać...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2014, 08:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2014 08:50 przez philadams.)
Post: #147
RE: Rębiechowo
Big Grin no i zaczeło się Big Grin ...będzie dobrze placówka przecież się rozwija....ha Tongue

Big Grin no i zaczeło się Big Grin ...będzie dobrze placówka przecież się rozwija....ha Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2014, 13:01
Post: #148
RE: Rębiechowo
posłyszane na korytarzyku, czy jak kto woli w toalecie - jadą osoby ze Zniksu, ZIP, Piro, i Płyta, a w następnej kolejce po 1 osobie z Logistyki, Ewidencji, gwiazdy z kancelarii i Krg niestety, mam nadzieję że się nie załapię.... a od września ruszą prace nad zespoleniem nas z Gdańskiem w jedno PSG, chociaż słyszałam z innego źródła że już trwają tzw konsultacje społeczne ( czyli liczenie kasy) ..... A Globus dalej swoje... wszystko zostanie po staremu, nikt niech się nie obawia o miejsce pracy itp.... On zawsze dowiaduje się ostatni....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2014, 15:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2014 16:11 przez Alzheimer.)
Post: #149
RE: Rębiechowo
(05-02-2014 13:01 )stokrotka napisał(a):  posłyszane na korytarzyku, czy jak kto woli w toalecie - jadą osoby ze Zniksu, ZIP, Piro, i Płyta, a w następnej kolejce po 1 osobie z Logistyki, Ewidencji, gwiazdy z kancelarii i Krg niestety, mam nadzieję że się nie załapię.... a od września ruszą prace nad zespoleniem nas z Gdańskiem w jedno PSG, chociaż słyszałam z innego źródła że już trwają tzw konsultacje społeczne ( czyli liczenie kasy) ..... A Globus dalej swoje... wszystko zostanie po staremu, nikt niech się nie obawia o miejsce pracy itp.... On zawsze dowiaduje się ostatni....

To będziecie jedną placówą?
Taki duży twór?
Gdzieś już zrobiono takie połączenie placówek.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2014, 23:07
Post: #150
RE: Rębiechowo
w Szczecinie z 3 w jedną..... ciekawa jestem jak to będzie wyglądać i kiedy się coś spi....li to kto za to odpowie..... no i co było już wiadome od dawna policzone są dni kilku placówek w pasie nadmorskim..... skończą się wpisy na stronie MOSG o dorszach i śledziach w sieciach, i pijanych rybakach..... i kto będzie do przedszkoli i szkół jeździł dzieciom festyny robił???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2014, 23:13
Post: #151
RE: Rębiechowo
A te oddelegowania to na długo? Kurczę chętnie bym pojechał na takie oddelegowanie. W lipcu lub sierpniu. Na jakąś placówkę położoną wśród lasów i żeby do jeziora było blisko. Człowiek by trochę odpoczął od wielkomiejskiego smrodu i betonu.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2014, 23:20
Post: #152
RE: Rębiechowo
no w lipcu i sierpniu to i ja bym pojechała..... co do długości to muszę lepiej ucho nadstawić i jak się dowiem co ptaszki ćwierkają, to zaraz się z bracią graniczną podzielę..... Jak na razie to ktoś jedzie, ale nikt nie wie kto, gdzie, na ile itp.... pełna konspira.... no bo wiadomo chytrzy i przebiegli funkcjonariusze pewnie zaraz coś wykombinują i trzeba łapankę na nowo robić... i na odprawie w oddziale oprie...l znowu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2014, 11:42
Post: #153
RE: Rębiechowo
Rębiechowo górą...

http://www.strazgraniczna.pl/wps/portal/...trzygniety

...laureatom serdecznie gratulujemySmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2014, 11:46
Post: #154
RE: Rębiechowo
To pierwsze miejsce to takie smichowate foto troche, mega ustawiane Tongue
Bidulka musi sie kierownicy trzymac bo ma fotel w lezak przerobiony Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2014, 13:01
Post: #155
RE: Rębiechowo
fotel odsunięty na maxa bo konie z ZIS-u autami jeżdżą. Jutro odprawa z najjaśniejszym Panem na Morskiej Granicy, ciekawe co powie.... tzn wiem co powie, jest super, o nic się nie martwcie, itp idt.... na koniec... Pomożecie? Pomożemy!!!!! no to super, 20 na wschód... podobno listy już są robione.... każdy komendant ma swoją listę ulubieńców hehehe..... Oddelegowania mają nie ominąć tzw. kadry kierowniczej różnych szczebli.... Na pewno jeden kierownik - plażowicz z nadzoru jest pierwszy na liście.... TW Jędrula szykuj się..... weź płyn na komary dobry kup.....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2014, 20:27
Post: #156
RE: Rębiechowo
No jak niektórzy zobaczą jak czas zatrzymał się u nas gdzies w średniowieczu, to mogą być zdziwieni Smile
Ale przyjmiemy Was z otwartymi rekoma Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2014, 21:48
Post: #157
RE: Rębiechowo
myślę że u was jak i u nas, przełożeni zatrzymali się w Średniowieczu.... reszta robotników poszła do przodu....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2014, 06:21
Post: #158
RE: Rębiechowo
Ja nie pisze o przelożonych , tylko o tym jak wygląda życie na końcu trzeciego świata Polski B...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2014, 10:47
Post: #159
RE: Rębiechowo
e no nie ma tragedii, każdemu przyda się odpoczynek od cywilizacji.... najważniejsi są ludzie.... no i polecam Perłę - Chmielową lub Export, jak kto woli, do tego Zwierzyniec, oraz Lubelskie......
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2014, 11:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2014 11:13 przez quasimodo1.)
Post: #160
RE: Rębiechowo
(14-03-2014 10:47 )NORDYK napisał(a):  e no nie ma tragedii, każdemu przyda się odpoczynek od cywilizacji.... najważniejsi są ludzie.... no i polecam Perłę - Chmielową lub Export, jak kto woli, do tego Zwierzyniec, oraz Lubelskie......

No i to jest pozytyw firmowych wycieczek Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS