Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
13-12-2017, 13:01
Post: #201
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
własnie spłynęło pismo z Oliwskiej.... ludzie są przemęczeni, więc jak 2 razy więcej czasu spędzą za kierownicą w drodze do pracy to będą bardziej wypoczęci... ale idą święta, gorący okres grypowo - przeziębieniowy, zwłaszcza w szkołach i przedszkolach...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2017, 15:58
Post: #202
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
(13-12-2017 12:13 )NORDYK napisał(a):  coś tu cisza.... ale prze burzą.... Stało się, dobra zmiana dotarła do MOSG w postaci dopierd...lenia wszystkim jeszcze pracującym w systemie 24h.... Najlepszy prezent na święta od Komendanta Oddziału dla podległych funkcjonariuszy.... no cóż....
(13-12-2017 13:01 )NORDYK napisał(a):  własnie spłynęło pismo z Oliwskiej.... ludzie są przemęczeni, więc jak 2 razy więcej czasu spędzą za kierownicą w drodze do pracy to będą bardziej wypoczęci... ale idą święta, gorący okres grypowo - przeziębieniowy, zwłaszcza w szkołach i przedszkolach...

To jest taka sekretna PRL-wska procedura ułatwiania przez utrudnianie. Co by funkcjonariusz mniej zmęczony był ..to osiągnie się to poprzez spotęgowanie jego zmęczeniaSmile Tylko podziwiać geniusz strategiczny takiegoż podejścia..... Zawód dyrektor wiecznie żywySmile



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2017, 17:32
Post: #203
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
to jest taka procedura - nie ma chętnych do pracy, zarabiają mniej niż w Lidlu czy Biedronce - to dokręćmy śrubkę tym co pracują, jakby co to zrobimy akademię z orkiestrą w Muzeum II Wojny światowej, ale za parking tak jak ostatnio z okazji 11 listopada to funkcjonariusze zapłacą sami, mogli przyjechać tramwajem....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2017, 18:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2017 18:10 przez philadams.)
Post: #204
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
Najlepszy prezent na Święta!!!
Lepszy niż karpiowe.
Morale zdecydowanie na placówce urosły.
Brawo naczelni stratedzy mosg !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2017, 18:18
Post: #205
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
no ale w sumie o co chodzi.... mamy 100 miejsc parkingowych pod placówką, więc nie będzie trzeba 2 razy częściej parkować pod wieżą,czy gdzieś na polach i oddział "zaoszczędzi" - przecież ludzie będą wypisywać 2 razy więcej służb w kwicie za dojazdy.... Chyba tego naczelny skarbnik MOSG nie przewidział, w skali roku na placówce to spora "oszczędność" dla oddziału.... Jak to mówią szanuj szefa swego możesz mieć gorszego, był Admirał, i wszystko działało, przyszła Wataha i zamiata.... podobno już w Bieszczadzkim co niektórzy oficerowie pakują walizki... i sprawdzają połączenia intercity do Gdańska....na styczeń....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2017, 21:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2017 21:56 przez wiosna.)
Post: #206
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
Dobra zmiana to i Misiewicze sa wszedzieHeartHeartHeart Mosg nie może odstawac od standadow MacierewiczaTongueTongueTongueTongueTongue

BuzkaHeart
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2017, 22:29
Post: #207
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
a widzisz wiosna jesteś w błędzie... tutaj dobra zmiana nie dotarła, zatrzymała się na rogatkach Gdańska, a dawni TW dalej mają się dobrze
w białym sztabie... i rozdają tutaj karty...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2017, 08:46
Post: #208
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
A co do systemu czasu pracy ma TW? To czyjaś indywidualna decyzja choć osobiście nie wiem co chciano nią osiągnąć (poza frustracją i falą niezadowolenia). Jednak pracując w formacjach mundurowych z czasem idzie się przyzwyczaić, że to co wydaje się najbardziej absurdalne jest również najbardziej prawdopodobne w realizacji. Oczywiście wszystko to z hasłem dla dobra służby. Znając realia obstawię, że w długim okresie efekt będzie wprost przeciwny od zamierzonego ..ale fachowcy zawsze wiedzą lepiej. Przekładając na realia życia to tak jakby naukę pływania prowadziła osoba, która pływać nie potrafi ale czuje się fachowcem w temacie bo oglądała pływaków na olimpiadzieWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2017, 08:57
Post: #209
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
TW to również symbol myślenia i podejścia do ludzi ( funkcjonariuszek i funkcjonariuszy) jak w latach 80-tych - rozkaz, wykonać, czy ma to sens czy nie - kogo to obchodzi....Tylko cisnąć, kontrolować. Oczywiście brak kar to najlepszy system nagradzania, byle w internecie ładnie na stronie wyglądało, jakie to spektakularne osiągnięcia ma MOSG...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2017, 13:09
Post: #210
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
trochę optymizmu i dobrej muzyki na tym smutnym jak pi..a forum hehehe Wink

https://www.youtube.com/watch?v=Z45HQ-pq...45HQ-pqBk4
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2017, 21:20
Post: #211
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
(13-12-2017 18:18 )NORDYK napisał(a):  no ale w sumie o co chodzi.... mamy 100 miejsc parkingowych pod placówką, więc nie będzie trzeba 2 razy częściej parkować pod wieżą,czy gdzieś na polach i oddział "zaoszczędzi" - przecież ludzie będą wypisywać 2 razy więcej służb w kwicie za dojazdy.... Chyba tego naczelny skarbnik MOSG nie przewidział, w skali roku na placówce to spora "oszczędność" dla oddziału.... Jak to mówią szanuj szefa swego możesz mieć gorszego, był Admirał, i wszystko działało, przyszła Wataha i zamiata.... podobno już w Bieszczadzkim co niektórzy oficerowie pakują walizki... i sprawdzają połączenia intercity do Gdańska....na styczeń....
Jaka tam wataha to zwykły słoik warszawski jakich pełno w 3m do tego zapewne zakompleksiony bo musi ostentacyjnie pokazac ta odrobine wladzy ktora posiada zeby tylko ludziom utrudnic to życie ktore i bez niego jest wystarczajaco trudne. a to zmeczenie to wiekszej bzdury nie mogli wymyslic. widac ze pisala to osoba ktora nigdy na granicy nie sluzyla. niech zacznie placic godziwe pieniadze zeby ludzie nie musieli dziadowac i dorabiac po sluzbie do tych biedronkowych pensji.mam nadzieje ze teraz ludzie mu odplaca i posypia sie zwolnienia.
Przyłączam sie do kolegi i również dziękuje za mily prezent pod choinke sygnowany przez MOSG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2017, 22:45
Post: #212
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
To kto tam przyszedł i wprowadza taką rewolucję?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2017, 23:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2017 23:19 przez quasimodo1.)
Post: #213
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
(16-12-2017 22:45 )keyser soze napisał(a):  To kto tam przyszedł i wprowadza taką rewolucję?
Nikt nowy.
Po prostu nr 881 wprowadza w życie rozkazy człowieka "dobrej zmiany" .

(14-12-2017 08:57 )NORDYK napisał(a):  TW to również symbol myślenia i podejścia do ludzi ( funkcjonariuszek i funkcjonariuszy) jak w latach 80-tych - rozkaz, wykonać, czy ma to sens czy nie - kogo to obchodzi....

No to się zdecyduj .


(13-12-2017 18:18 )NORDYK napisał(a):  Jak to mówią szanuj szefa swego możesz mieć gorszego, był Admirał, i wszystko działało, przyszła Wataha i zamiata.... podobno już w Bieszczadzkim co niektórzy oficerowie pakują walizki... i sprawdzają połączenia intercity do Gdańska....na styczeń....

Ten pierwszy o którym pisałeś zaczynał służbę 9 lat wcześniej( czyli w latach 80-tych ) od tego drugiego ,który jest z nadania "dobrej zmiany".
To kto tu myśli kategoriami lat 80 -tych ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2017, 16:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2017 16:15 przez pomerania.)
Post: #214
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
Witam

Jestem zainteresowana służbą w SG MOSG - złożyłam już podanie o przyjęcie. Czy ktoś z funkcjonariuszy mógłby pomóc do której jednostki warto się starać - obecnie mieszkam w Malborku. Na jakie zarobki jako strażnik SG mogę liczyć i czy starczy to do normalnego życia? Przyznam się że jestem trochę przerażona czytając to forum i zaczęłam się zastanawiać czy warto wiązać przyszłość z SG.
Przepraszam jeśli nie w tym temacie umieściłam swój wpis ale nie znalazłem niczego innego o służbie w MOSG. Jeśli ktoś mógłby mi pomóc byłabym wdzięczna.
ps - jestem zainteresowana Trójmiastem - a najchętniej Gdynią.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2017, 18:24
Post: #215
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
Zarobki na starcie ok. 2300 zł. Na wynajmowanie mieszkania w Gdyni starczy hehe
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2017, 19:08
Post: #216
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
nie no zapraszamy w szeregi.... własnie potrzeba 30 osób dla doktora do maszerowania... tworzy "nie" etatową kompanię honorową, szuka jeleni którzy będą mimo służb maszerować na uroczystościach itp.... wtedy koleżanka dostanie 2350 zł - 2300 + 50 zł dodatku.... ogólnie proszę sobie policzyć życie w Trójmieście za 2300.... i to do 55 roku życia.... po jakiś 10 latach będzie ze 3200 na 4 grupie... no chyba że ktoś ma inne zdanie to proszę o pomoc koleżance w wyborze nowej drogi życia....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2017, 19:29
Post: #217
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
Dawno nic nie pisałam, ale w sumie co mi tam, nic więcej na lotnisku Bolka nam nie zabiorą, otóż Pan Doktor, spotkał się z gen. Nielotem największym kretynem w SG, a na pewno na podium, i oczarowany śpiewem skowronka docisnął lotnisko w Bieszczadzkim stylu... ale tutaj każdy ma internet i każdy ładnie pisze... np do samego ministra... więc to nie Ustrzyki i na święta bez minimalnej ani rusz... wszyscy wypatrując pierwszej gwiazdki na balkonie dostaną zapalenia płuc.... wesołych świąt w tych trudnych czasach bez dobrej zmiany, wszystkim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2017, 17:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2017 17:47 przez wiosna.)
Post: #218
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
Czego nasz nwoy szefuncio się nie dotknie to tylko uszczęśliwia ludzi. Parking w komendzie na placu służył podobno i kilkadziesiąt lat. Przyszedł szefuncio i parking zlikwidował. I jak tu go nie kochaćBig Grin Wychodzi na to że wujek Hemoroid to przy nim wzór cnót wszelakichBig GrinHeartBig Grin Wszyscy teraz chcą starego Piotra a nowemu życzą jak najszybszego awansu gdziekolwiek. Oby jak najdalej od morzaTongueTongueTongue

Wesołych Świąt Koleżanki i Koledzy i do siego rokuHeartHeartHeart
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2017, 19:26
Post: #219
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
Parking jak sama nazwa wskazuje nie służy do parkowania.... a gdzie będzie maszerować nowa kompania honorowa? musi mieć miejsce na treningi....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-12-2017, 07:32
Post: #220
RE: PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
Dwaj pijani pasażerowie samolotów

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Dwa...9641.html#

A tu oczami pasażera akcja z sierpnia...



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS