Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PSG Gdańsk (ex Rębiechowo)
19-07-2012, 19:08
Post: #61
RE: Rębiechowo
witam.... staram się być obiektywna i pisać posty aby nikogo nie urazić, bo nie jest to celem tego forum..... od sierpnia obudzimy się w większości na nowych etatach..... ciekawe kto na jakich.... pewnie KRG lub 2 linia..... pozdrawiam WPP - Waleczną Placówkę Północ....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2012, 17:52
Post: #62
RE: Rębiechowo
już wiadomo szanowni koledzy i koleżanki, że niestety nikt z nas nie dostanie żadnego zastrzyku finansowego w postaci nagrody za ełro 2012. Lista 14 osób jakie zostały wskazane do wyróżnienia nie zawierała nikogo z ze zwykłych funków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2012, 12:21
Post: #63
RE: Rębiechowo
o a może koleżanka / kolega ma jakieś bardziej szczegółowe dane?? No i proszę o wyjaśnienie kto to jest "zwykły" funkcjonariusz??? `Myślę że, każdy z nas jest pod pewnymi względami wyjątkowy..... pozdrawiam WPP.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2012, 07:13
Post: #64
RE: Rębiechowo
(21-07-2012 12:21 )stokrotka napisał(a):  o a może koleżanka / kolega ma jakieś bardziej szczegółowe dane?? No i proszę o wyjaśnienie kto to jest "zwykły" funkcjonariusz??? `Myślę że, każdy z nas jest pod pewnymi względami wyjątkowy..... pozdrawiam WPP.
Admin cos cicho siedzi chyba sie zalapal na podzial zyskowSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2012, 22:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-07-2012 12:55 przez straznik123.)
Post: #65
RE: Rębiechowo
U nas podobno dzisiaj jakis pasazer na gape wyladowal. Cos tam wroble cwierkaly, ze ominal w Paryzu kontrole bezpieczenstwa i wslizgnal sie na plyte, a z niej na poklad. Ale ile w tym prawdy ciezko stwierdzic bo tylko zaslyszalem w autobusie po sluzbie.

edyta: sorki z rozpedu napisalem nie w tym temacie Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2012, 06:42
Post: #66
RE: Rębiechowo
Jak tam zdrowie koleżanki z kabiny po kontroli?Wszystko ok?
Ehhhh, z każdej strony stresy a oni jeszcze L4 chcą uwalić...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2012, 08:45
Post: #67
RE: Rębiechowo
(23-07-2012 07:13 )Johnyq napisał(a):  
(21-07-2012 12:21 )stokrotka napisał(a):  o a może koleżanka / kolega ma jakieś bardziej szczegółowe dane?? No i proszę o wyjaśnienie kto to jest "zwykły" funkcjonariusz??? `Myślę że, każdy z nas jest pod pewnymi względami wyjątkowy..... pozdrawiam WPP.
Admin cos cicho siedzi chyba sie zalapal na podzial zyskowSmile

A słyszał kolega, że na Rębiechowie zacumował okręt podwodny Kriegsmarine ..no właśnieBig Grin To jak kolega kiedyś o takim fakcie usłyszy to znaczy, że w świecie SG pojawiła się "nadzieja na normalność" Wink

A póki co pamiętamy - myślenie w pracy zdecydowanie "boli" i ten "ból" jest wprost proporcjonalny do zasobów intelektualnych którymi dysponujemy stąd osobom podatnym na "bóle" zalecam redukcję "pracowniczą" wskaźnika IQ do 20% (w skrajnych przypadkach do 5-10%) codziennej normy ..i od razu "żyje" nam się lepiejBig Grin

A jak ktoś szuka zdrowej rywalizacji to z własnego doświadczenia proponuję sport. Tam przynajmniej jest szansa, że będąc lepszym od innych ..zwyciężymyBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-07-2012, 21:59
Post: #68
RE: Rębiechowo
ręka do góry kto dostał jakikolwiek grosz za ełro...? tylko nie mówcie że nikt bo przecież już zapłacili... Nikt...? nic...?? a jednak zapomnieli o Was...??? cóż za niesprawiedliwość.. miesiąc bez zwolnień bez urlopów przy taśmie w pocie czoła i nawet słowa dziękuję nie było... a co dopiero nagroda za ełro. Niech żyją wybrańcy....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2012, 10:52
Post: #69
RE: Rębiechowo
Dorzucę jeszcze jedną anegdotę "po Euro" z kibicem z Grecji wracającym po meczu z Niemcami..

Funkcjonariusze zgłaszają mi osobę poszukującą zegarka, który najprawdopodobniej zaginął w strefie kontroli bezpieczeństwa. Po krótkiej rozmowie (in English) ustalam stanowisko przy którym ów Grek się odprawiał oraz pytam gdzie leci prosząc go o udanie się na salę odlotów. Pasażer stoi jeszcze z 10 minut przyglądając się moim próbom znalezienia zegarka wewnątrz maszyny w końcu zrezygnowany odchodzi. Ja się jednak nie poddaję i 10 minut później po dość ekwilibrystycznych wygibasach udaje mi się jakiś zegarek ze środka maszyny wyciągnąć (przy okazji znajduję zmasakrowaną apaszkę, okulary i pierścionek).

Z zegarkiem marki Omega udaję się na salę odlotów w poszukiwaniu właściciela, którego dostrzegam w kolejce przy jednym z "gate-ów". Proszę owego Greka na bok, kilkoma pytaniami (marka, kolor itp.) weryfikuję czy aby faktycznie ów pasażer jest jego właścicielem i jako, że wszystko się zgadza oddaję mu dość cenną zgubę. On zaczyna mi dziękować przy okazji sięga po portfel z którego wyciąga banknot 50 Euro i chce mi go wręczyć jako "znaleźne". Ja oczywiście banknotu nie przyjmuję stwierdzając, że to nie tylko mój obowiązek ale i zwyczajny ludzki odruch...

Facet mocno zdziwiony moją postawą rzecze ..że jestem pierwszą osobą w tym kraju, która nie chce go "obrobić" z nadmiaru "dineros" - bo jak do tej pory praktycznie wszyscy na wszystkim próbowali go oszukać (czyt. oskubać) stąd i przypuszczenie, że "ochrona" lotniska (zagraniczni pasażerowie nie postrzegają nas jako formacji policyjnej tylko jako lotniskowych ochroniarzy) działa wg. tzw. "ogólnokrajowych standardów" ..czyli, że za "dobre chęci" trzeba "słono" płacićBig Grin ..to się chyba fachowo nazywa - narodowa gościnnośćWink

A morał z tego taki...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2012, 13:13
Post: #70
RE: Rębiechowo
Szkoda, że na olimpiadzie nie ma konkurencji "Jak wydymać kogoś na kasie". Polacy byliby w czołówce, poza zasięgiem konkurencji. To taki polski sport narodowy.
Choć zdarzają się wyjątki. Tak jak w tym przypadku.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2012, 13:30
Post: #71
RE: Rębiechowo
ja to ostatnio nawet ponioslem koszty w postaci paru zlotych coby pomoc kobiecie z USA znalezc zgubiona torebeczke z portfelem i telefonem. byla juz w hali odlotow rano, ale lot zostal odwolany wiec wyszla. zjawila sie wieczorem i tlumaczy, ze gdzies tam w hali shcengen musi byc jej portfel, a ona potrzebuje go zeby kupic bilet powrotny. Mowila, ze z portfelem jest telefon wiec zaproponowalem, ze zadzwonie i zobaczymy czy gdzies bedzie go slychac, niestety zjadlo mi kae za polaczenie sie z poczta glosowa, jakies 9 zl Smile
Stwierdzilem, ze skoro telefon jes wylaczony to zapewne jakis zyczliwy Polak sie nim juz zaopiekowal. niemniej jednak zaczlaem spacer po hali schengen i szukalem.
Teraz najlepssza czesc historii. Cala torebka lezala sobie na krzesle od godziny 4 rano do 17 popoludniu. Bylem w ogromnym szoku, ze nikt tego nie przywlaszczyl sobie, pomimo, ze przewinelo sie tam przez caly dzien kilka tys ludzi Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2012, 21:36
Post: #72
RE: Rębiechowo
Śmieszna historyjka z zagubionym telefonem. Zasłyszana od kumpli.
Przy stanowiskach kontroli funkcjonariusze znajdują telefon komórkowy. W telefonie jest polskie menu. Na liście kontaktów jest ICE. Dzwonią. Okazuje się, że to żona właściciela telefonu. Dogadali się z nią kto jest właścicielem i dokąd odlatuje. Mundurowi ruszają na poszukiwania. Po chwili zagubiony telefon dzwoni. Na wyświetlaczu ICE więc funkcjonariusz odebrał połączenie. A to żona chciała poinformować męża, żeby zgłosił się do SG po zagubiony telefon.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2012, 17:32
Post: #73
RE: Rębiechowo
(06-08-2012 13:30 )qualin napisał(a):  Teraz najlepssza czesc historii. Cala torebka lezala sobie na krzesle od godziny 4 rano do 17 popoludniu. Bylem w ogromnym szoku, ze nikt tego nie przywlaszczyl sobie, pomimo, ze przewinelo sie tam przez caly dzien kilka tys ludzi Smile

pracowników pewnie też kilku się przewinęło i nikt nie wszczął awantury o pozostawionym bagażu bez opieki -chyba tak to powinno się odbyć ???

ale mimo wszystko zabawna ta historia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2012, 19:02
Post: #74
RE: Rębiechowo
Akurat bagaz pozostawiony w hali odlotow to nie jest grozne zjawisko bo wszystko co wchodzi do tej strefy jest juz po kontroli bezpieczenstwa. Co innego gdyby to bylo w strefie przed kontrola bezpieczenstwa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2012, 17:19
Post: #75
RE: Rębiechowo
Dzisiejsza nocka w mediach...

http://www.tvn24.pl/zamiast-bulgarii-13-...440,s.html

Wystąpił u nas stan klęski żywiołowej ..pasażerowie aż 8 godzin o głodzie i chłodzie musieli przetrwać w ekstremalnych warunkach naszego lotniska. A port nawet koksownika nie raczył im wystawićSad W jakich to czasach przyszło nam żyćSad Na szczęście ani ofiar w ludziach oni odmrożeń nie było...

Jeszcze jeden "skandaliczny" materiał z naszego lotniska nagrany "na żywo" przez "dziennikarza" TV24 Reporter Sky..









A nasz f-sz chcąc nie chcąc musi tym wszystkim "kataklizmom" na co dzień stawić czoła...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2012, 21:10
Post: #76
RE: Rębiechowo
Nie wiem jak u Was, ale u nas praktycznie kazdy Enter odlatuje z jakims opoznieniem. Oni chyba w regulamin powinni sobie wpisac, ze czas odlotu to +/- 10 godzin Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2012, 11:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-09-2012 11:40 przez quasimodo1.)
Post: #77
RE: Rębiechowo
Lotniskowiec " pod lupą " http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia...nisku.html http://www.rp.pl/artykul/17,933984-Taryf...a-OLT.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-09-2012, 15:39
Post: #78
RE: Rębiechowo
Znalezione w sieci - oczywiście z naszego podwórka..



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2012, 23:08
Post: #79
RE: Rębiechowo
Planetax czy tylko Ty juz żyjesz na Rębiechowie?? zero wpisów... chyba wszystkich już do KRG lub na inne placówki poprzenosili...........
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2012, 16:12
Post: #80
RE: Rębiechowo
1 grudnia 2012 ważna data dla wielu osób..

http://www.morski.strazgraniczna.pl/inde...m=&ucat=1&

..teraz już cały stres związany ze spóźnieniami, kumulacjami, brakiem ludzi, "niemocą" pracowniczą przechodzi na Jego Królewską Mość Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo. Oczywiście wszystko to pod czujnym okiem ex "kuweciarzy" z SG.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS