Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeniesienie do innego resortu MON,MS
17-01-2013, 17:22
Post: #1
Przeniesienie do innego resortu MON,MS
Witam jak wygląda sprawa przeniesienia do innego resortu? najbardziej interesuje mnie przeniesienie do służby więziennej. Czy zachowuje się pagon i czy rozpoczyna się służbę od "nowa"- czyli służba przygotowawcza itd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2013, 19:38
Post: #2
RE: Przeniesienie do innego resortu MON,MS
Zarówno w moim oddziale jak i placówce sa osoby które przeniosły sie do MON,wyszły na tym duzo lepiej bo nie od dzis wiadomo ze w MONie mają lepiej płacone...

Zadnej słuzby przygotowawczej, odrazu wskoczyli na znalezione sobie stanowiska i robią to po co tam poszli...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2013, 21:09
Post: #3
RE: Przeniesienie do innego resortu MON,MS
a jak to jest z służbą więzienną tak samo?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2013, 21:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2013 21:18 przez morski48.)
Post: #4
RE: Przeniesienie do innego resortu MON,MS
(17-01-2013 21:09 )komar13 napisał(a):  a jak to jest z służbą więzienną tak samo?

Kolego, mój znajomy przeniósł się do SW. Z eurochor spadł na szeregowego, służba przygotowawcza normalnie 3 lata. Kasę ma mniejszą ale zyskał na dojazdach. Jest zadowolony bo rodzinę ma na miejscu, robotę ma spokojniejszą (siedzi w kwitach z racji wykształcenia więc nie jest typowym gadem z krwi i kości jak w "Symetrii" Wink ) no i ma nadzieję, że zwolni się jakiś lepszy etat i coś wskoczy na pagon.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-01-2013, 22:21
Post: #5
RE: Przeniesienie do innego resortu MON,MS
Dla zainteresowanych służbą w MON-ie . Fakt ma się to zmienić w najbliższym czasie http://www.specops.pl/forum/download.htm...7a989a5038
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2013, 14:13
Post: #6
RE: Przeniesienie do innego resortu MON,MS
(17-01-2013 19:38 )Abes napisał(a):  Zarówno w moim oddziale jak i placówce sa osoby które przeniosły sie do MON,wyszły na tym duzo lepiej bo nie od dzis wiadomo ze w MONie mają lepiej płacone...

Zadnej słuzby przygotowawczej, odrazu wskoczyli na znalezione sobie stanowiska i robią to po co tam poszli...

kolego Abes, mógłbyś opisać jak taki proces wygląda? Mój znajomy jest zainteresowany przeniesieniem do MONu - pisze się wniosek o przeniesienie podobnie jak do Policji? Oczywiście najlepiej udać się do miejscowej jednostki w poszukiwaniu etatu - do kogo tam uderzać? Są jacyś kadrowcy? Z góry dzięki za odpowiedź.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2013, 15:29
Post: #7
RE: Przeniesienie do innego resortu MON,MS
Słuchaj, nie mam pojęcia.... ja pozostaje w SG wiec sie tym nie intersowałem. Stwierdziłem tylko ze jest to mozliwe.

Z tego co wiem to najpierw dogadywali swoje nowe stanowisko a potem ruszali temat u nas...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-01-2013, 21:31
Post: #8
RE: Przeniesienie do innego resortu MON,MS
Oczywiście najlepiej udać się do miejscowej jednostki w poszukiwaniu etatu - do kogo tam uderzać? Są jacyś kadrowcy? Z góry dzięki za odpowiedź.
[/quote]

Mnie sie wydaje ze pierwsze kroki to trzeba skierowac do wlaściwej terenowo Wojskowej Komendzie Uzupełnień i tam sie wszystkiego dowiesz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 12:50
Post: #9
RE: Przeniesienie do innego resortu MON,MS
a przy ms to do konkretnego zk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 14:05
Post: #10
RE: Przeniesienie do innego resortu MON,MS
Ale w MON-ie tylko kontrakty. Terminowe.

Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 15:33
Post: #11
RE: Przeniesienie do innego resortu MON,MS
(19-01-2013 14:05 )Alzheimer napisał(a):  Ale w MON-ie tylko kontrakty. Terminowe.


Jak ktoś ma z 12 - 15 lat to może spokojnie w MONie 12 dopykać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 20:06
Post: #12
RE: Przeniesienie do innego resortu MON,MS
(19-01-2013 14:05 )Alzheimer napisał(a):  Ale w MON-ie tylko kontrakty. Terminowe.

Nie tylko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 22:25
Post: #13
RE: Przeniesienie do innego resortu MON,MS
(19-01-2013 20:06 )Abes napisał(a):  
(19-01-2013 14:05 )Alzheimer napisał(a):  Ale w MON-ie tylko kontrakty. Terminowe.

Nie tylko.

Patrz pkt 69 https://docs.google.com/viewer?a=v&q=cac...gjso9NWOQg
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2013, 10:12
Post: #14
RE: Przeniesienie do innego resortu MON,MS
a ja mam takie pytanie czy to prawda ze jest jakas uproszczona procedura rekrutacji zołnierza zawodowego do SG? znalazlem gdzies w internecie taka informacje na innym forum! mam 5 lat słuzby wojskowej uprawnienia: nurek ,patent sternika motorowodnego, prawo jazdy kat A B C, angielski podstawowy dla sił zbrojnych, udzielanie pierwszej pomocy,kurs na SIL DEBLIN gazy i osprzet, wozki widłowe jakie mam szanse na dostanie sie do SG?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2013, 16:59
Post: #15
RE: Przeniesienie do innego resortu MON,MS
generalnie mam mnustwo kolegów f-szy którzy posiadaja takie same uprawnienia a nawet więcej i pozatym że są dumni ze je maja to dla przełożonych jest to obojętne - podczas naboru beda sie liczyły wyniki z poszczególnych etapów i nikt nie bedzie zwracał uwagi ze jestes nurkiem itp. także szanse masz takie jak cała reszta chętnych z zewnątrz - trzeba przeleceć przez całe sito rekrutacji skladajace sie z egzaminow sprawnosciowych , testu z wiedzy ogolnej, całej masy testow i rozmów z psychologem oaz wariograf a potem jak juz wszystko zaliczysz i bedzie sytuacja ze beda 2 miejsca wolne w danej placówce a 3 chetnych to moga wtedy wziasc pod uwage twoje indywidualne umiejetności i to pod warunkiem ze ten ktory bedzie mial odpasc nie bedzie garbaty bo wtedy to i najlepsze kursy nie pomogą
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS