Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do kogo kierować wniosek o komisję lek. ?
22-01-2013, 18:55
Post: #1
Do kogo kierować wniosek o komisję lek. ?
hm, mam nadzieje, że nie drażnię niektórych Dodgy będąc już na emeryturze wniosek kieruje się do ZER? jeżeli tak to do W-wy, czy do Krakowa? (jestem z Małopolski) w związku z pogorszeniem stanu zdrowia.
Jak ma wyglądać taki wniosek?

P.S.
Zapytanie wysłałem też bezpośrednio do ZER.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2013, 21:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2013 21:29 przez quasimodo1.)
Post: #2
RE: do kogo kierować wniosek o komisję lek. ?
(22-01-2013 18:55 )muzykant napisał(a):  hm, mam nadzieje, że nie drażnię niektórych Dodgy będąc już na emeryturze wniosek kieruje się do ZER? jeżeli tak to do W-wy, czy do Krakowa? (jestem z Małopolski) w związku z pogorszeniem stanu zdrowia.
Jak ma wyglądać taki wniosek?

P.S.
Zapytanie wysłałem też bezpośrednio do ZER.

No i bardzo dobrze że wysłałeś do nich zapytanie.Wg rozporządzenia - wg właściwości patrz art.7 i 8 http://praca.policja.pl/ftp/rekrutacja/k...arskie.pdf . Nie wiem kiedy odszedłeś ze służby ,to też ma znaczenie patrz art. 19 http://www.stmagnum.republika.pl/nasze_e...olicji.htm
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2013, 14:58
Post: #3
RE: do kogo kierować wniosek o komisję lek. ?
Wszystko jasne Smile jednak do ZER bezpośrednio Smile w każdym razie dziękuję za pomoc Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS