Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
emerytura mundurowa na nowych zasadach
01-02-2022, 20:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2022 18:23 przez Pastuszak1.)
Post: #14
RE: emerytura mundurowa na nowych zasadach
Ok jasne dzięki za odpowiedz. A jeżeli chodzi o obecny zapis art. 15 a uwzględniony zarówno w ustawie emerytalnej dla funkcjonariuszy jak i żołnierzy zawodowych dyskryminuje tych, którzy wstąpili do służby w okresie od 1 stycznia 1999 r. do 1 października 2003 r. ( w tym okresie uposażenia ubruttowiono i składki były przekazywane do ZUS- przyp. R.Ch. ). Mogą oni co prawda po 15 latach służby uzyskać 40 proc. podstawy wymiaru, ale nie będą im doliczane okresy składek płaconych na ZUS, zarówno przed okresem wstąpienia do służby jak i „po” rozstaniu się z mundurem. Takie uprawnienie przysługuje tylko osobom, którzy wstąpili do służby wcześniej i po 1 października 2003 r. Mam rozumieć że ci co dostali sie do służby po 1-pazdziernika-2003 a przed dniem 31-12-2012r są na tych samych zasadach co ci z przed 1999r czy składki z cywila są im doliczane tak?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: emerytura mundurowa na nowych zasadach - Pastuszak1 - 01-02-2022 20:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS