Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Za długi język?
23-01-2013, 15:16
Post: #1
Za długi język?
Hej moi drodzy, mam takie pytanie - otóż, pracuje u nas w firmie kolega, który ma dosc długi język i w pewnym momencie przesadził, powiedział o wielu rzeczach szefowej firmy konkurencyjnej, bo się z nia przyjaźni. Gdy doszło do naszego szefa co on zrobił, to ten wręczył mu wypowiedzenie, bo to nie była pierwsza taka saytuacja. Kolega się bardzo zdenerwował i według niego jest to niezgodne z prawem. A co mówią o tym przepisy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 15:24
Post: #2
RE: Za długi język?
(23-01-2013 15:16 )ikowa napisał(a):  Hej moi drodzy, mam takie pytanie - otóż, pracuje u nas w firmie kolega, który ma dosc długi język i w pewnym momencie przesadził, powiedział o wielu rzeczach szefowej firmy konkurencyjnej, bo się z nia przyjaźni. Gdy doszło do naszego szefa co on zrobił, to ten wręczył mu wypowiedzenie, bo to nie była pierwsza taka saytuacja. Kolega się bardzo zdenerwował i według niego jest to niezgodne z prawem. A co mówią o tym przepisy?

A ta konkurencja to BPol, ukraińska,rosyjska,bialoruska straz graniczna ?Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2013, 00:07
Post: #3
RE: Za długi język?
A ten kolega to w ogóle z jakiej bajki. W SG za takie coś się nie zwalnia tylko prokurator hehe... No i ten szef... Jakieś jaja chyba albo koleś pomylił forum...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2013, 22:46
Post: #4
RE: Za długi język?
(28-01-2013 00:07 )WolnyCzłowiek napisał(a):  A ten kolega to w ogóle z jakiej bajki. W SG za takie coś się nie zwalnia tylko prokurator hehe... No i ten szef... Jakieś jaja chyba albo koleś pomylił forum...
Podpucha!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2013, 22:15
Post: #5
RE: Za długi język?
ostatnio w tv leciała komedia o ochroniarzach : pt: Uzbrojony i niebezpieczny.

W trakcie szkolenia speców ochrony pada pytanie z sali "Jeżeli ktoś kłamie i ja wiem, że on kłamie to mogę go zabić ? .... I have no questions
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-07-2014, 19:16
Post: #6
RE: Za długi język?
Zapraszam do lektury:

Link - Rękopis znaleziony w pikielhaubie

MUNDUROWI DZIĘKUJĄ RZĄDOWI

LAWINA BIEG OD TEGO ZMIENIA
PO JAKICH TOCZY SIĘ KAMIENIACH
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2018, 20:31
Post: #7
RE: Za długi język?
mysz - a na tym forum istnieje coś takiego jak admin który pojedzie z tobą jak tylko w stopce pojawi się reklama.

Wszyscy funkcjonariusze SG są równi. ...ale stołeczni są równiejsi od innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2018, 07:14
Post: #8
RE: Za długi język?
Nie jest ważne jaka to firma- za chlapanie jęzorem należy go przyciąć przy samej doo...ieSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS