Ze względu na wysyp spamu wprowadziłem manualną aktywację każdego nowego konta - żeby stworzyć nowe konto proszę o użycie w nazwie użytkownika literek SG****** gdzie gwiazdki to nick użytkownika. Po aktywacji (tu proszę o cierpliwość) usunę litery SG z nazwy użytkownika i można będzie logować się i pisać posty pod wybranym nickiem. Ułatwi mi to wyłapanie faktycznych użytkowników. Wszystkie już aktywne konta pozostają bez zmian. W listopadzie 2023 opłacono serwer/domenę. Jakby ktoś chciał się dorzucić do funkcjonowania forum to zapraszam na PW. Na chwilę obecną (12.03.2024) po opłaceniu faktur stan kasy to - minus 284. Z góry dzięki za wsparcie - Admin.


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
16-05-2018, 13:56
Post: #1081
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
A co to takiego? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2018, 17:45
Post: #1082
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(16-05-2018 13:10 )Pawsu91 napisał(a):  Witam czy coś wiadomo w waszych oddziałach na temat nagród majowych ?

Cisza... Smile nic niewiadomo Wink? A może ktoś wie ...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2018, 18:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-05-2018 18:33 przez pływak.)
Post: #1083
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Jedyna nagroda to brak kary .
Tak mi przynajmniej dano do zrozumienia :-D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2018, 18:53
Post: #1084
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Ja to słyszałem, że podobno istnieje coś takiego jak nagrody, ale niestety nie należę do znajomych królika, więc nic mi o tym nie wiadomo Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2018, 20:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-05-2018 20:39 przez quasimodo1.)
Post: #1085
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Jak podały służby prasowe SG z okazji święta awanse otrzymało prawie 1600 funkcjonariuszy oraz rozdano 600 medali - to mało ? Wink Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2018, 17:00
Post: #1086
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
MOSG dziś płacił nagrodyBlush
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2018, 19:18
Post: #1087
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
A nosg ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2018, 12:43
Post: #1088
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(18-05-2018 17:00 )wiosna napisał(a):  MOSG dziś płacił nagrodyBlush

I jak wszyscy dostali Wink?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2018, 13:55
Post: #1089
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(20-05-2018 12:43 )james napisał(a):  
(18-05-2018 17:00 )wiosna napisał(a):  MOSG dziś płacił nagrodyBlush

I jak wszyscy dostali Wink?

90%
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2018, 20:40
Post: #1090
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(20-05-2018 13:55 )rudi napisał(a):  
(20-05-2018 12:43 )james napisał(a):  
(18-05-2018 17:00 )wiosna napisał(a):  MOSG dziś płacił nagrodyBlush

I jak wszyscy dostali Wink?

90%

BrawoSmile powinni wszyscy dostać Wink ale cóż życie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2018, 09:35
Post: #1091
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
(18-05-2018 19:18 )stapless4 napisał(a):  A nosg ?

I jak wyplacili?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2018, 19:17
Post: #1092
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
nagrody uznaniowe, dziś wpłynęły niektórym, niby te z maja .......
wmosg Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2018, 18:25
Post: #1093
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Panowie co taka Cisza? K-nt Główny KGSG przeznaczył na nagrody i dodatki 12 milionów do końca roku z podziałem 80% Placówki i Dywizjony 20% Komendy Głowne... Info pewne.. myślałam że tu huczy od newsów a tu nic?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2018, 19:30
Post: #1094
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Komendant Główny Straży Granicznej podjął decyzję o przyznaniu dodatkowych środki w kwocie 12 500 000 zł poza limitem z przeznaczeniem na zwiększenie dodatków funkcyjnych i służbowych funkcjonariuszy Straży Granicznej w miesiącu listopadzie i grudniu 2018 roku.

Z uwagi na obciążenie funkcjonariuszy warunkami służby w poszczególnych komórkach organizacyjnych i specyfikę pełnienia służby, środki finansowe zostaną podzielone według zasad:

80% z łącznej kwoty zostanie przeznaczone na zwiększenie dodatków funkcyjnych
i służbowych dla funkcjonariuszy pełniących służbę w placówkach i dywizjonach Straży Granicznej (10 000 000 zł);
20% z łącznej kwoty zostanie przeznaczone na zwiększenie dodatków funkcyjnych
i służbowych dla funkcjonariuszy pełniących służbę w komendach oddziałów SG, ośrodkach szkolenia SG i Komendzie Głównej Straży Granicznej (2 500 000 zł).

Kryterium podziału środków na poszczególne jednostki organizacyjne SG przedstawiać się będzie następująco:

10 000 000 przeznaczone na zwiększenie dodatków funkcyjnych i służbowych dla funkcjonariuszy pełniących służbę w placówkach i dywizjonach Straży Granicznej wyniesie średnio 967,40 zł,
2 500 000 zł przeznaczone na zwiększenie dodatków funkcyjnych i służbowych dla funkcjonariuszy pełniących służbę w komendach oddziałów SG, ośrodkach szkolenia SG i Komendzie Głównej Straży Granicznej wyniesie średnio 563,44 zł.

Jednostkowe miesięczne zwiększenie dodatku służbowego lub funkcyjnego ma być nie mniejsze niż 200 zł i nie wyższe niż 600 zł. Ograniczenie do 600 zł miesięcznej maksymalnej kwoty zwiększenia dodatku funkcyjnego i dodatku służbowego spowoduje, ze zwiększeniem dodatku zostanie objętych co najmniej 80% funkcjonariuszy pełniących służbę w placówkach i dywizjonach SG oraz 47% funkcjonariuszy pełniących służbę w komendach oddziałów SG, ośrodkach szkolenia SG, BSW SG i KGSG.

Ponadto Komendant Główny Straży Granicznej podjął decyzję o wyróżnieniu nagrodą uznaniowa Komendanta Głównego SG 100 funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy mają być wytypowani przez komendantów oddziałów, ośrodków lub dyrektorów biur i zarządów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2018, 13:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-10-2018 13:34 przez ciapek.)
Post: #1095
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Te dodatki są jak Yeti, niby są ale nikt ich nie widział Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2018, 17:57
Post: #1096
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Zdecydowanie powinni rozdać dla najniżej zarabiających czyli dla grup 2-5 (analogicznie jak podwyżkę) ..w końcu pozostali i tak nic nie robią. Do tego cały czas jako przełożony na VI grupie mam stówę więcej niż mój podwładny a to woła o pomstę do nieba. Zresztą nie od dziś wiadomo, że w systemie idealnej motywacji podwładny powinien zarabiać więcej od przełożonegoWink

Z granicznym pozdrowieniemBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2018, 18:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-10-2018 18:17 przez keyser soze.)
Post: #1097
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Calkiem możliwe, że tak będzie.
Zresztą już raz taki komunistyczny sposób przyznania podwyżek mieliśmy.

Ps. Emeryci też to znają - vide kwotowa waloryzacja.
Towarzyszu, trzeba się przyzwyczajać do panującego obecnie socjalistycznego ustroju Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2018, 23:31
Post: #1098
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Dzięki tym szarym wyrobnikom na pierwszej linii wy możecie zaistnieć hehe jak tak bardzo was boli tylna część ciała to kupcie sobie jakieś maści Wink i do roboty na granice wschodnią na zieloną z Ukrainą pobawicie się troszkę nauczycie roboty bo widzę w biurach nadmierne zasiedzenie i głupoty w głowach się legną i pierdy w dupie jak by to powiedział klasyk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2018, 09:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-10-2018 09:59 przez keyser soze.)
Post: #1099
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Pieprzysz jak potłuczony.
Tak się składa, że jestem na dzikim wschodzie i to zwykłym niewolnikiem, jednakże nie zwalnia mnie to od MYŚLENIA.
Każda firma upadnie, jeśli zacznie się w niej stosować socjalistyczną urawniłowkę.

Powiedz mi, jaki jest sens się starać, skoro każdy ma mieć tyle samo?
Żyłem już w takim ustroju i nie chcę wracać do tego syfu co był.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2018, 12:13
Post: #1100
RE: Świadczenia Pieniężne SG - Trzynastka - Mundurówka - Nagrody
Grubcio wyrasta na forum na czołowego hejtera kadry kierowniczej wszystkich szczebli jak Polska długa i szeroka. No i nie można mu odmówić zacięcia lekarskiego czy też farmaceutycznego, co rusz oferuje różne maści i inne medykamenty oraz stawia diagnozy medyczne. Może to i dobrze, że jest funkcjonariuszem formacji, w której siatka płac jest tak mocno spłaszczona. Dzisiaj Grubcio zarabia pewnie 10-15% mniej niż jego kierownik zespołu/sekcji. Gdyby dajmy na to poszedł do pracy w sektorze prywatnym mogłoby się okazać, że jego bezpośredni szef zarabia 100% więcej niż. To by dopiero wpłynęło na poziom jego frustracji. Chociaż kto wie, może bez munduru odnalazłby argumenty dlaczego jak świat długi i szeroki to przełożeni zarabiają więcej niż podwładni. Może są tego jakieś obiektywne przyczyny.
Z całego serca (serio) życzę mu objęcia stanowiska kierowniczego na którym będzie zarabiał całe sto złotych więcej niż jego podwładni. Może wtedy percepcja się zmieni (obstawiam, że na pewno).
Pozdro
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

Kontakt | Your Website | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS